Najlepšie Certificate programy, ktoré vedú k vysokej platených pracovných miest

Posted on

Najlepšie Certificate programy, ktoré vedú k vysokej platených pracovných miest

Mnoho študijné programy môžu pomôcť zvýšiť svoje šance na získanie dobre platenú prácu. Avšak, mnoho z týchto programov sú nákladné, a môže trvať roky.

Alternatívou k študijného programu je program certifikátu. certifikačné programy sú krátkodobé vzdelávacie programy, ktoré často zaberú menej času na dokončenie, ako určitého stupňa,

Poznámka: Môžete získať niektoré certifikáty v čo najmenej času ako pár months.They tiež majú tendenciu stať menej peňazí, než študijného programu.

Certifikačné programy vám môžu pomôcť rozvíjať zručnosti a skúsenosti potrebné pre konkrétnu job.1 Existuje osvedčenie pre prácu v rôznych priemyselných odvetviach, vrátane  zdravotníctvasprávyinformačných technológií  (IT).

Tieto programy môžu byť užitočné pre ľudí, ktorí sa ešte len začína svoju kariéru, rovnako ako pre ľudí, ktorí už majú skúsenosti a chcú zlepšiť svoje zručnosti alebo hľadajú  zmenu stredného veku kariéry . Nájsť ten správny program pre vás, a budete sa na svojej ceste k úspešnej kariére.

Preto získať certifikát?

Existuje mnoho výhod pre dokončenie programu certifikát. Ak začínate hľadanie zamestnania, dokončenie certifikát program posilní svoje schopnosti a zručnosti, a vám bude  vystupovať na trhu práce .

Aj v prípade, že už máte kariéru, môže stále ťažiť z ukončenia programu certifikát zdokonaliť konkrétnej zručnosť. Napríklad rad  IT programy certifikátu  pomáhať ľuďom rozvíjať zručnosti a znalosti základov, ktoré sú nutné pre vstup do IT priemyslu. Tam sú tiež certifikáty v oblasti manažmentu, ako je osvedčenie o riadení projektov.

Majte však na pamäti, že certifikáty nie sú to isté ako profesionálny licencie a certification.2 Povolenie sa požadujú na splnenie konkrétnych úloh, ako je učenie a kozmetike. Certifikácia ukazujú, že osoba získala zručnosti v danom odbore. Napríklad existujú účtovný certifikácie, ktoré môžu pomôcť účtovný pohybovať až v jeho kariére. Tieto certifikácie zahŕňajú zvyčajne sedí skúšku. Niekedy môžeš certifikát program, ktorý vám pomôže pripraviť sa na udelenie licencie alebo osvedčenia.

Ako nájsť ten správny program pre vás

Použite CareerOneStop Certification Finder:  Hľadanie certifikačnej Finder  certifikáciou meno, organizácie, priemysel, alebo povolania ku generovaniu zoznamu certifikáciou, informácie o certifikačnej organizácie, ako sa dostať overené a skúška podrobnosti.

Spýtajte sa vašich kontaktov:  Ak máte záujem o spustenie na konkrétnu profesijnú dráhu, požiadať ľudí v tejto oblasti, aké druhy diplomov a certifikátov ľudí v tejto oblasti zvyčajne majú. Zriadiť  informačné rozhovorov  klásť tieto kontakty sa Vám aké certifikáty vám môžu pomôcť vo vašej kariére. Ak sa jeden z vašich kontaktov dokončil certifikát program, získať ich spätnú väzbu ako na školy a programu.

Talk pre svojho súčasného zamestnávateľa:  Ak hľadáte pre program, osvedčenie k pomôcť zvýšiť svoju kariéru, poraďte sa so svojím zamestnávateľom. On alebo ona by mohla mať nejaké návrhy na certifikáty, ktoré by mohli zvýšiť svoj životopis, a dokonca viesť k povýšenie. Tiež, pozrite sa, či vaša spoločnosť ponúka zaplatiť (alebo čiastočné vrátenie peňazí) osvedčenie program, ak to súvisí s vašou súčasnou prácu.

Skontrolovať miestnych škôl:  Väčšina programov osvedčenie vydáva škôl (aj keď niektoré z nich sú emitované spoločnosťami a ďalšími organizáciami). Akonáhle budete vedieť, aký typ certifikátu, ktorý chcete, skontrolujte miestnej vysokej školy, komunitné školy, a na odbornej technickej školy, aby vidieť, aké programy, ktoré ponúkajú. In-štát a vysoké školy komunity často majú najmenej programy drahé certifikátu.

Nájsť Akreditované školy:  Uistite sa, že škola vyberiete je akreditovaný podľa amerického ministerstva školstva alebo Radou pre vysoké školstvo . Pre-ziskové školy nie sú vždy akreditované, a niekedy chýba prísne akademickej obce a / alebo užitočné služby kariérového poradenstva. Len preto, že škola vytvára veľké množstvo reklám (v tlači, na internete, alebo na billboardoch), neznamená, že je to správna škola pre vás.

Nájsť program, ktorý pracuje s vašou harmonogramu:  Pozrite sa na to, čo každá náklady programu, howlong trvá dokončenie programu, a to, čo program ponúka (napr on-the-job školenia, kurzy, skúšky). Vyberte program, ktorý vyhovuje. Napríklad, ak chcete pokračovať v práci na plný úväzok a zároveň sledujú program, uistite sa, že plán Tento program je flexibilný.

Ak je to príliš dobré, aby to bola pravda, pravdepodobne to je:  Ak nájdete program, certifikát, ktorý sa zdá byť príliš jednoduché, príliš drahé, alebo príliš rýchlo dokončiť, to pravdepodobne je. Urobiť nejaký výskum, aby sa ubezpečil je program akreditovaný.

Diskusia k Alumni:  Ďalším spôsobom, ako sa vyhnúť zlé programy certifikátu je hovoriť s absolventmi. Väčšina škôl by mal byť ochotný vám dať do kontaktu s absolventmi, ktorí môžu zodpovedať vaše otázky týkajúce sa programu. Opýtajte sa tých absolventov, čo program bol rád, a či je alebo nie je im pomohli zabezpečiť prácu.

Poraďte sa s dôstojníkmi zo svojho záujmového združenia alebo Európskej únie:  Spýtajte sa certifikáciou vo svojom odbore, ktoré zvýšia vašu predajnosť a informovať o programoch ponúkaných alebo schválených yourassociation.

10 High-platiť práce, ktoré vyžadujú (alebo odporučiť) certifikát

Jedná sa o dobre platenú prácu, ktoré vyžadujú certifikát alebo pri ktorých existujú príslušné programy certifikátu. Pre väčšinu z týchto pozícií, certifikát môže pomôcť niekoho čoskoro v ich kariére získať dobrú prvé zamestnanie.

 1. Web Developer

Weboví vývojári  vytvárať a dizajn webových stránok. Vytvárajú vzhľad webu a zvládnuť na webové stránky výkon, rýchlosť a kapacitu. Weboví vývojári by mohlo fungovať pre počítačové systémy design spoločnosti, alebo pre marketing firmy alebo oddelenie, alebo môžu byť  samostatne zárobkovo činné osoby . Zatiaľ čo niektoré webové vývojárov majú stupeň pridruženého v návrhu internetových stránok, iné majú certifikát vývoj webových aplikácií miesto.

Plat a zamestnanosť Outlook: Podľa  Bureau of Labor Statistics , weboví vývojári získať stredný príjem 69.430 $ ročne a uvidíte toľko rýchlejší ako priemerný nárast počtu pracovných miest o 13% až 2028.

 1. Stavebníctvo a stavebné inšpektor

Stavebníctvo  a stavebné inšpektori kontrolujú stavenísk a budov, aby sa ubezpečil, že konštrukcia spĺňajú všetky potrebné zákony a predpisy. Mnoho konštrukcie a stavebné inšpektori mať certifikát z miestneho alebo Community College, aj keď ostatní majú dvojročnú pridruženého stupeň miesto.

Plat a zamestnanosť Outlook: Podľa  Bureau of Labor Statistics , stavebníctvo a stavebné inšpektori získať stredný príjem 59.700 $ ročne a uvidí rýchlejší ako priemerný nárast počtu pracovných miest vo výške 7% až 2028.

 1. Architektonický a civilné Drafter

Architektonické a inžinierske kreslič vytvorí kresby štrukturálnych rysov budov, alebo vytvára mapy pozemných stavieb (vrátane verejnej stavby, mosty a cesty). Väčšina Autori majú výcvik v počítačovo podporované navrhovanie a projektovanie (CADD), strojárstvo, mechanické kreslenie a ďalšie projektové a inžinierske zručnosti. Toto školenie môže byť z certifikátu programu, programu dvojročnej, alebo dokonca programu štvorročného.

Plat a zamestnanosť Outlook: Podľa  Bureau of Labor Statistics , autori zarobia stredný príjem 55.550 $ ročne a uvidíte malý alebo žiadny rast zamestnanosti cez 2028.

 1. Industrial Engineering Technician

Priemyselné inžinierstvo technici pomáhať priemyselným inžinierom revízii spôsobu prevádzky na výrobu rastlín a iných priemyselných areálov. Pomáhajú revidovaných metód prevádzky, rozloženie zariadení a ďalšie, aby továrne beží hladko. Väčšina technici priemyselné mať buď stupeň pridruženého alebo certifikát od odbornej technickej školy.

Plat a zamestnanosť Outlook: Podľa  Bureau of Labor Statistics , priemyselné stavby technici zarábať stredný príjem 55.460 $ ročne a uvidíte malý alebo žiadny rast zamestnanosti cez 2028.

 1. Pipefitter a Plumber

Inštalatéri a pipefitters  inštaláciu a opravy potrubí na úradoch, domov, tovární a ďalších objektov. Mnoho inštalatéri učí svoju prácu prostredníctvom programu osvedčení a / alebo štvor- až päťročné učenia. Niektoré štáty tiež požadujú, aby inštalatéri a pipefitters mať licenciu.

Plat a zamestnanosť Outlook: Podľa  Bureau of Labor Statistics , pipefitters a inštalatéri zarábať stredný príjem 53.920 $ ročne a uvidíte toľko rýchlejší ako priemerný nárast počtu pracovných miest o 14% až 2028.

 1. Súdny reportér

súdne zapisovateľka  prepisuje, slovo od slova, rôznych súdnych sporov, ako je depozície a pokusov. Väčšina súdne reportéri pracujú na súdoch alebo zákonodarnými orgánmi. Mnoho súdne zapisovatelia mať aspoň vyššie odborné certifikát na súde hlásení z komunitných škôl alebo technického ústavu.

Plat a zamestnanosť Outlook: Podľa Bureau of Labor Statistics, súdne reportéri získať stredný príjem 57.150 $ ročne a uvidí rýchlejší ako priemerný nárast počtu pracovných miest vo výške 7% až 2028.

 1. Ťažkých vozidiel a mobilných zariadení Mechanik

mechanika pre ťažké nákladné vozidlá a mobilné zariadenia (tiež známy ako servisný technici) kontrolovať a opravy vozidiel a strojov používaných na dopravu (vrátane železničnej dopravy), poľnohospodárstvo, stavebníctvo a ďalšie. Stále viac a viac, zamestnávatelia chcú najať mechaniky, ktoré dokončili program, osvedčenie jedno- až dvojročnú vo diesel technológie alebo stavebné stroje a zariadenia mechaniky, pretože niektoré z najnovších strojov je veľmi zložité.

Plat a index trhu práce: Ťažký voz a mechanici mobilných zariadení získať stredný príjem 50.320 $ ročne a bude vidieť nárast počtu pracovných miest o 4% až 2028 – zhruba rovnako rýchlo ako priemer.

 1. Sheet Metal Worker

A plechu pracovník konštrukty a / alebo nainštaluje výrobky z tenkého plechu. Táto práca by mohla zahŕňať meranie a značenie rozmerov na listoch, vŕtanie dier v tabuliach, nesúci veľké listy, alebo zváranie, skrutkovanie, nitovanie a spájkovanie plechov. Mnoho plechové pracovníci učia svoju prácu prostredníctvom učenia alebo osvedčenie programu z technického školy.

Plat a zamestnanosť Outlook: Podľa  Bureau of Labor Statistics , plechové pracovníci zarábajú stredný príjem 48.460 $ ročne a uvidí rýchlejší ako priemerný nárast počtu pracovných miest o 8% až 2028.

 1. Kúrenie, Klimatizácia a chladenie Mechanic a inštalačné

 Títo mechanici a montéri, tiež známy ako  HVACR techniky , práce na vykurovanie, chladenie, vetranie a chladiace systémy v domácnostiach, kanceláriách a iných budovách. HVACR technici zvyčajne dokončiť titul alebo certifikát program z obchodu alebo technická škola alebo Community College. Tieto programy môžu trvať od šiestich mesiacov do jedného roka.

Plat a zamestnanosť Outlook: Podľa Bureau of Labor Statistics, HVACR technici zarábať stredný príjem 47.610 $ ročne a uvidíte toľko rýchlejší ako priemerný nárast počtu pracovných miest o 13% až 2028.

 1. chirurgická technológ

Chirurgické technológovia  pomáhajú operačné sály v nemocniciach. Pomáhajú pripraviť na operačnú sálu, usporiadať zariadenie, sterilizovať pacientom a lekárom pomôcť pri operáciách. Často dokončiť program certifikátu v chirurgickej technike, ktorá môže trvať od niekoľkých mesiacov do dvoch rokov.

Plat a index trhu práce:  chirurgické technológovia  zarábajú v priemere o $ 47.300 a vidí rýchlejšie ako priemerný rast počtu pracovných miest o 9% až 2028.

Viac Jobs môžete získať s certifikátom

 healthcare Jobs

 • Zubný asistent
 • Diagnostic Medical sonografista
 • Sanitár
 • nemocnice Transcriptionist
 • Licencované Praktická a odborná sestra
 • Zdravotnícky asistent
 • Medical and Clinical Lab Technician
 • lekárske Coder
 • medical Transcriptionist
 • pharmacy Technician
 • rádiologické Technológ
 • Veterinary Assistant

Priemyselná Jobs

 • automotive Mechanic
 • Počítačom riadený Machine Tool Operator
 • strojníci
 • Telekomunikačné zariadenia Inštalačné a Repairer
 • Tool a Die Makers
 • Zvárač a zvárač montér

Ostatné Jobs

 • Computer Support Specialist
 • kosmetolog
 • hasič
 • Fitness tréner a inštruktor
 • kaderník
 • manikérka
 • Masážny terapeut
 • Sieť a Computer Systems Administrator
 • pedikérka
 • Clerk Procurement
 • Realitný agent

Ďalšie možnosti vzdelávania a školenia

Existujú aj iné  vysoko platených pracovných miest k dispozícii, ktoré nevyžadujú titul štvorročný . Pre niektoré z týchto možností kariéry, odbornej prípravy alebo stupňa dvojročné môžu kvalifikovať, aby ste mohli začať.

Učebné odbory  sú jedným z najlepších alternatív, aby zvážila, pretože kombinujú školenie s platom a výsledku v poverenia alebo certifikát po dokončení.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *