Help Desk Support Technician Resume Príklad

Posted on

Help Desk Support / technik Resume Príklad

Milujete ju výrobky? Ste prírodné bezproblémové strelec a komunikátor – niekoho, kto môže vysvetliť ľahko zložité technické vlastnosti počítačových koncoví užívatelia, ktorí nepoznajú firewall z flash disku? Ak áno, možno budete chcieť, aby zvážila vyslanie žiadosti a životopisy o pomoc úlohy podporných stôl.

Podľa Úrad štatistiky práce Occupational Outlook Handbook , že je potrebné pre talentovaných odborníkov počítačovou podporou možno očakávať zvýšenie o 11% do roku 2026 – rýchlejšie ako priemerná miera rastu pre väčšinu úloh. 2017 medián platu za tieto práce bolo 52.810 $ ročne (približne 25,39 $ za hodinu).

Asistenčnú službu je jedna z tých profesijných oblastiach, kde nemusíte nutne potrebujú bakalársky titul. Mnoho zamestnávateľov najímať kandidátov s stupňoch pridruženého, ​​najmä ak majú preukázanej schopnosti zákazníka služby, pozorný počúvanie, hovorenie a písanie silné talenty a schopnosť bezproblémové natáčanie jednoduchých i zložitých počítačových problémov.

Tu je príklad z  životopisu  určeného pre rolu asistenčnú službu. Životopis obsahuje  zhrnutie kvalifikáciou sekcie. Pri vytváraní svoj životopis pre počítačovú podporu pracovných miest, mali by ste tiež zvážiť, vrátane sekcie technické zručnosti, ktoré obsahuje zoznam počítačový softvér a hardvér máte vedomosti.

Help Desk Support Resume Príklad

Julian Assenge
408 S. Enola Drive, Enola, PA 17025 · (709) 732-1234
julian@email.net

SÚHRN KVALIFIKÁCIÍ

Skúsený a dobre informovaný informačné technológie profesionálne snaží prispieť školenia a získaných zručností v rámci role asistenčnú službu. Zbehlý v SAP a Windows Active Directory.

Funguje dobre samostatne alebo v skupine nastavení, ktoré poskytujú všetky aspekty počítačovej podpory help desk, ako je riešenie problémov, inštaláciou a údržbou. In-hlboké znalosti a chápanie mnohých softvérových balíčkov a operačné systémy. Odborník v poskytovaní zákazníckej a konečného užívateľa help desk podporu. Ľahko identifikuje a rieši technické problémy a obavy. Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti.

Vzdelávanie a školenie

KnowledgeSoft, Inc., Mechanicsburg, PA
kurzy intraNetWare 4.11 správe a 4.1a Advanced Administration

Shippensburg University of Pennsylvania, Shippensburg, PA,
John L. Grove College of Business
B. S. v oblasti informačných technológií

Harrisburg Area Community College, Harrisburg, PA
A.A. (Vyznamenanie)

Východný PENNSBORO Area High School, Enola, PA

TECHNICKÉ ZRUČNOSTI

Platformy: Windows 7/10, Mac OS X, Android

Software: MS Office Suite 2013+ (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook), Office 365SAP, Adobe, McAfee, Norton Utilities, intraNetWare 4,11, SAP

Hardware: TCP / IP, DHCP a DNS protokolov, LAN / WAN, routery, Ethernet, SAN, VPN

PROFESIONÁLNE SKÚSENOSTI

Pennsylvania Úrad generálneho inšpektora , Harrisburg, PA (01/2017 – súčasnosť)
Help Desk Technik

Poskytovať počítač asistenčnú službu prostredníctvom telefónnej komunikáciu s koncovými užívateľmi. Vykonávame diagnostiku a odstraňovanie problémov systému, vstupenky dokumentu help desk / rozlíšeniach, a udržiavať zoznam vybavenia zásob.

  • Napísaný organizácie vôbec prvý manuálny of Help Desk štandardných operačných postupov (SOP).
  • Realizované kontinuálne vylepšenia procesu zlepšenie, ktoré znižovali ťažkosti dobu odozvy vstupeniek o 45%.
  • Dôsledne splnené ambiciózne ciele spokojnosti zákazníkov.

Tri-County Asociácie pre nevidiacich , Harrisburg, PA (11/2015 – 1/2017)
Výrobné Associate

Vykonával rôzne administratívne úlohy, napríklad hromadných zásielok, aby podporili úsilie fundraising pre nevidiacich a ďalších organizácií pre osoby so zdravotným postihnutím.

  • Zostavujú literatúry, pripravené adresné štítky a obálky, a vyplatená prostredníctvom poštovej služby.
  • Podieľali a overené diely IBM zariadení, montované kancelárske potreby, a zaistila riadnu balenia.

Pennsylvania Komisie o zločinnosti a kriminality , Harrisburg, PA (09 / 2013- 11/2015)
Informačné technológie techník

Poskytnutá podpora stôl počítačová pomoc a technické školenia na hardvér / softvér pre koncových užívateľov.

  • Zdokumentované help desk vstupenky / uznesenia, ako aj poskytnutie celkovej pomoci v každodennom podávaní SAP Community Network (SCN).
  • Vykonané set-up, členenie, a transport agency zariadení na základe potreby.

Ďalšie tipy pre Help Desk Support kandidátov

Ako si navrhnúť svoj životopis pre počítač technikom podpory role, pokúsiť sa začleniť ako mnoho odvetví-konkrétne kľúčové slová do dokumentu ako je to možné. Mnohí zamestnávatelia v súčasnej dobe používajú automatizované žiadateľa sledovacie systémy zoradiť obnoví, ktoré dostávajú. Ak váš životopis chýba kľúčové slová, ktoré tieto systémy sú naprogramované pre identifikáciu, môže sa nikdy dostať do oka manažérovi ľudských prenájmu.

Vaše najlepšie sprievodca, aké kľúčové slová by ste mali použiť, sú texty popisov pracovných miest, na ktoré sa uchádzate. Pozrite sa na podmienkach, ktoré používajú vo svojich “minimálne kvalifikáciu” a “Preferred kvalifikáciou” sekcií. Sa tiež pozrieť na týchto spoločných schopností podporných technológií , ktoré zamestnávatelia zvyčajne hľadajú v ich zamestnaní kandidátov.

Keď počujete späť od zamestnávateľa, že by som mala záujem na stretnutie s vami, že je čas skúšať za rozhovor, takže budete robiť ako velkej dojem osobne, ako ste na svoj životopis. Tu sú niektoré help desk rozhovor otázky , aby preskúmala, ako si pripraviť.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *