Veci nezaradiť v Interview Thank You Letter

Posted on

Veci nezaradiť v Interview Thank You Letter

Odoslanie ďakujem e-maily alebo poznámky po pohovore vám pomôže dostať vybraný na druhý pohovor alebo dokonca pracovnú ponuku. Na druhú stranu, písať niečo zlé môže zamestnávateľ rozmyslel vpred.

Keep it Pozitívne

Kvalita vašej nadväzujúce komunikácie po pohovore bude mať vplyv na posúdenie zamestnávateľa vašej kandidatúry. Odoslanie ďakujem vám na vedomie záležitosti, ale to musí byť dobrý, nie len rýchly “Vďaka za rozhovor” e-mailové správy.

Je dôležité zdôrazniť, ako dobre práca zapadá do vášho pozadia, rovnako ako silná motivácia k práci v tejto pozícii u tohto zamestnávateľa. Tiež budete chcieť, aby sa zabránilo hovoriť čokoľvek, čo zvýši pochybnosti o svoj postoj, motivácia, alebo kvalifikáciou.

10 vecí nezaradiť do ďakovný list pre rozhovor

Tieto tipy na to, čo nie zahrnúť do svojho nadviazať listu vám pomôže vyhnúť sa odosielania zlý signál pre zamestnávateľa.

  1. Nezahŕňajú len vyhlásenie o Ocenenie:  Uistite sa, že tiež potvrdzujú svoj veľký záujem o prácu a stručne vysvetliť, prečo je pozícia je vynikajúci fit.
  2. Vaše komunikácie sú ukážky vaše písanie a pozornosť k detailu: Nezabudnite starostlivo skorigovať a opraviť akékoľvek pravopisu alebo gramatické chyby, a uistite sa, že máte správny názov pozície, adresu a meno. Je to príležitosť nadviazať so silnou pozitívny dojem, takže nerobia ani malú chybu.
  3. Nezmieňujú Plat rozsah vo svojom liste:  Počkajte, až sa ponuka musí urobiť vyjednať plat, pretože vaše finančné prostriedky budú najväčšie akonáhle zamestnávateľ rozhodol, že ste preferovaným kandidátom.
  4. Nerobte žiadne výhovorky alebo sa ospravedlniť za čokoľvek, čo sa pokazilo počas rozhovoru:  Tie sú na tom lepšie nie upozorniť na tieto otázky. Zdôrazniť pozitívne vlastnosti, ktoré by čelili všetky obavy, ktoré nastali v priebehu stretnutia. Výnimkou by bolo, ak si myslíte, že rozhovor bol tak zlý, že ste z tvrdení.
  5. Nezmieňujú niektoré aspekty polohy, ktorá spôsobí, že Otázka vhodnosti daného Job:  Počkajte, až ponuka bola rozšírená, aby získali ďalšie objasnenie o zložkách role, ktoré sa týkajú vás. Nedávajú zamestnávateľovi akýchkoľvek dôvodov k otázke, či ste dobrý zápas pred dokončením ich výber. Výnimku z tohto pokynu môže byť, keď viete, že nechcete, aby prácu, ale rovnako ako firmy. V takom prípade by ste zmienil, ako dojem, že si s organizáciou a spýtať, či môže existovať iná pozícia, ktorá bola vhodnejšia.
  6. Nezahŕňajú presne rovnaký jazyk, vo listov Ak odosielate oddelene rôznym anketári:  Mysli na niečo každý človek zdieľanej ktorá bola užitočná, alebo nadšený váš záujem. Ďalšou možnosťou je, aby potvrdili aktív, ktoré by vám pomôžu k prioritám adries, ktoré jednotlivec zmienil. Anketári budú ohromení, ak budete mať čas prispôsobiť svoj komunikáciu.
  7. Nerobia nepodložené alebo prehnané vyhlásenia typu “Úloha je dokonale hodí pre mojej minulosti.”: Uistite sa, že obsahujú vyhlásenie na podporu svojej pripomienky Napríklad, dalo by sa povedať: “Som veľmi nadšený z možnosti pristátia. public relations spolupracovník práce, pretože by ma mohli uplatniť svoj silný písanie, plánovanie udalosti a media relations zručnosti. “
  8. Neberte príliš agresívny prístup zmienkou vám zavolá, aby skontroloval postavenie svoju kandidatúru: iste môžete vykonať nadväzujúce volanie koncom časového okna, ktoré zamestnávateľ, ktoré pre svoje rozhodnutie. Ty jednoducho nemusíte uviesť vo svojom liste.
  9. Nezahŕňajú odkazy Ak budete vyzvaní k nim  nie je potrebné zahrnúť odkazy s vašou nadviazať korešpondencie. Keď zamestnávateľ chce zoznam referencií, budú vás požiadať o jednu.
  10. Nezahŕňajú akékoľvek otázky týkajúce sa úhrad pre vaše pohovor výdavky:  Následná komunikácia by mali byť zaslané čo najskôr po pohovore. Váš list by mal byť zameraný výhradne na váš záujem o prácu a ako dobre sa hodí. Akékoľvek ďalšie informácie môžu odvádzať pozornosť od vašej správy. Zaslať samostatnú poznámku neskôr sa vysporiadať s problémami náhradu.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *