Vecí, ktoré hovoria alebo robia Ak máte padáka

Posted on

Vecí, ktoré hovoria alebo robia Ak máte padáka

Vyhodili môže byť veľmi traumatizujúce, aj keď ste ju očakával a aj keď to môže byť ťažké, skúste si spomenúť, nie hovoriť alebo robiť určité veci, ak ste vystrelil. Prečítajte si o pomoc sa dostať cez tento ťažký čas vo svojej kariére.

Súc prepustení zo zamestnania môže generovať rad negatívnych emócií, vrátane šoku, hnevu, smútku, strachu a obáv z budúcnosti. Akcie, ktoré môže trvať pri strese odpálenie môže byť vyrážka a mať negatívne dôsledky, ak si nie ste opatrní o tom, čo hovoria a robia. To platí predovšetkým v prípade, vyhodili nebola vaša vina.

Aj v prípade, že ste pustil, pretože ste neboli ideálne zamestnanec, stále bolí. Dokonca ani nemusí byť uvedený dôvod, prečo ste bol vyhodený, a nemusí mať žiadnu pozornosť. Tam by mohla byť šanca, že budú môcť uložiť svoju prácu a odvolať svoj zánik, ale to môže byť lepšie jednoducho ísť ďalej.

Aj keď je to bolestivé dostať padáka, tam sú niektoré veci, ktoré by ste nemali robiť, alebo by mohlo situáciu ešte zhoršiť. Nasledujúce odporúčania vám pomôžu, aby to najlepšie z zlej situácie tým, že zabraňujú niektoré bežné chyby vystrelil zamestnanci robiť.

10 vecí, ktoré hovoria alebo robia Ak máte padáka

  1. Nenechajte búrka off priestor, bez toho aby si urobili čas uložiť všetky potrebné dokumenty zo svojho pracovného počítača. Tie by mali pravidelne ukladať dokumenty môjho osobného či odborného záujmu zo svojho pracovného počítača, pretože nikdy neviete, kedy budete nečakane stratiť svoju prácu. Niektorí zamestnávatelia odprevadí ukončená pracovníkov zo staveniska v okamihu odpálenie, a je potrebné sa uistiť, že nenechávajú žiadnu dôležitú informáciu pozadu.
  2. Nezačnú rokovať o otázkach odstupné pred prijatím nejaký čas na spracovanie vášho paľbu, ak je to možné. Čas skutočne liečiť, a budete pokojnejší, ak môžete čakať, takže sa opýtať, či by ste mohli stretnúť v deň alebo dva, aby ten rozhovor. Do tej doby, politiky a postupy výskumu spoločnosti tak, že ste pripravení rokovať o primeranú odstupné balíček, ak sa chystáte byť ponúknutá jedna. V niektorých prípadoch môže spoločnosť ponúknuť balíček odstupné pri ukončení procesu.
  3. Nenechajte odmietnuť pomoc s prechodom, ak nejaký čas uplynie pred dátumom ukončenia. Uľahčením hladkého prechodu, budete mať na pamäti, ako lepšiu zamestnancov a môžu mať prospech tým, že dostane kladné odporúčanie a odporúčania. Hodný, aj keď ste v zlej situácii, vám pomôže v dlhodobom horizonte.
  4. Niektorí zamestnávatelia vám dá možnosť rezignáciu, namiesto aby boli ukončené. K dispozícii sú výhody a nevýhody na rezignáciu na miesto vyhodení, ale vy by ste mali skontrolovať rozdiel medzi vyhodili a prepustení skôr, než budete súhlasiť. Poraďte sa so svojím miestnym Štátny príspevok v nezamestnanosti úrad, aby preskúmala dopad na dávky v nezamestnanosti pred dokončením rozhodnutia.
  5. Nebojte sa požiadať o odporúčania ako súčasť vašej zmluvy separácia , alebo aspoň spresniť, ako bude váš zamestnávateľ pole otázky ohľadne svojho funkčného obdobia. Ak máte podporné spolupracovníkmi, opýtajte sa, či by mohol poskytnúť kladné odporúčanie, zatiaľ čo ste stále v tesnom kontakte.
  6. Nenechajte impulzívne znevažovať svojím nadriadeným alebo vinu spolupracovníkmi alebo podriadené pre vaše problémy s výkonom. To je ťažké, ak si myslíte, že pomohol stať vám vašu prácu, ale budúci zamestnávatelia budú vykonávať dôkladné kontroly pozadia a hľadať vstup z bývalých spolupracovníkov na všetkých úrovniach. Akékoľvek nepriatelia, ktoré ste vykonali so svojím odletom pripomienky budú s väčšou pravdepodobnosťou zdieľať informácie poškodzujúce. Deliace dojmy môžu byť trvalé a môžu ovplyvňovať zamestnancov, aby ma vidieť ako negatívne osoby.
  7. Nenechajte si ujsť príležitosť spýtať sa na základe rozhodnutia vášho zamestnávateľa. Ak nebolo dodržané spravodlivý proces v súlade s politikou spoločnosti, môže vám byť schopní požiadať Ľudské zdroje kúpiť nejaké ďalšie čas na zlepšenie nedostatkov, ktoré môžete mať. Tie by mohli mať tiež určitú ochranu prostredníctvom osobného zmluvy, dohody zväz alebo antidiskriminačného zákona. Poradiť sa s právnikom práce pred dokončením oddelenia, ak si myslíte, že by ste mohli mať prípad.
  8. Nenechajte dokončiť svoju separáciu bez skúmania inú prácu so svojím súčasným zamestnávateľom , ak vás baví pracovať tam . Voľby by mohli ostatných miest na existovať, pokiaľ vás vaši nadriadení vidieť ako zamestnanec s pozitívnym prístupom a silnú pracovnú morálku. Váš zamestnávateľ by mohol uvažovať o iných pracovných miest, ktoré sú vhodnejšie pre svoje zručnosti, ak sa dozvie, že ste otvorený k iným rolám.
  9. Nevysielajú svoju paľbu okamžite sietí kontaktov a priateľov. Než sa povedať svetu, že ste prišli o prácu, mať čas premyslieť svojej správe a ako by ste chceli, aby bolo vnímané kolegov a ďalších odborných kontaktov. Frame svoj príbeh okolo témy, ako je úloha nie je tou pravou voľbou pre vás. Ale nemajú byť príliš kritický svojho zamestnávateľa alebo spoločnosti všeobecne. Uložte si odvetrávanie emócií po obmedzenú skupinu dôveryhodných priateľov alebo členov rodiny.
  10. A čo je najdôležitejšie, Nestratiť vieru v seba samého. Popravčej môže byť demoralizujúce, ale pamätajte, že je len rozhodnutie jedného zamestnávateľa, a tam bude iné, vhodnejšie alternatívy pre vás. Urobte si čas preskupiť a nájsť si prácu, ktorá je vhodnejšia pre vás a vaše záujmy. Môže sa stať, že to nie je správne miesto pre vás a push nájsť nový, je práve to, čo ste potrebovali pohybovať pozdĺž svojej kariéry.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *