Tipy, ako zákazky Váš Rezignácia

Posted on

Tipy, ako zákazky Váš Rezignácia

Čo znamená výraz  uchádzať vaše rezignácia  znamená? Výberového konania svoju rezignáciu je formálny spôsob rozprávanie svojho šéfa, ktorý bude odchádzajúci svoju prácu vykonávať novú príležitosť. Je to akt oznámením svojho zamestnávateľa, že ste odstúpil z pracovného pomeru a pohybujúce sa na nové úsilie.

Keď sa odstúpiť, to znamená, že vy ste ten, ktorý sa rozhodol ukončiť vzťah so svojím zamestnávateľom. Rezignácia je typicky dobrovoľnou odchod z práce zo strany zamestnanca, ako protiklad k paľbe, prepúšťací, alebo inom ukončenie zamestnávateľom inicioval.

Avšak, v niektorých prípadoch, firma ponúkne, aby pracovník možnosť odstúpiť namiesto ma vyhodili alebo že ich pracovný pomer ukončený pre vec.

Aký je Váš Súťažné Rezignácia?

Keď sa riadenie svoju rezignáciu, zvyčajne poskytujú písomné či ústne upozornenie, že ste odstúpil. Je bežnou praxou, aby svojho zamestnávateľa s výpovednou lehotou minimálne dva týždne, pokiaľ je to možné, takže majú čas nájsť náhradného zariadenia. Rezignácia List je formálny list s uvedením, že opúšťate svoju aktuálnu pozíciu a pre určenie, kedy vaše posledný deň bude.

Ako zákazky rezignáciu

Ak ste ladne riadenia svoju rezignáciu, bude to otvoriť dvere k hladkému, zmierlivého lúčenie od svojho zamestnávateľa. Sa dobre, budete opustiť zamestnanie v dobrom vzťahu so svojím zamestnávateľom.

Existuje celý rad rôznych spôsobov, ako k účasti v súťaži svoju rezignáciu, v závislosti od okolností. Môžete odstúpiť osoby (zdvorilý spôsob, ako to urobiť, ak nechcete pracovať na diaľku), uskutočniť telefónny hovor ukončiť alebo odoslať e-mailovú správu svojmu šéfovi hovoriť ste ukončuje svoj pracovný pomer s organizáciou. Najviac formálny spôsob, ako odstúpiť je poskytnúť svojmu zamestnávateľovi s formálnou rezignácie listu, ktorý obsahuje váš titul, oddelenie, a oficiálny dátum odchodu.

Pred ukončením, konzultovať politiky zamestnanosti vo vašej organizácii pre navádzanie na formovať svoju rezignáciu. Vo väčšine prípadov by ste mali oznámiť aspoň dva týždne podporné polohách a aspoň jeden mesiac pre profesionálne role. Ak ste sa vzťahuje pracovnej zmluvy, skontrolovať detaily a malým písmom na to, čo je potrebné urobiť, aby nakoniec to pri zachovaní vyhovujúce. Môžete byť povinný zostať po určitú dobu, v závislosti od typu práce alebo detailoch zmluvy.

Niekedy nemusí byť schopný dať plný dva týždne – alebo dokonca žiadnu – pozornosť.

dokumentovať odchodu

Keď sa odstúpiť, je považované za najlepšiu prax doložiť svoje zámery písomne, takže existuje formálny písomný záznam. Nechaj si to jednoduché a výstižné. Všimnite si svoj zamýšľaný posledný deň v zamestnaní a vyjadriť vďačnosť za príležitosti, ktoré ste mali, keď vo svojej súčasnej úlohe, ak je to vhodné.

Ďalšie informácie o tom, prečo ste sa rozhodli odísť, nie je nutné pre list, a to môže byť vhodnejšie na prerokovanie svoje dôvody osobne so svojím nadriadeným alebo personálneho oddelenia.

Preskúmanie Vzorka Rezignácia Letter 

Tu je príklad listu môžete použiť pre inšpiráciu – bude tento list sa vytlačí. Pre odoslať emailom listy, odstrániť všetky údaje pred “Dear príjemcu.”

Vaše meno
Vaša adresa
Vaše mesto, štát, PSČ
Vaše telefónne číslo
Váš e-mail

Dátum

Celé meno písmeno príjemcu
Titul
Organizácia
Adresa
Mesto, štát, PSČ

Vážená pani Terry:

Píšem vám oznámiť, že som odstúpil zo svojej pozície ako umelecký riaditeľ v ABC Productions. Môj posledný deň bude 19. apríla, dva týždne odo dneška.

Som vďačný za čas som mal u spoločnosti ABC – som sa naučil toľko o vedúci tím a ako vyvážiť kreativitu s potrebami klientov. Budem určite nikdy nezabudnem naša neskorej noci dostať projekt ABC spoločnosti cez cieľovú čiaru. Vaša podpora bola neoceniteľná s týmto projektom, a tak mnoho ďalších v priebehu rokov.

Prosím, dajte mi vedieť, ako môžem pomôcť zmierniť toto prechodné obdobie, ze vedie pátranie po mojej výmene poskytovať poznámky o aktuálnych projektoch.

Prajem vám aj všetkým u spoločnosti ABC všetko najlepšie.

S pozdravom,

Podpísať svoje meno na papieri 

Váš Typed Name

Naplánovať hladký prechod

Je v dobrom vkuse zapísať na svojho nadriadeného a budúce nahradenie stav každého zo svojich súčasných projektoch. V závislosti na vzťahu so svojím zamestnávateľom, môžete si vybrať ponúknuť pomoc pri hľadaní a / alebo školenie osobu, ktorá zdedí svoju prácu. Je tiež rozumné sa stretnúť s oddelením ľudských zdrojov zriadiť výstupný pohovor. To poskytne príležitosť na preskúmanie dokumentov o stave zamestnanosti a pochopiť dôsledky pre svoje požitky (ako zdravotné poistenie, 401k postavenie a budú môcť byť uplatnené plány, zvyšné platené voľno (PTO) a chorým času atď) uprostred vášho prechodu.

Vyhnúť pokušeniu trhacích zamestnávateľa alebo verejne kritizoval zamestnancov a firemnej politiky. Budúce zamestnávatelia môžu vykonávať otázky ohľadne svojho pôsobenia v organizácii a spolupracovníkov môže oplatiť, ak ste boli kritickí, alebo doľava na zlých podmienok.

A čo v nezamestnanosti pri odstúpiť?

Zamestnanci, ktorí odstúpia zo zamestnania často nemajú nárok na dávky v nezamestnanosti, aj keď pracovníci odstúpi pod nátlakom alebo z nepriateľského pracovného prostredia môžu byť oprávnené. Poraďte sa so svojím štátnym úradom práce a konzultovať poradcu zamestnanie, ak máte akékoľvek otázky ohľadom dôsledkov odstúpenia.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *