Dôvody, prečo si nepočujete o zamestnaniach

Posted on

Dôvody, prečo ste nepočul o bližšie informácie o Jobs

Existuje veľa rôznych dôvodov, prečo nemusí byť sluchovo späť od zamestnávateľov po uchádzať o zamestnanie. Možno ani počuť od manažéra potom, čo ste strávil nejaký čas pohovor na novú pozíciu, ktorá môže byť ešte horšie. Nevie, kde ste na tom môže byť obtiažna a stresujúce.

To môže byť náročné vedieť, či by ste mali mať podania žiadosti o vytvorenie viac pracovných miest, alebo počkať, až sa dostanete definitívnu odpoveď o danú pozíciu. Keď ste v tejto zóne, kam nemajú potuchy o tom, čo sa deje s potenciálnym pozíciu, môže to byť najlepšie, aby vaše hľadanie zamestnania v pohybe vpred, kým nebudete mať pevnú pracovnú ponuku. Veci sa môžu rýchlo meniť, a kým nebudete mať formálnu dohodu začať pracovať, nie je to hotová vec.

Prečo sa firmy mať čas o tom žiadateľa, kde stojí v rozhovore procese? A čo môžete robiť, keď sa to stane vám? Preskúmať niektoré z dôvodov, prečo nie si sluchovým späť z pracovných miest, a čo môžete urobiť pre aktualizáciu stavu na vašej žiadosti.

Prečo Zamestnávatelia Nechcem Let Žiadatelia Know

Aj keď je to slušný (a vpravo), čo robiť, spoločnosti nie sú povinné informovať žiadateľov, ktorí predložili žiadosť o zamestnanie alebo životopis pre otvorenej polohe. 1

Niektorí zamestnávatelia urobiť miesto oznamovania každého, kto platí. Iní nie. Veľké spoločnosti môžu mať softvér, ktorý automatizuje proces a odošle potvrdenie potvrdzujúce, že bola prijatá žiadosť. Tieto systémy môžu tiež poskytovať aktualizácie stavu o tom, kde stojíte v procese podávania žiadostí.

Poznámka: Menšie spoločnosti nemusia mať prostriedky, aby nadviazala s každým kandidátom, najmä keď tam je veľký okruh uchádzačov o zamestnanie. V tomto prípade, tak ľud chce firma rozhovoru bude pravdepodobne oznámené.

Dôvody Žiadatelia neozve

Tam môže byť ďalšie faktory, ktoré ovplyvňujú proces najímania. Je to často nie je tak zjednodušené ako si môžete myslieť, a to môže trvať dlhšiu dobu preskúmanie žiadostí, rozhodnúť, kto na pohovor, a ktorý kandidát najať.

Po odoslaní žiadosti o zamestnanie alebo Resume

Okrem toho spoločnosť nemajú postup, ktorý oznámi žiadateľom, tu sú niektoré z ďalších dôvodov, prečo aplikácia nemusí dostali odpoveď:

  • Vám chýba potrebná poverenia.  Ak nechcete mať atribúty manažéra hľadá, pravdepodobne nebudú brané do úvahy pre túto prácu.
  • Váš životopis nezodpovedá požiadavkám úlohy. Tie by mohli mať kvalifikáciu, ale zamestnávateľ nemusí byť schopný poznať, že ste zápas. Je dôležité, aby sa ubezpečil, váš životopis ukazuje, prečo ste silným kandidátom pre danú pozíciu.
  • Váš životopis je neporiadok.  Ak nechcete odoslať dobre formátovaný životopis, bez preklepov a gramatických chýb, môžete zaklopať seba z tvrdení.
  • Ste nepredložil požadované dokumenty.  Ak je spoločnosť požiada o sprievodného listu, písanie vzorky, odkazy, alebo iného materiálu, na podporu žiadosti, je nutné ho predložiť pri použití.
  • Spoločnosť najala niekoho iného.  Mohlo by to byť niečo tak jednoduchého ako pozície, ktoré boli vyplnené, ale spoločnosť doteraz odstránenie prácu výpis.
  • Náborové plány spoločnosti zmenili.  Môže spoločnosť sa rozhodla, že k vyplneniu pozícii alebo mohlo dôjsť k zmene požiadaviek na pracovnú pre danú pozíciu. Rozpočtové problémy môžu mať zastavil procesu prijímania. Vedenie sa mohol zmeniť, čo spôsobí dočasné najímanie zmrazenie. Vnútorné kandidát mohol byť najatý ani propagované.
  • Nájom proces môže byť dlhšia, než by sa dalo očakávať.  By mohla byť spoločnosť čaká zbierať dávku životopisov pred začatím procesu pohovoru.

Po pracovný pohovor

Niektoré z dôvodov, prečo neboli vybrané k rozhovoru s firmou môže tiež vysvetliť, prečo ste nedostali nadväzujúce komunikácie po pohovore. Tam by mohol byť ďalší kandidát, ktorý je vhodnejší pre rolu, alebo spoločnosť môže sa rozhodli dať kontrolu nad plnením pozíciu.

Ďalším dôvodom, prečo sa nemôžu počuť o prácu po pohovore mohlo byť to, že prenájom manažér nemusí byť považované za vás byť dobrou voľbou pre firemné kultúry potom, čo sa priamo s vami hovoriť. Mohlo by to tiež byť, že ďalšie kandidát mohol byť postúpený podľa bežného zamestnanca a získal výhodu vo výberovom konaní. Dúfajme, že vaše odkazy mali dobré veci hovoriť o vás. Ale ak nie, môže už byť do úvahy.

Existujú aj faktory, ktoré môžu byť považované za “Platí ističa” -those tejto záruky nebudete dostať ponuku práce. JazzHR prieskumu správy, čo najímanie Odborníci hovoria, že bude trvať žiadateľa z ohľadu na prácu. Vrchol dva zaoberajú ističa boli tie: 90% respondentov uviedlo, že by sa najať niekoho, kto klamal o svojom životopise alebo používa svoj mobilný telefón v priebehu rozhovoru. Nasledovali nie je oprávnený práce v USA (86%) a očierňovanie predchádzajúcich zamestnávateľov (81%). Byť vnímaný ako arogantný vás môže stáť ponuka práce príliš, ako 76% najímanie manažérov uviedlo, že by sa najať niekoho, koho považujú za arogantné. 2

Sociálne médiá je ďalší dôvod, prečo sa nemôžu počuť späť od budúceho zamestnávateľa. CareerBuilder Prieskum správy, že nájdené 57% respondentov on-line obsahu, ktorá by spôsobila, že nemôžu zamestnať kandidáta. 3

Ak je ponuka práce Oneskorený

Ak nechcete počuť späť hneď, nie predpokladať, že ste nedostal ponuku. Možno ešte dostať odpoveď, ale to mohlo byť odložené. Napríklad, že zamestnávateľ by mohol podať ponuku na iného kandidáta a čaká počuť späť. Spoločnosť by mohla pracovať na detailoch pre Onboarding osobu, ktorú si najal, alebo by mohla byť logistické či rozpočtové problémy, ktoré spomaľujú veci dole.

Čo robiť, keď nechcete počuť Späť

Čo by ste mali urobiť, ak nechcete dostať odpoveď od zamestnávateľa? Prvou možnosťou je nerobiť nič, buďte trpezliví a čakať. Ak odosielate viac žiadostí o zamestnanie a účasť na mnoho rozhovorov, ktoré by mohli byť najjednoduchšia cesta. To môže byť obzvlášť múdre, ak si nie ste 100% istí, že sa jedná o najlepší ďalšie práce pre vás.

Druhou možnosťou, a to nie je vždy ľahké je nadviazať so zamestnávateľom vidieť, ako si stojíte. Tento proces sa bude líšiť v závislosti na tom, či v nadväznosti na žiadosť alebo pohovor.

Ako nadviazať na Aplikácia

To je najlepšie počkať aspoň týždeň alebo dva, než budete sledovať informácie o stave žiadosti o zamestnanie, pretože to môže trvať spoločnosť najmenej tak dlho, aby skúmanie žiadostí a začatie plánovanie rozhovorov.

Tip: Veľa ponúk práce neuvádzajte kontaktnú osobu, tak to môže byť problém nájsť niekoho požiadať o vašej žiadosti. LinkedIn môže byť skvelým zdrojom pre hľadanie niekoho, kto o najímanie tímu spoločnosti.

Tu sú niektoré spôsoby, ako nájsť manažéra a tipy pre nadväzuje s nimi.

Ako nadviazať na pracovný pohovor

Je vždy dobré mať čas napísať ďakovný list po pohovore. Či už prostredníctvom e-mailu alebo ručne, je to jeden z najlepších spôsobov, ako nadväzujú. Spoločnosť nesmie robiť okamžité rozhodnutia o nábore, takže neprepadajte panike, ak nechcete počuť späť hneď. Ďalšou možnosťou je zavolať manažéra a poďakovať im. To môže byť dobrý spôsob, ako získať pocit, pre, či ste stále v hre o prácu.

Do not Stop hľadaní zamestnania

Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete čakať na odpoveď zamestnávateľa alebo sa pokúsiť podnietiť zodpovedať sami, je dôležité, aby sa zapojením preč pri hľadaní zamestnania. Vy nechcete strácať čas čakaním počuť späť od zamestnávateľa, ktorý nemá záujem o najímanie vás. Namiesto toho držať hľadanie zamestnania, až zistíte správnu príležitosť.

Spodná čiara

Nemusí to byť o vás Existuje mnoho dôvodov, prečo zamestnávatelia nenasledujú up so žiadateľmi, a dôvod, prečo nechcete počuť späť môže mať nič spoločné s vašou kvalifikáciu pre prácu.

Follow Up If You Can Môže to byť stojí za to venovať čas nadviazať na stave vašej kandidatúry, ak sa môžete dostať do kontaktu s rozhodovacou právomocou v spoločnosti.

Nenechajte Cut Your Job Search Short Neprestávajte vyhľadávanie pracovných miest, zatiaľ čo čakáte počuť späť od zamestnávateľa. Pokračujte, kým máte ponuku firma, ktorá vám bude vyhovovať prijímanie.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *