Modelleme Ajanslara Fotoğraflarınızı Sunacak Nasıl

Posted on

Modelleme Ajanslara Fotoğraflarınızı Sunacak Nasıl

Esasen, yerel ve uluslararası modelleme ajanslarına fotoğraf göndermek için dört yol vardır. Sen, mevcut ajansı gönderimi, var, e-posta veya posta yoluyla bunları kendiniz göndermek sizin için bir online modeli izcilik şirketi send onları varsa, ya da sosyal medya ile şansınızı deneyebilirsiniz.

Deneyimli bir ajan veya profesyonel modeli izcilik şirketi olması sizin için iş her zaman en iyi yaklaşımdır yapmak. Eğer kendiniz yapmak isterseniz Ancak, düzgün yapmak önemlidir. Birçok yeni modeller, ajansların bakıyorsunuz, sadece fotoğrafları olduğunu fark yoktur. Bu onlar için bu konularda fotoğraflarınızı günümüze kadar aynı zamanda.

Bir özensiz biçimde fotoğraflarını gönder, o zaman bir fotomodel ihtiyacı detay becerileri için gerekli dikkat eksikliği durumunda ajanları meraklandırıyor. Bunun yerine profesyonel daha da yazışmalarda gündelik varsa, ajanlar sen değerinde yükseltilmiş bir duygusu var inanabilirler. bir model ajansı için, fotoğraf gönderirken akılda tutulması gereken diğer bazı kavramlar da vardır.

Ajans Gönderileri Kabul Nasıl Kontrol

Birden ajanslara fotoğraflarınızı göndermeden önce, çek onlar gönderilen fotoğraflar istiyorum nasıl görmek. Bazıları sadece yalnızca posta yoluyla e-posta ile fotoğraf ve diğerlerini kabul edebilir.

senin dikkati göstermek için mektuba onların talimatları uygulayın. E-posta ile fotoğraf göndermek ve sadece gönderilecek fotoğrafların kabul ederseniz yönergeleri takip etmek nasıl bilmiyorum ajanları gösteriyoruz.

Ajans Sizin Tipi kabul edip etmediğini kontrol

Sadece sen modelin türünü kabul kuruluşlara Fotoğraflarınızı göndermek için emin olun. onlar sadece artı boyutlu modelleri için açıklıkları vardır ve değil artı boyutu ise, sadece ajans en ve zaman harcıyorsun. Ayrıca unattentive olduğu için bir üne yakalanma riski vardır.

Hayale kapılmamak

Eğer bir model olmayı hayal ne zamandır ajanları anlatmak olabileceğinden cazip gelince, onlar sadece belirli bilgileri gerekir:

  • Adınız
  • Yaş
  • Yükseklik
  • Ölçümler (kadınlar için göğüs, bel ve kalça ve erkekler için bel ve ceket boyutu)
  • Mevcut konum
  • İletişim Bilgileri (telefon numaraları, e-posta adresi)
  • Vatandaşlık (pasaport verildiği yer)
  • Varsa Ajanslar şu anda, sizi temsil eden

E-posta ile fotoğraflarınızı gönderirken epostanızda bu bilgilerin tümünü eklemeyi unutmayın. Fotoğraflarınızı gönderiyorsanız o her fotoğrafın arkasında bu bilgileri olması önemlidir.

Fotoğraflarınız birbirlerine ya da kapak mektubu ayrılmış olsun eğer Bu şekilde, daha sonra ajanları olduğunu ve ne kadar sizinle iletişim kurmak için kim bilecek.

Fotoğraflarınızın boyutu kontrol

E-posta ile fotoğraf göndermek, bunlar çok büyük olmadığından emin olun. fotoğraf başına 1MB maksimum olmalıdır 500 KB daha iyidir. Fotoğraflarınız çok büyük iseler, indirmek için çok uzun sürebilir ve fotoğraflarınızı gözden geçirilir önce e-posta silinmesini yeterli olabilir.

bir zip dosyası içinde fotoğraflarınızı göndermeyin ve kişisel web sitesi içermez. Ajanlar muhtemelen dosyayı açmak veya bağlama ve dosyaları sıkıştırarak ile güvenlik sorunları nedeniyle bağlantıyı tıklamayın.

Bireysel Her Ajansı Adresi

E-posta veya kapak mektubunda tek tek her ajans hitap için zaman ayırın. Örneğin, birlikte mektubunuzu veya e-postayı başlayacak “Sevgili ABC Modelleri.”

e-postanın “CC” bölümünde listelenen çok sayıda kurumun e-posta adresleri ile genel bir kitle e-posta göndermek asla. Hiç kimse ilk tercihi değildi düşünmeyi sever.

Fotoğraflarınızı ve özgeçmişinizi gibi bilgilerin düşünün. Sen için geçerli her bir şirket için terziye bunu gerekir. Fotoğraf gönderimleri Eğer ajanları etkilemek için zaman ayırın gerektiğini de farklı değil.

Detay için Öde Dikkat

Ajanlar akıllı modeller gibi. yazışmalarınızın geçirmez emin olun. Kötü dilbilgisi ve imla doğru seçim olmayabilir onlar için önerir.

Modeller kamu rakamlar, konuşma ve insanlarla etkileşim haline gelebilir. Açıkça düşüncelerinizi ifade etmek mümkün değilse, ajanlar sizinle iletişim kurmak istemeyebilir.

Eğer posta yoluyla fotoğraflarınızı gönderiyorsanız, senin zarf düzgün ve okunaklı olduğundan emin olun. bir bağlayıcı, fotoğraf albümü ya da klasöre fotoğraflarınızı koymayın. Kalp çıkartmalar, süslü renkli kağıt veya zarf veya web paket içerisinde sevimli mesajlar ajanları bir modelleme işi yapacak olgunluğa olmayabilir bildireceğiz.

Kişisel Sesli Mesaj güncelleyin ve Kontrol Spam Klasörler

Fotoğraflarınızı göndermek için zaman ayırdıktan ve her detaya dikkat ödedikten sonra, profesyonelce bir sesli mesaj alarak veya e-posta eksik ile uğraşmayın o kadar yapmak.

Sesli mesaj mesajı kısa ve öz olmalıdır. Adını devlet ve kısa sürede döneriz söylemek gerekir. Yavaş konuş ve kaydederken Kelimelerini enunciate.

tam değil emin olmak için düzenli olarak posta kutunuza kontrol edin. Ayrıca, otomatik olarak oraya yönlendirilmiş olabilir e-postalar için düzenli olarak e-posta spam ve önemsiz klasörlerini kontrol.

Her Stüdyosu’na Profesyonel olun

modelleme ajansları tam bir paket arıyoruz unutmayın. Başarılı bir model olmak için daha sadece iyi göründüğünden daha sürer. Modeller kendi davranışlarının her açıdan profesyonel olması gerekir. bir ajans siz ve başka model arasındaki deliberating ise, daha profesyonel oyunculuk ve görünen modeli kiralanabilir daha yatkın olacaktır.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *