Základné Kariéra Fakty o Sales Jobs

Posted on

Základné Kariéra Fakty o Sales Jobs

Ako sú vaše presvedčovacie schopnosti? Ak ste odpovedali “vynikajúci”, potom predajné práce by mohli byť pre vás to pravé. Ako predajné osoby, budete musieť dostať ľudia, korporácie, alebo organizácia k nákupu tovaru alebo služieb od spoločnosti, ktorú zastupujete. Môžete nastaviť svoje pamiatky na prácu v celej rade priemyselných odvetví, vrátane výroby, maloobchodu, informačných technológií, poľnohospodárstvo, farmácia, zdravotníctvo, finančné služby, doprava, pohostinstvá a profesionálnych služieb.

Predajná profesionáli môžu rozpredávať veľa rôznych výrobkov. Medzi výrobky a služby, ktoré predávajú, sú oblečenie, autá, akcie a dlhopisy, lieky, lekárske vybavenie, poistenie, výpočtová technika, elektronika, stavebné stroje a zariadenia, reklamného priestoru a času, hospodárske zvieratá, prázdnin a realitné. Predajná osoba obvykle sa špecializuje na jednom odvetví alebo typu výrobku.

Základné fakty o Sales Jobs

 • Ako 2016, americký Bureau of Labor Statistics (BLS) odhaduje viac ako 14,5 milióna ľudí pracuje v oblasti predaja a súvisiacich profesií. Tento údaj nezahŕňa osoby samostatne zárobkovo činné.
 • Výhľad práce na tomto poli je dobrá. BLS očakáva päť percent nárast počtu pracovných miest v tejto oblasti medzi rokmi 2014 a 2024, čo je len asi tak rýchlo ako priemer pre všetky povolania. To bude mať za následok približne 778.000 nových predajných pracovných miest.
 • Predajné pracovníci a osoby zamestnané v súvisiacich profesiách získal strednej ročný plat vo výške $ 26.590 v máji 2016. Ročný mzda za všetkých profesií bolo 37.040 $, čo zisk v tejto oblasti o niečo nižšia ako v iných krajinách.
 • Kompenzácia jednotlivca často zahŕňa základný plat plus provízie, ktorá je obvykle stanovená ako percento z predaja jeden robí.

Je Sales Job pre vás najvhodnejší?

Kariéru v oblasti predaja, rovnako ako akúkoľvek inú činnosť, nie je dobrá voľba pre každého. To môže alebo nemusí byť pre vás to pravé. Predtým, než budete pohybovať dopredu, mali by ste si zistiť, či máte, čo je potrebné na dosiahnutie úspechu v tejto oblasti. Ako už bolo spomenuté, k úspechu v oblasti predaja, musíte byť presvedčivý. Výborné komunikačné zručnosti sú nevyhnutné. Musíte byť dobrý poslucháč, rovnako ako majú schopnosť komunikovať aj slovne. Príkladné interpersonálne zručnosti vám umožní spojiť sa s ostatnými.

Tiež sú potrebné záväzok tvrdo pracovať a veľa trpezlivosti. To niekedy vyžaduje veľké úsilie o ukončenie predaja, a možno budete musieť trpezlivo čakať, kým zákazník tvoria jeho alebo jej myseľ. Zamietnutie je bežné, takže musíte mať hrošiu kožu rovnako.

predajné Careers

Aké sú vaše možnosti, ak chcete pokračovať v kariére v predaji? Niekoľko titulov z povolania spadajú pod predajným dáždnikom. Tie zahŕňajú prácu v celej rade rôznych prostredí vrátane maloobchodných predajní a kancelárií. Ľudia, ktorí pracujú v týchto nastavení sa hovorí, že vo vnútorných predajov. Niektorí jedinci, ktorí sú zamestnaní v predajných miest stretnúť so zákazníkmi v ich domovoch alebo podniky podľa dohody. Iní idú door-to-door, čo neohlásené návštevy u potenciálnych zákazníkov. Tento jav sa nazýva mimo predaja.

 • Reklama Obchodní zástupcovia
 • Poisťovací agent
 • Realitných kancelárií a maklérov
 • retail Predajca
 • Sales Engineer
 • Cenné papiere, komodity a finančné služby Sales Agent
 • majiteľ cestovnej kancelárie
 • Veľkoobchod a obchodný zástupca Manufacturing

Ako si vybrať dobrý Sales Job

S toľkými odvetví a produktov, z ktorých si môžete vybrať, ako sa môžete rozhodnúť, čo predať?

Existuje niekoľko kritérií, mali by ste zvážiť pri výbere predajnej práci. Mali by ste uvažovať o potenciálny príjem, váš záujem o produkt, ktorý predávate, a istotu zamestnania pri rozhodovaní.

Kým príjmy nie sú striktne korelované s uspokojenie z práce, bude samozrejme potrebné, aby sa uživil. Jobs predaja cenných papierov a komodít; ostatné investičné nástroje; finančné služby; a živice, syntetického kaučuku, a umelé syntetické vlákna a vlákna ponuku výrobe najlepší potenciál zárobku podľa BLS.

Ktorý uviedol, že ak máte malý záujem v týchto produktov, bude to mať vplyv na vašu motiváciu. Menej motiváciou povedie k menšiemu počtu predajov, ktoré budú na oplátku, pretože tie majú nižšie príjmy, ak vaše vyrovnanie zahŕňa províziu, alebo stratiť svoju prácu, ak je váš zamestnávateľ nespokojný so svojím výkonom. Rovnako dôležité ako to je uživiť, mali by ste tiež premýšľať o váš záujem o produkt, ktorý predávate.

A konečne, je potrebné vedieť, že budú schopní nájsť zamestnanie.

Ak máte záujem v určitom sektore alebo typu výrobku, ale existuje len málo pracovných miest k dispozícii, mali by ste sa pozrieť na ďalšiu oblasť, v ktorej k práci. Typicky, čím vyššia je dopyt po produkte, tým väčšia je istota zamestnania pracovníkov, ktorí ho predávajú. Najbezpečnejšie miesta sú v zdravotníctve a informačných technológií priemyslu.

Vzdelávanie a odborná príprava

Vaša príprava na predajné prácu, závisí na produkte, ktorý predávate. Možno budete potrebovať viac než maturitu predávať niektoré produkty, ale ak hľadáte prácu Hawking vedecké a technické výrobky, napríklad, budú zamestnávatelia najímať len uchádzači o zamestnanie, ktorí majú vysokoškolské vzdelanie. Ak chcete predať poistenie, budete potrebovať aj titul. Bakalársky titul je pre reklamné obchodných zástupcov, ale zarábať jeden výrazne zlepší vaše šance na získanie zamestnania.

Možno budete potrebovať profesionálne licenciu, v závislosti od produktu, ktorý chcete predať. Napríklad jedinci, ktorí predávajú investičných nástrojov, finančných produktov a poistenie musí mať licenciu.

Ako získať Sales Job

Či už hľadáte pre pozíciu entry-level alebo lepšiu prácu ako váš súčasný, existujú stránky, konkrétne predaja, zamestnanie, ktoré by mohli mať iba pozíciu, ktorou sa domáhala Môžete tiež použiť všeobecné lokalít zamestnania, ako Indeed.com. Zamestnávatelia príspevok otvory priamo na skutočnosti, a miesto tiež zhromažďuje pracovných ponúk od iných miestach pri hľadaní zamestnania, profesijné organizácie a firemných webových stránkach. Prípadne môžete nahrať svoj životopis a zamestnávatelia budú môcť nájsť, keď hľadajú niekoho s vašej kvalifikácii.

Váš profesijný sieť je vynikajúci zdroj pre učenie o pracovné príležitosti. Rozšírte svoje siete pomocou online siete web. Najviac dobre známy z nich je LinkedIn. Budete mať možnosť sa spojiť s ostatnými predajnými odborníkmi alebo členmi vašej sieti, ktorí vedia ľudia, ktorí pracujú v tejto oblasti.

Ak je zamestnávateľ zvažuje, že pozíciu, budete musieť zabezpečiť prostredníctvom vynikne na pracovný pohovor. Manažér predaja sa vás spýta na otázky o svojich predajných zručností. On alebo ona bude tiež chcieť vedieť o svojich silných a slabých stránok. Skrze vaše odpovede, budete musieť preukázať svoju schopnosť dotiahnuť do konca a premýšľať o svoje nohy.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *