Narýchlo Príklady rezignácia Letter

Posted on

Narýchlo Príklady rezignácia Letter

Čo by ste mali robiť, keď budete musieť nechať prácu na krátkom časovom horizonte? Keď sa odstúpiť z práce, sa považuje za normu dať váš zamestnávateľ Láska s výstrahou pred odchodom z vašej pozície. Čokoľvek menšieho než to, že či už je to jeden týždeň upozornenie, niekoľko oznámení dní, alebo pri odchode hneď, je považovaný za narýchlo.

Ktorá zaručuje dostatočný oznámenia dodá vašej správcu čas plánovať odchodom, začať proces náboru, a uistite sa, že vaše úlohy sú pokryté. Bude tiež vám umožní zabaliť aktuálne projekty alebo zariadi, aby previesť svoje povinnosti voči kolegovi alebo vaše výmenu.

Keď budete potrebovať podať výpoveď v krátkom termíne

Bohužiaľ, niekedy je to jednoducho nie je možné, aby oznámenia štandardné dva týždne. Možno, že máte osobné havarijné alebo pracovné podmienky sú neúnosné a vy budete musieť okamžite opustiť. Možno ste si tiež dostal pracovnú ponuku a nová spoločnosť chce, aby si začať správnu cestu.

Dôležité upozornenie : Uistite sa, že by ste zvážiť výhody a nevýhody odstúpi bez Láska s výstrahou, než sa rozhodol odísť.
Váš zamestnávateľ ocenia ako veľa pozornosti, ako si môžete dať, takže sa nechal ho, aby čo najskôr vedieť, ako ste si istí, že budete opúšťať.

Ak potrebujete, aby odstúpil s narýchlo, skontrolovať vzorka rezignáciu listy nižšie. Jedným z nich je vo forme obchodného listu. Na druhej strane je vo forme e-mailu.

Formálne Rezignácia List Ukážka – narýchlo

Vaše meno
Vaša adresa
Vaše mesto, štát, PSČ
Vaše telefónne číslo
Váš e-mail

Dátum

Name
Názov
organizácie
Adresa
Mesto, štát, PSČ

Vážení Mr./Ms. Priezvisko:

Prijmite prosím tento list ako formálne oznámenie, že som odstúpil z mojej pozície sa ABCD firmy v piatok, 9. augusta 2019. Chápem, že za dva týždne upozornenie je štandardný; Avšak, osobné okolnosti vyžadujú, že som opustiť svoju pozíciu v tejto spoločnosti do konca tohto týždňa.

Som rád, že poskytne všetku pomoc v mojich silách počas tohto prechodu.

Ďakujem za príležitosti pre profesijný a osobný rozvoj, ktoré ste mi poskytol v priebehu posledných piatich rokov.

Mám rád pracoval pre agentúru a vážime podpory mi poskytol počas svojho pôsobenia v tejto spoločnosti.

S pozdravom,

Váš podpis  (výtlačok písmeno)

Váš Typed Name

Rezignácia List Písanie Tipy

Môžete povedať, svojho nadriadeného, ​​že ste odvykanie osobne, telefonicky alebo e-mailom. Ak je to možné, hovorí svojho manažéra osobne Prvý z nich je ideál. Avšak, podľa toho, ako sa rozhodnete, že je to dobrý nápad, aby potom napísať formálny list s rezignáciou, že spoločnosť môže pridať do svojho súboru zamestnancov.

Tu sú niektoré stratégie, je potrebné mať na mysli, keď píšete svoju rezignáciu:

Napísať ho vo formáte obchodný list:  Pretože sa jedná o oficiálny list, ktorý pôjde do súboru zamestnancov, mali by ste sa riadiť obchodný list formátovanie pravidlá. V ľavom hornom rohu listu, uviesť svoje kontaktné informácie, dáta a kontaktné údaje vášho zamestnávateľa. Ukončiť list so svojím vlastnoručným podpisom a vaše zadané meno pod ním.

Uvedie sa dátum rezignácia:  V prvom odseku uvádza dátum, ktorý bude opúšťa svoju prácu. To je najdôležitejšia časť informácie vo svojom liste, takže by ste mali zahrnúť čo najskôr v liste.

Keep It Short:  Nemajte pocit, ako je potrebné poskytnúť obrovské množstvo detailov. Najdôležitejšou vecou je uviesť svoje posledný deň v kancelárii.

Vysvetliť, prečo ste Rezignácia – ak je to vhodné:  Ak by ste povedať svojmu šéfovi, prečo ste opustil tak rýchlo? Záleží na vašej dôvodu – ak poskytujú narýchlo preto, že nie ste spokojní v práci alebo nepáči svojho správcu alebo kolegami, nezdieľajú tieto detaily. Avšak, ak existuje vonkajšie okolnosti, ako je zdravotná kríze, zdieľať svoje dôvody môžu pomôcť váš zamestnávateľ cíti sympatie. Nezabudnite, že ak je to možné, je to najlepšie, aby sa zabránilo pálenie mostov na pracovisku. Avšak, opäť udržiavať Váš list krátky – nemusíte ísť do všetkých drobných detailov.

Poďakovať:  V rovnakom duchu ukončiť svoj vzťah so svojím zamestnávateľom na dobrých vzťahoch, vyjadriť svoju vďačnosť za príležitosti, ktoré ste mali v polohe. Dokonca aj keď ste nemali najväčšie skúsenosti vo firme, krátky “ďakujem” je často cenený.

Ponúknuť pomoc počas prechodu (voliteľné):  Poskytovanie pomoci pri prechode nie je potrebná, ale je bežná zdvorilosť predĺžiť. Avšak, ak vaše osobné pomery vám zabráni pomáhať v žiadnom prípade nie je nutné, aby ich zaradila.

Skorigovať a Edit:  Uistite sa, že dôkladne prečítať Vášho listu pred odoslaním. Pozrite sa na prípadných pravopisných a gramatických chýb. Zoberme si žiada priateľa alebo člena rodiny, aby prečítal cez list rovnako. Nezabudnite, že budete chcieť zanechať pozitívny dojem o spoločnosti – dobre napísaný, dobre upravovať rezignácia listu vám pomôže urobiť.

Email Rezignácia Letter Sample – narýchlo

Vec: Odstúpenie Efektívne 02.8.2019

Vážený Bob,

Prijmite prosím tento list ako moju rezignáciu od spoločnosti ABC. Bohužiaľ, zo zdravotných dôvodov, nebudem môcť poskytnúť štandardné dva týždne vopred. Môj posledný deň v spoločnosti bude tento piatku 02.08.2019.

Ospravedlňujem sa za krátkej dobe. Som rád pracoval spoločne ohromne, a naučil toľko zo svojho vedenia. Prosím, dajte mi vedieť, čo sa dá robiť v najbližších niekoľkých dňoch, aby pomohli zmierniť prechod.

Ďakujem za pochopenie.

S pozdravom,

Samuel

Rezignácia Email Písanie Tipy

Môžete sa tiež rozhodnúť pre odoslania oznámenia o vzdaní sa funkcie prostredníctvom e-mailu. To je obzvlášť dobré, ak máte čo najskôr upozorniť svojho zamestnávateľa na vašu rezignáciu. Dokonca aj keď ste rezignovať prostredníctvom e-mailu, aj keď, môžete zvážiť vyslanie nadväzujúce listu poštou k súboru zamestnancov.

Nižšie nájdete niekoľko tipov, ako odoslať e-mailové správy:

Použite Clear Subject Line:  Riadok predmetu by mal jasne vyjadriť svoj zmysel pre písanie tak, že váš zamestnávateľ ju prečíta hneď. Tie by mohli obsahovať vaše meno rovnako. Napríklad vaše predmet by mohol znieť “Meno Priezvisko – Oznámenie o rezignáciu,” alebo “Meno Priezvisko -. Rezignáciu MONTHDAY 20XX”

Keep It Short. Rovnako ako rezignácia listu, chcete, aby vaše e-maily krátky. Stačí uviesť, že ste odstúpil, obsahovať dátum odchádzate, a pridajte krátky ďakujem a ponuka pomoci pri prechode (pokiaľ je to možné).

Editovať, upravovať, Edit:  Ľudia majú tendenciu zabúdať na korektúru e-maily rovnakým spôsobom, ako by to bola písaný list. Rovnako ako rezignácia listu, prečítajte si prostredníctvom e-mailu pre všetky pravopisné alebo gramatické chyby. Tiež sa uistite, že písmo je dostatočne veľký a ľahko čitateľný.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *