Najlepšie Behaviorálna techniky pohovorov a stratégie

Posted on

Najlepšie Behaviorálna techniky pohovorov a stratégie

Keď ste hľadaní zamestnania , je dôležité, aby boli pripravené zvládnuť to, čo je známe ako “rozhovory správanie.” Zamestnávatelia použiť tento typ rozhovoru získať vhľad do toho, ako zvládnuť špecifické situácie na pracovisku. Anketári budú chcieť príklady toho, čo sa stalo v mimoriadne náročnej okolnosti, čo ste urobili, a ako dosiahnuť pozitívneho výsledku.

Najlepšie techniky pre manipuláciu s behaviorálna pohovor patrí pripravuje na pohovore otázky, môžete byť požiadaní, objavovanie, rovnako ako si môžete o spoločnosti a prácu, takže máte predstavu o tom, aké zručnosti zamestnávateľ sa snaží, a byť pripravení, aby zahŕňal špecifické body v odpovediach dáte na anketára.

stratégia

Než sa vydáte na pohovor , mať čas na prípravu v predstihu. Vám môže alebo nemusí byť požiadaný behaviorálnej rozhovor otázky, ale je lepšie byť pripravený v prípade, že ste.

  • Skontrolovať, čo je behaviorálna pohovor je aj to, čo firmy hľadajú počas  rozhovoru behaviorálne .
  • Použiť techniku ​​STAR rozhovor pripraviť príklady na akciu v priebehu rozhovoru.
  • Preskúmanie vzorky  správanie rozhovor otázky .

Výskum Jóba and Company

Ak vezmeme čas na výskum spoločnosti aj prácu, ktorú sa pohovor vám pomôže pripraviť sa na prijímací pohovor. Týmto spôsobom budete byť pripravení reagovať na rozhovor otázky a požiadať anketára otázky sami. Budete mať tiež možnosť zistiť, či spoločnosť a firemná kultúra sú dobrou voľbou pre vás. Je vždy lepšie, aby  výskum spoločnosti , takže budete dobre informovaní vopred.

techniky

Po prvé, dajte si pár okamihov zhromaždiť svoje myšlienky. Je to v poriadku, aby sa trochu času, zamerajte odpoveď, ak si nie ste istí, ako reagovať na otázku. Ak si nie ste istí, ako odpovedať na otázku, požiadať o vysvetlenie. To vám kúpiť nejaké ďalšie čas na premýšľanie o tom, ako odpovedať. Potom nezabudnite uviesť tieto štyri body svojej odpovede – Situácia, úloha, akcie, výsledky.

  • (S)  situácia špecifickým Ap
  • (T)  Úlohy, ktoré je potrebné urobiť
  • (A)  Akcia, ktorú sa
  • (R)  Výsledky, teda, čo sa stalo

Jedná sa o techniku odpoveď STAR rozhovor , a je to skvelý spôsob, ako pripraviť. Majte na pamäti, že  neexistujú žiadne správne alebo nesprávne odpovede  na správanie pohovore otázky. Cieľom anketára je pochopiť, ako ste sa správali v danej situácii. Ako budete reagovať určí, či existuje zhoda medzi svoje schopnosti a postavenie sa spoločnosť snaží zaplniť.

Najlepšie behaviorálna stratégia rozhovor zahŕňa počúvanie opatrne, je jasné a podrobné, keď budete reagovať a čo je najdôležitejšie, byť úprimný. Ak vaše odpovede nie sú to, čo anketár hľadá, táto pozícia nemusí byť tá najlepšia práca pre vás tak ako tak.

Následná kontrola Po Interview

Bol tam niečo, čo ste si prial ste povedal počas rozhovoru, ale nedostal šancu? Vaše následné ďakovnej vám dáva možnosť sa o tom zmieniť. Je to tiež príležitosť zopakovať svoj záujem o prácu a spoločnosti.

Ďalšie tipy a triky

Okrem toho vedel, čo môže očakávať v rozhovore behaviorálnej existuje 10 zručnosti rozhovor , ktoré majú prax dôležité pred vstupom do zasadacej miestnosti alebo Skype relácii s najímanie výboru: príprava, presnosť, myslenia, než budete hovoriť, hovoriť pokojne a súdržne, zobrazovanie zaistený (ale nie arogantný) sebavedomie, aktívne počúvanie, optimizmus vyjadrila svoj záujem o zamestnávateľa, budú môcť hovoriť za prvotným ” výťahu ihrisku “, a – čo je možno najdôležitejšie – vyjadrite svoju vďačnosť za dobu najímanie výboru ústne na konci pohovoru a písomne okamžitý Navazující ďakovný list.

Stále nervózny, najmä ak je to váš prvý rozhovor? Žiadne starosti – aj zavedené profesionáli cítiť niekoľko motýľov pred pohovorom. Že ste urobili prvý krok k upokojeniu svoju úzkosť tým, že čas na preskúmanie vyššie uvedených krokov. Ďalšie skvelé techniky upokojiť vaše nervy patrí vyhnúť negatívnu seba-talk, starostlivo obliekanie, prichádzajú čoskoro na pohovor, takže môžete trvať niekoľko ukľudňujúce dýcha vopred a vyhnúť sa nadmerné pitie kofeínu v deň stretnutia.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *