Kişisel Smartphone para ile yapmak Yolları

Posted on

Kişisel Smartphone para ile yapmak Yolları

Telefonunuzla yapmak para için aşağıdaki yolları mutlaka gerçek hayatını kazanmak için bir yol değildir, ancak eğer kullanılan makul-onlar cep telefonu faturası maliyetinin bir kısmını telafi yardımcı ve belki de birkaç ekstra harcama dolar koyabilirsiniz senin cebinde.

diğer mikro işler olduğu gibi, bu uygulamalar arkasındaki fikir böylece süreç içinde aslında kaybetmek para yok dikkat edin, ekstra para yapmaktır. Aşağıda size karşılaştırmak ve gerçekten bazı ek gelir olanak sağlayacak olanları bulmak, böylece sosyal medya reklamcılığı için kitle kaynaklı arasında değişmektedir para kazanmak için kullanabileceğiniz sekiz uygulamalardır.

EasyShift

Programın Türü: microlabor web aka kitle kaynaklı Çözüme Dönük

Teknik gereksinimler: iPhone

Yerler: Amerika Birleşik Devletleri, belli alanlarda vardiya kullanılabilirliği sınırlı olabilir gerçi

Nasıl çalışır: uygulamayı indirin ve kabul etmeye başlamak için bir hesap oluşturmak “vardiya”. Eğer vardiya bitirmek üzere, puan kazanırsınız. Ayrıca sıra daha iyi ücretli atamalarını alabilir. İşlerin türleri, bu kitle kaynaklı şirket teklifler fiyat kontrolleri ile ürünlerin fotoğrafları bu şirketin temelini oluşturur, böylece kendi ürünlerini izlemek isteyen tüketici markaları için olma eğilimindedirler.

O öder Nasıl: PayPal hesaplarına nakit Pays. Vites ödemeleri 2 $ dan 20 $ arasında değişmektedir. Bunlar 48 saatlik bir süre içinde ödenir.

Sonuç: geçişlerinin çok lokasyon bazlı olduğundan bu, ülke çapında mevcut iken, sizin için onun fizibilite gerçekten yakın size ne kadar birçoğu bağlıdır. Sen 2 $ kazanç seyahat süresi bir saat harcamak istemiyoruz.

Saha Ajan

Programın Türü: Çözüme Dönük kitle kaynaklı

Teknik gereksinimler: iPhone

Yerler: ABD, Kanada, Norveç ve Avustralya

Nasıl çalışır: uygulamayı indirdikten sonra, bir iş seçmelisiniz. Liste anketleri, anketler, broşür yerleştirme, fiyat kontrolleri ve inceleme ürünleri gibi işler dahildir. Görevler iki saatlik zaman aralığında tamamlanması gerekir. Bir ajan olarak, başarıyla tamamlamak görevler için puan toplamaktır. Ama aynı zamanda herhangi bitmemiş işler için puan kaybedersiniz.

O öder Nasıl:  işler için ödeme nakit olarak 3 $ için 12 $ her biri arasında bir aralık için kaydolun. Ödeme yatırılır budur gibi, PayPal hesabına sahip olmalıdır.

Sonuç: başvuranlar ilk gelen, ilk hizmet bazında iş sahibi çünkü uygulama diğerleri gibi değil. Eğer daha fazla puan varsa, daha fazla iş için hak edeceğiz böylece Ancak bazı işler, hiyerarşi yüzünden gitmesine. Araçlarla Yani sen almazsınız işler üzerinde çok fazla zaman harcamak olmaz.

EMBEE Mobil

Programın yazın: Mobil ödülleri

Teknik gereksinimler: AT & T ve Verizon dahil 300’den fazla mobil taşıyıcılar, için kullanılabilir.

Mekanlar: 100’den fazla ülke

Nasıl çalışır: onun “mobil performans sayacı” Yükleme ve hediye kartları kazanmak

Nasıl öder: Hediye kartları

Sonuç: Kullanıcılar, Google Play’den ve ABD’de olanlar Amazon, Domino Pizza, ve Dell gibi yerlerden hediye kartları kazanmak yükleyin. ABD dışında noktaları mobil normal görüşme için takas olabilir. Eğer bulunduğunuz yerde çalışacak görmek için yüklemek zorunda böylece bu, tüm şehirlerde mevcut değildir.

Gigwalk

Programın Türü: Çözüme Dönük kitle kaynaklı

Teknik gereksinimler: iPhone (Android uygulaması planlanmaktadır)

Yerler: ABD’de 6000’den fazla şehirler

Nasıl çalışır: İnsanlar oturum ve “konser” veya görevleri bulabilirsiniz. Bu görevler neredeyse her şey olabilir, ama tipik bazılarını fiyat kontrolleri, uygulama testleri, veri doğrulama alarak fotoğraf, gizemli alışveriş ve anketler vardır. Bunlar iş arayan müşteriye bu görevler için başvuruda ve eğer seçilmişse çalışma göndermek. Onlar müşterilerinden gelen geri bildirim almak. Olumlu geribildirim erişim ve daha fazla kazanç konser gitmesini sağlar.

O öder Nasıl: Bir PayPal hesabına para Pays. Görevler genellikle 5 $ için 3 $ ödemek; Ancak tecrübeli Gigwalkers için 100 $ kadar ödemek bazı görevler vardır. Görevler için Ödeme 7 gün içinde yapılır. Gigwalkers PayPal’ın işlem ücreti ödemek zorundadır ama onların sıklığını en aza indirmek için daha yüksek bir minimum ödeme seçebilirsiniz.

Sonuç: Bir kaç şey ihtiyaç için bu parayı verme uygulaması nasıl olacağını kazançlı belirlemek için de anlamak için çaba: sadece zaman o görevi tamamlamak için alır, ama geçen süre görevleri uygulamak ve seyahat için gerekli komple konser. $ 5 $ 3 anda, bir konser muhtemelen uzaklara için ödeme yapmaz. Rekabet, ancak, seyahat gerektiren veya yoğun nüfuslu bölgede bulunan olmayan konser için büyüktür.

iPoll

Programın Türü: Anketler

Teknik gereksinimler: iPhone ve Android platformları

Yerler: Amerika Birleşik Devletleri, gerçi zaman zaman mevcut bazı uluslararası anketler olabilir

Nasıl çalışır: ücretsiz uygulamayı indirin; Böyle senin ad, adres, cinsiyet, doğum günü ve istihdam durumu gibi bilgiler ile profilinizi doldurun. Daha sonra profiline uygun anketlere katılmak için e-posta, push bildirimleri, veya telefon ile iletişime geçilecektir.

O öder Nasıl: PayPal hesabı veya hediye kartı nakit için itfa edilebilir ödül puanları, Pays. Bir 35 $ ödeme eşiği yoktur.

Sonuç: onlar sadece küçük bir ödül için çok fazla zaman alabilir çünkü Genellikle, anketler büyük bir hayranı değilim. Eğer olsa da, telefonunuzda başka türlü bitirmek faaliyetlerine veya bir bekleme odasında çocuklar için beklemek gibi, boşa olabilir bunları yapabilirsiniz araçları zamanında bu yapabileceği gerçeği. Varlık Profilinde birçok anketler uymuyor eğer öyleyse, sen eşiğine belli olmayan, sizin kontrolünüz altında değil gönderilir kaç anketler söyledi.

Mesaj İstihbarat

Programın Türü: Sosyal medya reklam

Teknik gereksinimler: iPhone ve Android Twitter, Tumblr ve / veya YouTube’da sosyal medya hesaplarıyla

Yerler: Her Yerden

Nasıl çalışır:  Bunu kurduktan sonra hesabınıza sosyal medya profillerini bağlayabilirsiniz. Daha sonra profilinize alakalı kampanyalara bir listeden seçim yapma olanağı vardır. Tek yapmanız gereken tüm metin veya video bağlantısını paylaşmak olduğunu. Ama her gün birkaç kez-genellikle gönderebilir kaç sınırlıdır.

O öder Nasıl:  Bir PayPal hesabına veya Amazon hediye kartları ile Nakit: İki ödeme seçenekleri vardır. Öde görüş sayısına bağlıdır veya mesaj kampanyası sırasında olsun tıklar. Maliyet tıklama başı değişir kampanyası dayalı. Mylikes size her kampanya takipçileriniz dayalı öder ne kadar bir tahmin verecektir olarak Ama sen almak ne kadar bir resim elde edebilirsiniz.

Sonuç: Bu uygulama orta sosyal medyayı kullanan insanlar için değil. Bunun yerine, sosyal medyayı çok kullananlar için içindir. Yani sizin ise, zamandır ürünlerini onayladığını sorunum yok gibi bazı-olarak para kazanabilirsiniz.

Shopkick

Programın Türü: Alışveriş ödül programı

Teknik gereksinimler: iPhone veya Android akıllı telefon

Yerler: ABD

Nasıl çalışır: Böyle Target, Macy, Best Buy, Crate & Barrel, Old Navy, Toys’R’Us ve Exxon ve Mobil mağazalar olarak sadece mağaza girmek toplayın “tekmeler” ya da işaret eder. Akıllı telefonunuzdaki GPS kullanarak, bu konumunuzu bilir ve uygun teklifleri gönderir. Bunun için kredi kartı bağlamanız gerekir alışverişlerde puan kazanmak için olsa ek puan ve hatta daha fazla puan için Tarama barkodlar Eğer alışveriş yapmak zaman.

O öder Nasıl: hediye kartları ve indirimler için ödenmedi noktaları Pays.

Sonuç: Bazı diğer alışveriş uygulamaları ödüllendiriyor aksine sadece ayak işlerini çalıştırırken para kazanmak, böylece, bu bir, satın alma gerektirmez.

Viggle

Programın Türü: Sadakat / ödül programı

Teknik gereksinimler: Android ve Apple cihazları (tabletler dahil)

Yerler: ABD’nin Yasal sakinleri, Porto Riko dahil

Nasıl çalışır: TV-izlerken saat günlüğe ve bunun için ödenecek akıllı kullanın. Eğer Viggle giriş yaptığınızda, bu ses ve tanımlar TV programı kaydeder. Noktaları günde 12 saate kadar inceleyen herhangi TV için ödüllendirilir da, en çok puanı kazanmak Viggle destekli olanlar var. Kullanıcılar ayrıca, vb, önemsiz soruları yanıtlayan anketlerde oy vererek TV’de ne ile etkileşerek ve sosyal medyayı kullanarak ve yeni müşteriler bakarak puan almak. DirecTv müşteriler ekstra bonuslar olsun.

O öder Nasıl: Böyle Groupon, 1-800-Flowers, Fandango ve Foot Locker gibi şirketlerde itfa edilmeleri ödül puanı Pays. Viggle hesap kalır 12 ay üst üste uyuyan eğer Ödül sona erer. Bu sınır Viggle tarafından feragat edilmediği sürece (yarışmalarda kazanılan ödüllerin verilmesinden dahil değil) ödülleri değeri 550 $ ile sınırlıdır.

Sonuç: Muhtemelen bu ödeme yapmak için TV çok dikkat etmeliyiz. Couch patates, dikkat!

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *