Ako odoslať svoje fotografie do modelingovej agentúry

Posted on

Ako odoslať svoje fotografie do modelingovej agentúry

V zásade existujú štyri spôsoby odosielania fotografií na miestnej i medzinárodnej modelingovej agentúry. Môžete poslať sami e-mailom alebo poštou, má váš existujúci agentúry poslal je, mať on-line modelu prieskumnú firmy posielať je pre vás, alebo skúsiť svoje šťastie so sociálnymi médiami.

Mať skúseného agenta alebo profesionálny model prieskumnú spoločnosť robiť prácu za vás je vždy najlepší prístup. Avšak, ak chcete urobiť sami, je dôležité robiť to správne. Mnoho nových modelov si neuvedomuje, že to nie je len o fotografie, ktoré agentúry pozeráte. To je tiež, ako prezentovať svoje fotografie na ne, na čom záleží.

Ak budete posielať svoje fotografie v nedbalo spôsobom, potom to dáva prostriedky, či vám chýba potrebný dôraz na detail, zručností model potrebuje. Ak ste príležitostný vo svojej korešpondencii skôr než profesionálni agenti môžu domnievať, že máte zvýšený zmysel pre hodnoty. Tam sú tiež niektoré ďalšie pojmy je potrebné mať na pamäti pri podaní svoje fotografie do modelingovej agentúry.

Pozrite sa, ako agentúra prijíma podrobenie

Pred odoslaním svoje fotografie na viac agentúr, kontrola, ako chcú fotografií predložené. Niektorí môžu prijímať iba fotografie e-mailom a iné iba poštou.

Postupujte podľa ich pokynov na list, aby preukázal svoju pozornosťou. Ak budete posielať svoje fotografie prostredníctvom e-mailu a prijímať iba mailom fotografie, ktoré ste ukazujúci agentmi, ktorí nevedia, ako postupovať podľa pokynov.

Skontrolujte, či je agentúra prijíma svoj typ

Uistite sa, že len poslať svoje fotografie na agentúry, ktoré prijímajú typ modelu, ktorý. Ak majú len otvory pre modely a veľkosti, a nie ste plus-veľkosti, ste len plytvanie agentúry a svoj čas. Tiež spustiť riziko vzniku povesť unattentive.

držať faktov

Ako lákavé, ako to môže byť povedať agentov, ako dlho ste snívali stať model, stačí iba určité informácie:

  • Tvoje meno
  • Vek
  • výška
  • Meranie (poprsie, pásu a bokov pre ženy, a pás a sako veľkosť pre mužov)
  • Súčasná poloha
  • Kontaktné informácie (telefónne číslo, e-mailová adresa)
  • Občianstvo (kde bol pas vydaný)
  • Agentúry v súčasnej dobe vás zastupuje, ak niektorý

Pri odosielaní fotografií e-mailom nezabudnite uviesť všetky tieto informácie v e-maile. Ak ste poštové fotografií je dôležité mať tieto informácie na zadnej strane každého a každej fotke.

Týmto spôsobom, ak je vaše fotografie dostať od seba oddelené alebo sprievodný list, potom agenti budú vedieť, kto ste a ako vás kontaktovať.

Skontrolujte veľkosť vašich obrazoch

Ak budete posielať svoje fotografie prostredníctvom e-mailu, uistite sa, že nie sú príliš veľké. 1megabajt na fotke by mala byť maximálna, 500 KB je lepšie. Ak vaše fotky sú príliš veľké, môže trvať príliš dlho, aby sťahovanie a váš e-mail mohol skončiť odstránený pred sú zhrnuté vaše fotografie.

Neposielajte svoje fotografie do súboru zips a neobsahujú vaše osobné webové stránky. Agenti pravdepodobne nemožno otvoriť súbor alebo kliknutím na odkaz v dôsledku bezpečnostných problémov s prepojením a kompresiu súborov.

Adresa každá agentúra Individuálne

Urobte si čas na riešenie každá agentúra samostatne vo svojom e-mailu alebo sprievodného listu. Napríklad, začať svoj list alebo e-mail s “Dear ABC modelov.”

Nikdy vyslať generické masové e-mail s e-mailovými adresami početných agentúr sú uvedené v časti “CC” v e-maile. Nikto nemá rád, aby si myslia, že neboli vašou prvou voľbou.

Myslite na svoje fotky a informácie, ako svoj životopis. Musíte krajčíra ho raz za každej spoločnosti, pre ktorú sa na ne vzťahujú. predloženej fotografie je v tom, že by ste mali mať čas zapôsobiť agentov v ničom nelíši.

Dávajte pozor na detail

Agenti radi inteligentné modely. Uistite sa, že dôkaz vašej korešpondencie. Bad gramatiku a pravopis navrhne im, že nemusí byť tou správnou voľbou.

Modely môžu stať verejní činitelia, rozprávanie a interakciu s ľuďmi. Ak nie ste schopní formulovať svoje myšlienky jasne, môžu agenti nechcú vás kontaktovať.

Ak budete posielať svoje fotografie prostredníctvom pošty, aby vaša obálka je elegantný a čitateľné. Nedávajte svoje fotografie do spojiva, fotoalbum, alebo zložky. Srdce samolepky, ozdobný farebný papier, alebo roztomilé správy na obálky alebo vo vnútri balenia umožní zástupcovia vedieť, že nemusí byť dostatočne zrelý, aby zvládnuť modelovanie prácu.

Aktualizujte svoj hlasových správ a kontrolu nevyžiadanej pošty zložky

Potom, čo ste si vzal čas na predloženie svoje fotografie a vy ste venovali pozornosť každému detailu, nie neporiadok to tým, že má neprofesionálne hlasová alebo chýbajúce e-mailu.

Vaše hlasové správy by mali byť krátke ak veci. By ste mali uviesť svoje meno, a hovoria, že budete čo najskôr vrátiť hovor. Hovorte pomaly a pri nahrávaní vyslovovať svoje slová.

Skontrolujte, či vaša schránka pravidelne, aby sa ubezpečil, že to nie je plná. Tiež skontrolujte, či vaše e-mail spam a nevyžiadané zložky pravidelne e-maily, ktoré môžu byť automaticky smerované tam.

Byť Professional v každej fáze

Nezabudnite, že modelovanie agentúry hľadajú kompletný balík. To trvá viac ako len dobrý vzhľad, aby bol úspešný model. Modely musia byť profesionálom v každom aspekte ich správanie. Ak agentúra je zámerný medzi vami a iným modelom, tým viac profesionálne hranie a zobrazovanie modelu s väčšou pravdepodobnosťou, aby pracovali.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *