Písanie Ďakujem vám list pre Job postupovanie

Posted on

Písanie Ďakujem vám list pre Job postupovanie

Či už ste entry-level zamestnanie kandidát alebo skúsený profesionál postupujúci na kariérnom rebríčku, je dôležité rozvíjať a udržiavať trvalé vzťahy s kolegami vo vašom odbore. Aj v dnešnom trhu práce, čo sa hovorilo “sieť starých chlapcov” je živý a zdravý; často majú profesionálne kontakt ochotný vás odkázať na žiaduce pracovné pozície môže znamenať rozdiel v tom, či sa vám podarí pohovor alebo nie.

Jeden spôsob, ako upevniť tento vzťah je odovzdať svoje vďaka písomne ​​kontaktom, s ktorými vás odkázať na prácu, a to aj v prípade, že ste nedostal ponuku. Okrem toho bude váš e-mail alebo komentár dať im vedieť o stave vašej žiadosti a môže udržať ich na pozore iných polohách, aby vás odkázať na.

Čo treba zahrnúť do vašej referálov Thank You Letter

Keď hovoríte, ďakujem vám, že je to správne dôležitá a oficiálne poďakoval tým, ktorí si vzali čas a využili svoj vplyv, aby vám poskytol pozitívne odporúčania. Tu sú príklady ďakovný list, ktorý môžete odoslať (e-mailom, poštou alebo LinkedIn) na osobu, ktorá vás len o prácu.

Keď píšete list alebo e-mailové správy, je nutné poskytnúť osobe aktualizáciu stavu na aplikáciu alebo pracovnej ponuke, rovnako ako poďakovanie im úprimne za postúpenie.

Ak ste odoslaním ďakujem správu e-mailom, nie je potrebné zahrnúť spiatočnú adresu, alebo adresu vášho kontaktu. Využiť jasný predmet (napríklad “Ďakujem vám z [Vaše meno]” alebo “Thank You – [Vaše meno]) a zoznam svoje kontaktné údaje v podpise.

Tie by mali založiť svoje rozhodnutie o tom, ako riešiť príjemcu podľa toho, ako dobre ich poznáte. Ak ste známy a komunikoval s nimi často, je to v poriadku, aby ich riešenia svojim krstným menom. Ak však boli váš nadriadený alebo univerzita inštruktor v rámci formálneho, konzervatívny nastavenie, použitie “Mr. / Pani / Professor “nasledované ich priezvisko.

Majte na pamäti, že tieto vzorky sú poskytované iba ako príklad – a nie len ich kopírovanie a vkládání-, mali by ste ich prispôsobiť tak, aby odrážali svoj vlastný okolnosti a osobné tón hlasu.

Tiež, pozri ďalej príklad e-mailu ďakujem list o postúpení.

Vzorka Ďakujem vám list o postúpení

Vaše meno
Vaša adresa
Vaše mesto, štát, PSČ
Vaše telefónne číslo
Váš e-mail

Dátum
Meno
Titul
Organizácia
Adresa
Mesto, štát, PSČ

Dear Mr. Jones,

Ďakujem moc za mňa s odkazom na Junior Accountant [čiže vložka ostatných titulov zamestnania] postavenie na ABCD. Som vďačný za čas, ktorý ste strávili preskúmavanie mojej žiadosti a odporučil ma pre túto prácu.

Chcel som sa s vami podeliť o vzrušujúce správu, že som bol vybraný na pohovor in-osoba s ABCD je manažéra budúceho týždňa. Keď mi zavolal, aby nastaviť čas pre tento rozhovor, ona konkrétne uvedené, ako zapôsobila bola podla postúpenie listu, ktorý ste napísal mojím menom.

Opäť ďakujem moc za vašu pomoc. Veľmi oceňujem pomoc si mi poskytol; Budem vás informovať o tom, ako rozhovor pokračuje!

S pozdravom,

Tvoje meno

Ďakujem vám list o postúpení e-mailom

Predmet: Ďakujem od Dave

Drahá Tim,

Ďakujem a to ako pre mňa upozornil na nedávne otvorenie pracovných miest vo vašej spoločnosti a dobrovoľne ponúkať poskytnúť svoje náboru výbor s postúpením mojím menom. HFT Industries má skvelú reputáciu ako líder, a naozaj som si vašej dôveru vo mne.

Myslím, že môj rozhovor s Stanley išlo dobre, a myslím, že stretnúť sa s Sheila koncom tohto týždňa na druhý pohovor. Stanley opis firmy a aké mám povinnosti by zahŕňali, by som mal byť najatý, spevnil svoj hlboký záujem o fúziách svoj tím. Budem vás informovať, ako som prejsť procesu prijímania.

Opäť ďakujem za vašu podporu – nechám moje palce, aby nám môže byť čoskoro kolegovia HFT Industries!

Dave Jones

Ďakujeme, že ste list, keď ste dostal prácu

Predmet: Ďakujem ti!

Vážený Nancy,

Píšem dnes vám poďakovať za mňa zavedenie Bob Anderson, vedúci obchodu u Eckles Hardware. Nielen, že som si rozhovor pre maloobchodné pozíciu, ale bol som tiež najala a budem začína svoj výcvik za dva týždne.

Prosím, dajte mi vedieť, či môžem niekedy niečo vrátiť priazeň. Naozaj oceňujem, čo si pre mňa urobil.

S vďačnosťou,

Annabelle

Viac o ďakovných listov

Review rady, ako napísať ďakujem list, vrátane toho, kto poďakovať, čo písať, a keď písať ďakujem list súvisiacich so zamestnaním. Tiež preskúmanie druhá vzorka ďakovných listov, medzi ktoré patrí poďakovanie na vedomie, na prijímací pohovor, stáž ďakujem list, vďaka za informatívne rozhovor, vďaka za pomoc, a rad ďalšieho rozhovoru ďakujem vzoriek list.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *