Satış İşler Hakkında Temel Kariyer Gerçekler

Posted on

Satış İşler Hakkında Temel Kariyer Gerçekler

Nasıl ikna güçleriniz vardır? Eğer cevap “mükemmel”, sonra bir satış işi sizin için doğru olabilir. Bir satış kişi olarak, temsil ettiğiniz şirketten mal veya hizmet satın almak insanlar, şirketler, veya kuruluşlar almak zorunda kalacak. Sen üretim, perakende, bilgi teknolojisi, tarım, ilaç, sağlık, finansal hizmetler, ulaşım, konaklama, ve profesyonel hizmetler dahil pek çok sanayi içinde çalışmaya dikebilirsiniz.

Satış uzmanları birçok farklı ürün satabileceğini. sattıkları mal ve hizmetler arasında giyim, otomobil, hisse senetleri ve tahviller, ilaçlar, tıbbi malzeme, sigorta, bilgisayar teknolojisi, elektronik, tarım ekipmanları, reklam alanı veya zaman, hayvancılık, tatiller, ve gayrimenkul bulunmaktadır. Bir satış kişi genellikle bir sanayi veya ürünün tipine uzmanlaşmıştır.

Satış İşler Hakkında Temel Bilgiler

 • 2016 itibariyle ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu (TYD) üzerinden 14.500.000 kişi satış ve ilgili mesleklerde çalışmış tahmin ediyor. Bu rakam kendinden çalışan işçiler içermez.
 • Bu alan için iş görünüm iyidir. Hemen hemen kadar hızlı tüm meslekler için ortalama olarak de 2014 ve 2024 arasında bu alanda TYD beklediği yüzde beş iş büyümesi. Bu yaklaşık 778.000 yeni satış işleri ile sonuçlanacaktır.
 • Satış işçiler ve ilgili mesleklerde çalışanlar tüm meslekler için yıllık ücret biraz daha düşük diğerlerine nazaran bu alanda kazanç yapım $ 37.040 oldu Mayıs 2016 yılında $ 26.590 medyan yıllık ücret aldı.
 • Bireyin tazminat genellikle taban maaş artı tipik satış biri markaları yüzdesi olarak hesaplanan bir komisyon içerir.

Bir Satış İş Sizin için mi?

satışlarda bir kariyer, herhangi bir başka işgali gibi, herkes için iyi bir seçim değildir. Olabilir veya sizin için doğru olmayabilir. Eğer ileriye taşımak önce, bu alanda başarılı olmak için gerekenlere sahip olup olmadığını belirlemek gerekir. satış başarılı önce, belirtildiği gibi, ikna edici olmalıdır. Mükemmel iletişim becerileri gereklidir. sıra sözlü iyi iletişim yeteneğine sahip gibi, iyi bir dinleyici olması gerekir. Örnek teşkil kişilerarası becerileri başkalarıyla bağlantı sağlayacaktır.

çalışkan olan bağlılık ve sabır da ihtiyaç vardır. Bazen bir satış gerçekleştirmek üzere çaba büyük bir alan ve bir müşterinin kendi kararını yapar iken sabırla beklemeniz gerekebilir. Kalın derili yanı olmalıdır kadar Reddetme, yaygındır.

Satış Kariyer

Eğer satış alanında kariyer istiyorsanız seçenekleriniz nelerdir? Çeşitli meslek başlıkları satış şemsiyesi altında yer almaktadır. Onlar perakende satış mağazaları ve ofisler dahil ortamlar bir bolluk çalışan barındırır. Bu ayarlarda çalışan kişiler içeride satışlarda olduğu söyleniyor. satış işi yapan bazı kişiler randevu ile evlerine veya işletmelerin müşterileri ile buluşuyor. Diğerleri potansiyel müşterilere habersiz ziyaretler yaparak kapıdan-kapıya gidin. Bu dış satış denir.

 • Reklam Satış Temsilcileri
 • Sigorta acentası
 • Emlakçılar ve Komisyoncular
 • Perakende satış elemanı
 • Satış Mühendisi
 • Menkul, Emtia ve Finansal Hizmetler Satış Ajan
 • Seyahat acentesi
 • Toptan ve İmalat Satış Temsilcisi

İyi bir satış İşi Seçilir

Pek çok sektör ve seçim için hangi ürünlerle, nasıl satış yapmak ne karar verebilir?

Bir satış işi seçerken bakmak gerekir birkaç kriter vardır. Bir karar verirken Potansiyel gelir, ürün satıyorsunuz ilgiden ve iş güvenliğini dikkate almalıdır.

kazanç kesinlikle iş tatmini ile ilişkili olmasa da, sen, elbette, gerek geçinmek olacaktır. menkul ve malları satan İşler; Diğer yatırım araçları; finansal hizmetler; ve reçine, sentetik kauçuk ve yapay sentetik lifler ve filamanlar TYD göre en kazanç potansiyeli teklif üretim.

Having bu ürünler çok az ilgi varsa, bu motivasyonunuzu etkiler, söyledi. Daha az motivasyon, sırayla, size tazminat bir komisyon içeriyorsa alt Kazançlarınızın veya işveren performansından memnun olup olmadığını işinizi kaybetmenize sebep olacaktır az satış, yol açacaktır. o geçinmek gibi önemli olarak, aynı zamanda ürün satıyorsunuz gösterdiğiniz ilgi düşünmek gerekir.

Son olarak, iş bulmak mümkün olacak bilmemiz gerekir.

Belirli bir sanayi ilgilenen veya ürünün yazın ama mevcut birkaç iş var iseniz, hangi işin başka alan için bakmak gerekir. Tipik olarak, ürün için yüksek talep, satmak işçilerin büyük iş güvenliği. En güvenli işleri sağlık ve bilgi teknolojisi sektörlerinde bulunmaktadır.

Eğitim ve öğretim

Bir satış iş için hazırlık sattığınız ürüne bağlıdır. Bazı ürünler satmak lise diploması fazla gerekebilir, ancak örneğin bilimsel veya teknik ürünler hawking bir iş, arıyorsanız, işveren sadece bir üniversite derecesine sahip adayları işe alacak. satmak sigortası için ayrıca bir ölçüde gerekir. Bir lisans satış temsilcilerinin reklamını, ama bir ölçüde işe alma şansınızı artıracaktır kazanç için isteğe bağlıdır.

Sen satmak istiyorum ürüne bağlı olarak profesyonel lisans gerekebilir. Örneğin, yatırım araçları, finansal ürünler ve poliçesatmaya bireyler lisanslı olmalıdır.

Nasıl Satış İş alın için

Bir giriş seviyesi konumunda veya şu anda daha iyi bir iş arıyor olun, Ayrıca Indeed.com gibi genel istihdam siteleri kullanarak arıyorlar sadece pozisyon olabilir satış işi belirli siteler bulunmaktadır. İşverenler Nitekim doğrudan açıklıkları göndermek ve site aynı zamanda diğer iş arama siteleri, meslek kuruluşları ve şirket web siteleri iş ilanları toplar. Alternatif olarak, özgeçmiş yükleyebilir ve işverenler bunlar niteliklere sahip birini arıyoruz sizi bulmak mümkün olacak.

Sizin profesyonel ağ istihdam olanakları hakkında öğrenme için mükemmel bir kaynaktır. çevrimiçi bir ağ sitesini kullanarak ağınızı genişletin. En iyi bilinen bir LinkedIn olduğunu. Diğer satış profesyonelleri veya bu alanda çalışan insanlar biliyorum ağınızın üyeleriyle bağlanmak mümkün olacak.

bir işveren, bir pozisyon için göz önünde olduğunda, bir iş görüşmesine excelling sabitleyin gerekecektir. satış müdürü satış becerileri konusunda size sorular soracaktır. O da sizin güçlü ve zayıf hakkında bilmek isteyecektir. Yanıtlarınızla sayesinde, aracılığıyla takip ve ayaklarınızı üzerinde düşünmek için yeteneğini göstermek gerekir.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *