Ako sa dostať najatý Your Dream Company

Posted on

Ako sa dostať najatý Your Dream Company

V určitom okamihu svojej kariéry, takmer každý má sen spoločnosť by rada pracovať a zamestnanie by boli radi, že. Či už je to pre vysoký plat, úžasné dávok a výhod, zábavné alebo náročné firemnú kultúru, krátke dochádzať (alebo možnosť pracovať z domu a nie dochádzať vôbec), alebo aj niečo tak základného ako hodiny, ktoré zodpovedajú svoj rozvrh, je tu práce tam, že je zápas pre vás.

Ak máte niekoľko firiem, ktoré by ste naozaj chceli pracovať, aby sa bod, ako udržať ich na vašom radare – a darí oni – ešte pred začatím procesu žiadostí o zamestnanie.

Ak nechcete mať zoznam spoločností, ktoré by bolo perfektné, nejaký čas trvať, vytvoriť jeden. Čím viac sa zameral hľadaní zamestnania, tým ľahšie bude, aby si najal.

Ako nájsť firiem by ste radi k práci pre

Ak nechcete mať zoznam zamestnávateľov napriek tomu, že by ste byť nadšení, že pracovať pre nejaký čas trvať, zistiť, aké vlastnosti by ideálne zamestnávateľ majú, boli ste sa rozhodli, ktoré spoločnosť pracovať. Potom vytvoriť zoznam cieľových zamestnávateľov tým, že skúma firmy nájsť tie, ktoré vyhovujú pre svoje záujmy, zručnosti a kam sú umiestnené na kariérnom rebríčku. Tiež skontrolujte zoznamy top-hodnotené zamestnávateľa ako  Fortune 100 najlepších spoločností k práci pre  a Glassdoor je  najlepšie miesta k práci .

Potom, čo ste vytvorila zoznam najlepších zamestnávateľov, ktoré zodpovedajú pracovnom prostredí kompenzácie, výhody, výhody a príležitosti pre rozvoj, ktoré sa snažíte získať, je na čase, aby si na ich radare ako perspektívny zamestnanca.

Tipy na Získanie najatý Your Dream Company

Existuje niekoľko výhod pre, sledovanie ‘spoločnosť po určitú dobu pred použitím. Napríklad, v závislosti od veľkosti podniku, pokiaľ ju sledovať na LinkedIn, Instagram alebo Twitter,, ako ‘svoju stránku na Facebooku, alebo sa pripojiť k ich newsletter, môžu už rozpoznať svoje meno, keď je čas použiť.

Naučiť sa čo najviac, môžete o Zamestnávateľ

Výskum spoločnosti v predstihu, je dobrý spôsob, ako sa dozvedieť o organizácii, takže keď príde čas na rozhovor, nebudete musieť vyškriabať urobiť rešerš. Tiež nejakú dobu trvať, byť istí, že sa jedná o spoločnosť, ktorá by bola ideálna pre vás.

Ak máte naozaj záujem o zamestnávateľa z viac dôvodov, než ich stačí prácu, bude to show. Budete mať možnosť hovoriť so záujmom a nadšením. Budete tiež pravdepodobne mať dobre formovaný názor a niekoľko presvedčivé anekdoty zdieľať, keď ste požiadaní niečo ako: “Čo viete o tejto spoločnosti?” alebo “Čo vidíte sami robiť v prvých 30 dní na prácu?”

S širokým rozsahom vedomostí o zázemie firmy, budete mať tiež možnosť zapôsobiť na anketára, ak si ich vyžiadajú vášho pohľadu o nehodách spojených s minulosťou organizácie, ako nový produkt alebo projekt môže mať váľa alebo vysoko -Profil problém mohol byť zapojený v tom, že ste boli aktívni a zaistená -. aj ako nečlen – vytvára dobré podmienky pre to, ako budete vykonávať v rámci organizácie.

A samozrejme, je tu zrejmá výhoda zvieratá otvorených pozícií pred konkurenciou. Tým, zostať aktualizovaný strane výpisy práce firmy, a to nielen budete medzi prvými, ktorí vedia o nových príležitostiach, ale budete môcť sledovať, aký druh pracovníkov firma hľadá a aký druh práce máte dobrý šance na získanie.

Akonáhle sa dostanete pocit prijímanie procesu firmy, budete lepšie schopní urobiť premyslené rozhodnutie, ako keď by ste mali použiť, alebo akú úroveň pozíciu, o ktorú by sa mala vzťahovať na.

Urobte si čas, aby preskúmala svoje profesionálne značku, a ak je to potrebné rebrand seba, aby sa ubezpečil, vaše poverenia sú zápas na to, čo spoločnosť hľadá, keď najme kandidátov.

Sledujte firiem by ste rada pracovala pre

Tu je niekoľko tipov pre sledovanie svojich snov spoločnosť pomôcť sami dostať najal:

Sledujte spoločnosť na sociálnych médiách. Facebook, Twitter, Instagram, Tumblr, Pinterest – existuje mnoho sociálnych médií kanály a je pravdepodobné, že spoločnosť alebo spoločnosti ste po asi mať účty na aspoň niektoré z nich. Spojte sa s nimi so všetkými a venovať pozornosť ich aktualizácií.

Spojte sa s firmou na LinkedIn. Sledujte spoločnosť na LinkedIn, názor, ktorý ste pripojení s u firmy a ktorý môžete spojiť s, a kontrolovať LinkedIn stránky spoločnosti pre najnovšie ponuky práce.

Pozrite sa na konkrétne účty najímanie účely.  Niektoré väčšie spoločnosti majú individuálne účty pre najímanie účely; Napríklad UPS tweety otvory o zamestnanie z @upsjobs. Ak sa posuniete na krmivo, uvidíte veľa súčasných pracovných miest. Twitter môže byť dobrý spôsob, ako sa dostať do kontaktu s oddelením ľudských zdrojov určitej spoločnosti, ktoré by inak bolo ťažké dosiahnuť. Prečítajte si viac o hľadaní zamestnania s Twitter.

Vyčistiť akt.  Ak sa chystáte byť interakciu s firmou na  sociálne médiá , je potrebné zabezpečiť, aby váš online prítomnosť je profesionálny. Skontrolujte svoje profily v sociálnych médiách, aby sa ubezpečil, že nič neprimerané alebo nevhodné, a skontrolujte  nastavenia ochrany osobných údajov  , aby zistili, kto môže vidieť, čo na vašej stránke.

Záložka stránky pracovných otvorov. Väčšina spoločností má sekciu “kariérach pokiaľ ide o ich internetových stránkach vyhradených pre vyslanie pracovné príležitosti. Záložka týchto stránkach a vo zvyku ich kontrole v pravidelných intervaloch.

Urobte si plán lehôt a nastaviť upozornenia z kalendára pre seba. Ak je vaším cieľom požiadať o ročný program ako spoločenstvo, alebo na letnej pracovných miest danej spoločnosti, držať dokument Excel výpis všetkých dôležitých termínov a termínov, a nastaviť upozornenie pomocou on-line kalendár na smartphonu alebo počítača.

Pozrite sa na príležitosť stretnúť náborář. Mnoho firiem sa zúčastňuje veľtrhov pracovných príležitostí a kariéry sieťových akcií. Skontrolujte, či na internetových stránkach zamestnávateľa, aby zistili, či existujú nejaké budete môcť zúčastniť. Ak áno, budete mať možnosť zdieľať svoj životopis a pripojiť in-osoba. Uistite sa, že si čas sledovať bezprostredne po každej akcii so všetkými zamestnávateľmi stretnete.

Nebojte sa osloviť spoločnosť.  Ak máte otázku – napríklad či úloha ste s pohľadom upretým bola naplnená, či spoločnosť sa snaží naplniť určitý typ pozície, alebo za ako dlho môžete požiadať o sezónnu prácu – uistite sa, že dostať sa do kontaktu s spoločnosť. Stačí poslať zdvorilý a profesionálny e-mail s otázkou na vašu otázku. Nielen, že to bude zoznámiť oddelenia ľudských zdrojov organizácie so svojím menom, ale je dobrým príkladom svojho nadšenie a záujem.

Viac spôsobov, ako si všimol Your Dream Company

Tu sú ešte viac spôsobov, ako si všimol spoločností by ste radi pracovať, vrátane kontrolný zoznam šiestich spôsobov, ako môžete vystúpiť z davu uchádzačov o zamestnanie a urobiť ten najlepší dojem.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *