Ne Kadardır O Maliyet Modeli ol için?

Posted on

Ne Kadardır O Maliyet Modeli ol için?

yeni modeller için en karışıklık yaratır alanlardan biri ücretler, masraflar ve başlangıç ​​maliyetlerinin alandır. yutturmaca ve modelleme giderlerini çevreleyen yanlış ve ne bir modeli ve onlar dışarı başlıyoruz olarak ödemek gerektiğine bir çok şey var. Bu yanlış modelleme forumlar ve diğer çevrimiçi kaynaklara özellikle yaygındır. Yeni modeller vazgeçerek ve düşlerinin peşinden asla noktasına şaşkın alabilirsiniz. Bunun olmasına izin vermeyin.

anlık ve pozlama: İlk bir model haline yolculuk başladığınızda, gerçekten sadece iki basit şeyler gerekir. Bunları Kazanılması pahalı olması gerekmez, ve biraz ile know-how, hatta ucuz olabilir.

Temel Anlık

modellik yolculuğun ilk adımı bazı temel fotoğraf çekmek için olmalıdır. Bu fotoğraflar son derece basit olabilir ve bunlar bir arkadaş veya aile üyesi tarafından alınabilir. Bu anlık basit giysiler ve çok az makyaj isteyeceksiniz.

Pozlama Modelleme Ajanlar ve Öncüler alın

Eğer anlık olduktan sonra, mümkün olduğunca çok sayıda ajanları ve izci olarak gördüğü bu anlık almak gerekir. O poz her isteyen modelinin bir modelleme ajansı-ilk büyük hedefe imzalanan yardımcı olacaktır. Orada bu adımı mücadele için çeşitli stratejiler vardır ve bunlar her avantajları ve dezavantajları vardır.

Fotoğraflarınızı yazdırmak ve fiziksel olarak bütün kurumları onları posta, ama bu bu adımı yaklaşmak en yavaş ve en pahalı yol olacaktır olabilir. Ayrıca tüm kurumlara da anlık e-posta gönderebilirsiniz. E-posta posta ücreti ödeme için ücretsiz bir alternatif olmakla birlikte etkili-email daha olası ihmal veya yanlışlıkla bir ofise teslim edilen fiziksel pakete göre daha kaçırılmaması gereken olduğu gibi, her zaman değil. Eğer aktif modelleri için arıyorsunuz herhangi ajanların veya izci öğrenirseniz Son olarak, model izcilik web sitelerine fotoğrafları yayınlayabilirsiniz.

Eğer anlık ve poz kazanıyor için bir strateji edindikten sonra, bu hemen hemen hepsi bu! yeterli çaba ve bazı şansla, bu iki şey modelleme dünyasının kapı senin ayak alacak.

Bir Ajansı You yap istiyor kez

Bir ajansın dikkatini kazanç herhangi yeni model kutlamak için neden olsa da, modelleme kariyerinin sadece işaretleri başlangıcı. bir ajans sizi temsil eden bir ilgi duyduğunu ifade ettikten sonra, büyük olasılıkla görevleri-birçok para mal olacak olan yepyeni bir dizi verilecektir. Sen bir fotoğrafçı, makyaj sanatçı veya stilist işe gerektiğini söyledi edilebilir. Sen, fotoğraflarınızdan baskı yapmak kompozit kartları oluşturmak, böylece ajans web sitesinde fotoğraf göndermek ve istenebilir. Bazı ajanslar bile becerileri o tip öğretmek okullarda sınıfları modelleme almak gerekir söyleyecektir olabilir.

Bu, bir nefes alın ve sizin için en iyi yol anlamaya zamanıdır.

Birçok yeni modeller “ödemeli şey varsa bu bir aldatmaca” veya duymuş “bir ajans seni seviyor, onlar her şey için ödeyecek.” Ancak bu her zaman böyle değildir ve insanlar düşünmek istiyorum olarak giderlerin sorunu kesim ve kuru olarak asla. giderlerin konu doğduğunda Kendiniz veya bir ajans vazgeçme, ama sen sensin varlık yapmak istedi ve hangi kariyeriniz için en iyisi ne hakkında dikkatlice düşünmek gerekir.

Akılda tutulması gereken birkaç şey vardır:

  • Ajansın itibar nedir? yeni modeller geliştirerek gerekli rezervasyonlar almak için bilinen ajans mı? Onlar daha büyük modelleme piyasalarında büyük ajanslara bağlantıları var mı? Size pazarlamak için nasıl onların planı nedir?
  • Yeni fotoğraflar gerekiyorsa, onlar öneriyoruz farklı fotoğrafçıların listesi için ajans sorun. onlar kendi in-house fotoğrafçı kullanmak konusunda ısrar ederse, dikkatli ol. Yani onlar rezervasyonlar alma yapmak daha daha çok satan Photoshoots kazanmak olduğunu bir uyarı işareti olabilir. Bir ajans sizin Photoshoots gelir elde etmemelidir.
  • bir modelleme okul ajansı parçası mı? Modelleme sınıflar bazı modellerde yararlı olabilir, ancak bir ajans için imzalanan almak için bir gereklilik olmamalıdır.
  • New York, Los Angeles, Milano, ya da Paris gibi büyük pazarda musunuz? Yoksa daha küçük, yerel pazarda nelerdir? Çoğu model büyük New York ya da Paris ajanslarında üst kısmında başlamayın. Aksine, onlar, işi öğrenmek onların göz geliştirmek ve daha küçük pazar kurumlarında kitaplarını kurmak. New York’ta büyük bir ajans masraflarınızı ilerlemek için teklif olsa da, daha küçük pazarlarda ajansları yeni modeller finanse etmek kaynaklara sahip daha az olasıdır. Daha küçük bir pazarda bir ajans ile çalışmak için fırsat hala, o kadar geçemiyor. Küçük pazar ajansları kariyerinize için değerli bir varlık olabilir.

Ajanslar Mayıs Advance giderler, Ama asla Finans

Bir ajansla imzaladıysanız zaman, bağımsız bir yüklenici olarak kabul edilir. Sen ajansın bir çalışanı değildir. bir model olarak hizmet ajansı tarafından ihale edilmiştir. Esasen, kendi iş Tek mülk sahibi. Bu nedenle, tüm masraflar sizin sorumluluğunuzdadır olacaktır. bu having, bir ajans başlamak için bu giderlerinin bir kısmını ilerlemek için istekli olabilir durumlar vardır. Eğer işler rezervasyon başladıktan sonra, ajans hesabınızdan kendilerine borçlu ne düşüyoruz.

Eğer çalışma ve işlerin kitap sürü başlatmak sonra bile, yeni Photoshoots gibi devam eden masrafları olacak vs. senin kitabında, kurye, ajans web sitesi ücretleri, acente komisyonları, seyahat giderleri, şehirlerarası telefon ücretleri için baskıları Bunlar giderler değildir yeni modeller bile kurulmuş süper özgü zaman zaman benzer giderler var. Ancak, bu (umarım) kazanacağım gelire kıyasla küçük giderler olacaktır. Ayrıca, herhangi bir işletme giderleri vergiden düşülebilir olacağını unutmayın.

Her Modeli ve her Ajansı Farklı mı

o başlangıç ​​ücretleri ve giderleri modelleme söz konusu olduğunda, her modeli ve her ajans farklı olduğunu akılda tutmak önemlidir. onlar nasıl başladığını 100 başarılı modeller istedi, büyük olasılıkla 100 farklı hikayeler almak istiyorum. Bazı kişisel olarak çoğaltmak olamayacağını bazı avantajları olmuş olabilir, ancak bunların çoğu muhtemelen yoktu. Çoğu model nerede olduklarını almak için çok çalıştık ve onların iş ahlakı eşleştirerek, sen de orada alabilirsiniz.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *