Bir Giriş Düzeyi Kitap Yayıncılığı İş alın Nasıl

Posted on

Bir Giriş Düzeyi Kitap Yayıncılığı İş alın Nasıl

Nasıl kitap yayıncılığında bir giriş seviyesi iş alabilirim?

Tabii ki, bir özgeçmiş ya da nasıl bir giriş seviyesi iş görüşmesi için hazırlık yazma konusunda rehberlik orada çok-yayınlanmaktadır. Ama kitap yayıncılık sektörü özenti çalışan için parametrelerin kendi belirledi. İşte kitap yayıncılığı iş görüşmesine hazırlanmak için bazı spesifik bir tavsiye.

Dizinizin Bireysel Listesi ile daha yakından tanımak

Atria veya Riverhead Kitaplar? büyük yayıncı içinde, her dizinin kendi kişiliği vardır. İnternete girin, onlar yayınlıyorsunuz kitapların türleri bakabilirsiniz. Eğer gerçekten röportajı verenin listesi seviyorum eğer idealdir. Ama en azından teorik olarak çalışmak olurdu ve neden görüşmek üzere hazırlanacak kitaplar hakkında çekici bir şey bulmak.

Kitap yayımı, birçok medya endüstrileri gibi, kitaplar, hem de onları yaratan insanların tutku yayımlamak olan kişilerin yer aldığı ürüne tutku tutkusuyla büyür. Kitap yayımı insanlar genellikle çalışanlarına bir kitap tutkusu ve okumaya teşekkür ederiz.

Ayrıca, her yayınevi içinde her dizinin ayrı bir kişiliğe sahip eğiliminde olduğunu unutmayın. Bir kitap aşığı, sık kitap sırtına Ketebesine dikkat. Onlar nereli? Belki oraya görüşmelisiniz.

En Son Yayında ne bilin New York Times Best-Seller Listeler

… Eğer görüşme konum kiminle yayıncı ve diziye özellikle kitaplar. “ The New York Times Best-Seller” en çok satan kitaplar için endüstri stenografi ve herkesin önem veriyor. Bu durumda büyük de.

Kitaplar Hakkında konuşabilmek Sen ettik Zevk için okuma Been

Tabii ki, şu anda bir kitap okuyorsunuz. Şimdi Okuduğunuz kitapta, son okuduğun kitabın son altı ayın sevdiğiniz kitap ve favori klasikleri hakkında akıllıca konuşabiliyor olun. Bir kitabı okumuyorsun veya ay son birkaç tane okumamış varsa, başka bir meslek arayan düşünmelisiniz.

Kitap Yayıncılığı Bölümü Sen Suit Olabilir Ne Hakkında Esnek olun

kitap yayıncılığında çalışmak isteyen gençlere konuşurken, genç İngilizce-büyük kitap severler büyük çoğunluğu kitap yazı işleri saflarında çalışmaya talip gibi görünüyor. Bu millet bir kitap işinin düzenleme kısmı ne demek öğrenmek için bunu editoryal süreç boyunca bir el yazması gider nasıl okumalı.

Çoğu zaman, kitap yayıncılığı adayların başka kitap yayıncılığı bölümü daha uygun olduğunu bulmak. Sürece kitapları severim olarak, kişiliğinizi uygun bir bölüm var. Giriş seviyesi kitap yayıncılığı iş başvurusunda bu faktörleri göz önünde bulundurun:

 • Eğer bir kişi misiniz?
  Eğer kitapta insanlar sürekli-iş ile uğraşan isterseniz tanıtım sizin için iyi olabilir.
 • Eğer detaycı Are ve herkes gibi zamanında olmak?
  Bu özellikler her yerde iyi hizmet edecektir ederken, yönetme editörün ofis kitabı üretim programına herkesi tutmaya yardımcı ve yazarlar ya editörler (genellikle olur) programa olmadığında birçok ayrıntı etrafında hareket bağlıdır.
 • Bir tasarımcı misiniz?
  Ceketler kitaba ek olarak, yaratıcı departmanı noktasının satış, reklam ve diğer kitap tanıtım elemanları yeteneklerinizi kullanabilir bir yerdir.
 • Eğer teknolojiyi seviyor musunuz?
  Bugünün kitabı üretim departmanı e-kitap bilginin yanı sıra baskı teknolojileri, dosya hazırlama ve benzeri gerektirir. Ayrıca, “kitap yayınlama” tanımı son birkaç yıl içinde büyüdü ve geleneksel yayıncılar ve baskı kitaplar sınırlı değildir. Her zamankinden daha yayıncılık alanında teknoloji odaklı insanlar için bir ihtiyaç fazlası var.
 • Eğer masanın arkasından olmaktan memnun musun?
  Gibi çeşitli Kitap yayıncının satış temsilcileri hesaplarda çağrı Barnes & Noble ve Amazon.com bölgesel dernek fuarlar hatta BookExpo Amerika gibi gösteriyor bağımsız kitap satıcılarına ve genellikle onların kitap yayıncının satış konferans ve ticaret gitmek için olsun.

Tabii ki, kitap yayıncıları tüm insan kaynakları gibi “olağan” kurumsal bölümler var. Eğer bir sayıda zorlayıcı veya teknoloji-geeky kitap aşığı iseniz, finans, muhasebe ve bilgi teknolojileri (BT) de var.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *