Ako získať entry-level Vydávanie kníh Job

Posted on

Ako získať entry-level Vydávanie kníh Job

Ako sa vám prácu s entry-level vo vydávaní kníh?

Samozrejme, že tam je veľa-publikoval návod, ako napísať životopis alebo ako na prípravu na pohovor entry-level. Ale kniha nakladateľstvo priemysel má svoju vlastnú sadu parametrov pre rádoby zamestnancov. Tu je niekoľko konkrétnych rád, ako sa pripraviť na vydávanie kníh pohovore.

Zoznámte sa s jednotlivými zoznam odtlačkom jeho

Átria alebo Riverhead Books? V hlavnej vydavateľa, každý odtlačok má svoju vlastnú osobnosť. Prejsť do režimu online a pozrieť sa na druhy kníh sú publikovanie. To je ideálne, ak máte naozaj radi vo vašej respondenta. Ale prinajmenšom niečo nájsť atraktívne o knihe, ktorú teoreticky pracovať s, a byť pripravení diskutovať prečo.

Vydávanie kníh, rovnako ako mnoho médií, žije z nadšenia pre svoje produktové-nadšenie ľudí, ktorí publikujú knihy, rovnako ako vášeň ľudia, ktorí ich vytvárajú. Vydávanie kníh ľudia všeobecne ocenia vášeň pre knihy a čítanie vo svojich zamestnancov.

Tiež si všimnite, že každý odtlačok v rámci jednotlivých vydavateľstiev máva výraznú osobnosť. Ak ste knihu milenca, dávať pozor na tiráži na chrbtici svojich obľúbených kníh. Odkiaľ sú? Možno by ste tam rozhovor.

Viete, čo je na najnovších The New York Times Zoznamy bestsellerom

… najmä knihy od vydavateľstva a potlačou, s ktorými ste pohovor. ” New York Times bestseller” je skratka pre priemysel najpredávanejších kníh a každý venuje pozornosť. Mali by ste taky.

Môcť hovoriť o knihách ste čítali pre radosť

Samozrejme, že čítate knihu v túto chvíľu. Byť schopný hovoriť inteligentne o knihe, ktorú práve teraz čítate, poslednej knihy, ktorú čítal, svoju obľúbenú knihu v posledných šiestich mesiacoch, a vaše obľúbené klasiky. Ak nie ste čítanie knihy alebo nečítali jeden v posledných niekoľkých mesiacoch, mali by ste premýšľať o tom, snaží sa ďalší riadok práce.

Byť flexibilný o tom, čo Book Publishing Oddelenie by sa vám mohlo vyhovovať

Keď hovorí k mladým ľuďom, ktorí chcú pracovať vo vydávaní kníh, zdá sa, že drvivá väčšina mladých anglicky veľkých milovníkov kníh ašpirujú na prácu v radoch knihy redakcii. Tí ľudia by si mali prečítať o tom, ako kniha vedie z rukopisu prostredníctvom redakčného procesu získať vhľad do toho, čo editácia časť práce obnáša.

Často kniha nakladateľstvo kandidáti zistili, že sú vhodnejšie pre iné vydávanie kníh oddelenie. Tak dlho, ako máte radi knihy, je tu oddelenie tak, aby vyhovovali vašej osobnosti. Zoberme si tieto faktory pri podaní žiadosti o entry-level vydávanie kníh prácu:

 • Ste ľudia človek?
  Ak sa vám páči rokovania s ľuďmi-neustále sa o prácu v knihe publicita môže byť dobré aj pre vás.
 • Sú tie detaily orientované a ako všetci, že je na čase?
  Aj keď tieto vlastnosti vám budú dobre slúžiť kdekoľvek, office šéfredaktorom závisí na pomoc, aby všetci do výrobného programu knihy a pohybovať s množstvom detailov, kde autori alebo vydavatelia nie sú v pláne (čo sa stáva často).
 • Ste projektant?
  Okrem rezervovať bundy, kreatívne oddelenie je miestom, kde môžete využiť svoje zručnosti v point-of-predaja, reklamy a ďalších knižných reklamných prvkov.
 • Milujete technológie?
  Dnešné knižnej produkcie oddelenia vyžaduje znalosť ebook, rovnako ako tlačové technológie, prípravu súborov a podobne. Aj definícia “vydávanie kníh” rástol v posledných niekoľkých rokoch, a nie je obmedzená na tradičných vydavateľov a kníh tlače. Je tu viac o potrebe technicky orientovaných ľudí publikovanie než kedykoľvek predtým.
 • Páči sa vám, že sa spoza stola?
  Vydavateľ knihy je obchodní zástupcovia zavolať na účtoch ako sa menil ako Barnes & Noble a Amazon.com nezávislých kníhkupcov a všeobecne dostať ísť do svojej knihe vydavateľa obchodných konferenciách a veľtrhoch ako regionálne obchodné združenia, prehliadky alebo dokonca BookExpo Amerike.

Samozrejme, knižné vydavatelia majú “obvyklé” firemné oddelenia, ako sú ľudské zdroje. A ak ste si číslo-chrumkavý alebo tech-geek knihu milenca, je to financie, účtovníctvo a informačných technológií (IT), taky.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *