Predajná Kariéra: Stavebné životopis pre Sales Jobs

Posted on

Predajná Kariéra: Stavebné životopis pre Sales Jobs

Väčšina ľudí majú aktuálne životopis, ktorý uvádza ich ciele, skúsenosti, vzdelanie a zdanlivo povinné “odkazy poskytované na požiadanie” slogan. S tak veľa pracovných lovci použitie spoločného životopis formát, najímať manažéri sú nútení buď filtra cez záplavu predložených životopisov, alebo nahliadnuť do jednej, ktorá vyniká.

Jeden alebo veľa?

Uchádzači o zamestnanie , ktorí aktívne hľadajú obchodnú pozíciu a ktorí plánujú vyslať viac kópií svojho životopisu bude s najväčšou pravdepodobnosťou používať jediný životopis. Toto leštené a profesionálny životopis by mal poskytnúť všeobecné informácie, ktoré upozorní na uchádzačov o zamestnanie zručnosti, skúsenosti a vzdelanie, ktoré bude apelovať na všeobecnú manažéra. Inými slovami, obnoví rozoslal na viac spoločností sú vanilka. Nie sú zameraná na konkrétnu pracovnú pozíciu alebo na konkrétne firmy.

Všeobecné pokračuje sú predkladané s úmyslom získať toľko rozhovorov ako je to možné z takého počtu spoločností, ako je to možné.

Uchádzačov o zamestnanie, ktorí sa cielenejšie prístup bude mať veľký úžitok z majúci štandardizovaný životopis, ktorý je vlastný každej spoločnosti životopis mu je predložený. Každý životopis je vzhľadom k svojej vlastnej “chuť”, a je navrhnutý tak, aby odvolanie k všeobecnému manažéra, ale ku konkrétnej manažéra.

Tento cielený prístup je často to, čo robí jeden životopis vyčnievať z davu.

Prispôsobenie Váš životopis

Ak si plánujete na vyslanie kópiu svojho životopisu pre každého podnikania, ktoré môžu alebo nemusia mať otvory pre obchodné profesionálov, budú vaše výsledky výrazne zlepšiť, ak poslať vlastný životopis jednotlivých zamestnávateľov. K tomu je potrebné začať svoj životopis písanie s výskumom. Napríklad, ak zistíte, že ABC Sales Enterprises má otvor pre konateľa účtu, a  vaše výskum ukazuje, že ABC je typ spoločnosti, pre ktoré by ste si prácu, svoj prvý výskum krokom by malo byť, aby zistili, čo presne účet zástupca pre ABC bude predávať, ktorým predajú a kde sa predávajú.

Až budete mať solídne znalosti o tom, čo účet výkonný pracovný pre ABC robí, že je čas k remeslu svoj životopis. Vaším cieľom by malo byť zamerať všetok obsah na svojom životopise k tomu, čo nájom manažér ABC bude hľadať v životopise.

Napríklad ak vaše vzdelanie sa hodí v dobre s tým, čo ABC obchodný zástupca by s najväčšou pravdepodobnosťou, uistite sa, že ste zvýrazniť svoje vzdelanie. Ak však vaše predajné skúsenosti nezodpovedá veľmi dobre, musíte sa dostať kreatívne a zvýraznenie, ako sa zručnosti, ktoré sa naučil počas svojej predajné skúsenosti zápas sa dobre na pozíciu predaja na ABC.

Všetko, čo si dať na vašich potrebách životopis zmysel a byť vo vzťahu k pozícii, pre ktorú sa uchádzate. Budovanie predajné životopis v tejto móde je výsledok konečný, svoj životopis, silný predajný nástroj. Nechajte svoje  hľadanie zamestnania súťaž predložiť svoje životopisy a často používaný vás vystúpiť z davu.

Odoslaním svoj vlastný životopis

Akonáhle je váš životopis na mieru, budete pravdepodobne chcieť, aby sa ubezpečil, že sa dostane do správnych rúk. Aj keď by sa dalo jednoducho sledovať akýkoľvek životopis podanie pokyny, že spoločnosť vám dáva, pritom pristane len svoj životopis v hromade ďalších prijatých životopisov. Lepším prístupom je odovzdať dodať svoj životopis na manažéra. Ak nie je to možné, zavolajte spoločnosť a zistiť meno manažéra, najlepším spôsobom, ako ju a jej poštovú adresu kontaktovať.

Next, urobiť nejaký výskum na vašu sieť a lokalít, ako je LinkedIn sa dozvedieť viac o manažéra. V opačnom prípade vám môže poskytnúť ďalšie informácie, ktoré inšpiruje vás zmeniť svoj životopis ešte raz, alebo vám môže dať predstavu o tom, ako zostaviť sprievodný list, ako zachytiť manažéra pozornosť. Čím viac na mieru si môžete urobiť celý proces, tým lepšie.

Akonáhle budete vedieť, kto ich bude čítať svoj životopis, ako najlepšie dostať svoj životopis do svojich rúk a vedieť čo najviac, ako môžete o rozhodovacie právomoci, zašlite svoj životopis na mieru priamo pre túto osobu. Po dokončení, prejsť na ďalšiu pracovnú príležitosť a opakovať celý proces.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *