Özelleştirilmiş Kapak Mektubu nasıl

Posted on

 Özelleştirilmiş Kapak Mektubu nasıl


Sizin için geçerli, her iş için özel bir kapak mektubu yazmak için biraz zaman alabilir, ancak bunun zaman ve iyi bir maç neden şirket göstermek için çaba almak önemlidir. Bir iş başvurusu sırasında kapak mektubu özelleştirmek için aşağıdaki ipuçlarını uygulayın.

İşe Alma Yöneticisi arayın

Bu kişisel almak için zaman ayırdığınız, mektupları kapsayacak gelince gerçekten önemli. Eğer şirket ve işe alım yöneticisi hakkında mümkün olduğunca çok bilgi edinin. Kapak mektubu kişiselleştirin ve, eğer yapabilirsen, işe sorumlu kişinin adres. Eğer online araştırma, olmak ya da işe alma yöneticisi kim olduğunu bulmak için bir telefon görüşmesi yapmak gerekmez.

Biliyor Kim bahsedin

CIA’de tanıdığın varsa, Kapak mektubunda kendi adını anma. bırakarak eserlerini Ad – bu şirkette çalışan birisini söz ediliyorsa kapak mektubu yakından alacak. Yani şirketin bir Çalışan Sevk Programı vardır ve ödül için uygunsa, özellikle eğer bir perspektiften ve çalışan en hem önemli.

bir kenara, bu iş için tavsiye ve kapak mektubu yardımcı ve işe yöneticisinden daha yakından bakmak devam edip edemeyeceğimizi kişiyi mutlaka sorun.

Sen İş Hakkında Öğrenilmiş Nasıl bahsedin

Eğer kapak mektubu ilk paragrafında iş hakkında öğrendim bahsedin. şirket onlar göndermek için ödenen bir iş kuruluna veya başka bir sitede liste bulundu, özellikle iş kaynaklı nasıl bilmek istiyor. Bu cümle sadece “Ben canavar okumak ilanıyla bu pozisyon öğrendim.”, Örneğin, diyebiliriz

bir adım daha ileri götürün ve Kapak mektubunda örneğin şirket web sitesinde misyon gelen şirket hakkında bir şey, söz.

Kişisel Nitelikleri sergileyin

İşverenler genellikle hatta ilk bakışta nitelikli olması görünmeyen bir aday düşünün olmaz. Kapak mektuba Bu ilk bakışta iyi bir izlenim bırakmak ve bir sonraki tura yapmak için bir fırsattır. Taramanın ilk turu geçmesi için, özel olarak pozisyon için nitelikli neden iş ilanı ve devleti ele almalıdır

Özel bir kapak mektubu yazmak için iş ilanı alıp işveren aradığı kriterleri sıralar. Sonra sahip beceri ve deneyim listeler. Ya beceri paragraf şeklinde iş eşleşmesi veya kriterleri ve nitelikleri listelemek nasıl ele. Ayrıca kişilik pozisyon ve şirket hem de iyi bir seçimdir nasıl vitrin için zaman ayırın.

Becerileri ve Sonuçları içer

Ayrıca bir görüşme için seçilen alma şansınızı artırmak için Kapak mektubunda beceri, sonuçları ve tanıma anahtar kelimeleri içerir.

Bu şekilde, işe alma yöneticisi bu iş için kalifiye olduğunuzu neden ve nasıl bir bakışta görebilirsiniz.

Özel Kapak Örnek

Aşağıdaki satış ve iletişim alanında, bir kariyer değişikliği ve reklamı pozisyon için gerekli becerilere odaklanan bir ön yazı örneği.

Başvuru Adı
123 Main Street 
Anytown, CA 12345 
555-555-5555 
applicant.name@email.com

1 Eylül 2018

Bruce Lee 
Direktörü İnsan Kaynakları 
Wellesley Bilgi Hizmetleri 
123 İş Rd. 
İş City, NY 54321

Sayın Lee,

Ben Boston.Monster.com yayınlanan İçinde Satış pozisyonu için başvuruyorum. İstediğiniz zaman, ben konumunu ve sizinle adaylığımı tartışma fırsatı takdir ediyorum. Bu e-postaya ekli özgeçmişimi bulabilirsiniz.

Ben içeriden bir satış pozisyonda başarılı olmak için dahili olarak benim iyi geliştirilmiş halkla ilişkiler, pazarlama ve müşteri odaklı, çevrimiçi ağız ve kişilerarası iletişim becerileri getirmek için arıyorum.

Ilgili deneyim ve yayınlanan pozisyon için beceriler şunlardır:

  • İkna gücü.  Telefonla ve e-posta yoluyla C-düzey yöneticiler için hikayeler perdeden ve MSNBC, CIO Dergisi, Sirius Uydu Radyo, MSN Money, AARP Bülteni ve New York Daily News gibi önemli medya kuruluşları, onları yerleştirdik.
  • Güçlü mali yetenek . Benim deneyim Dış ve iç istemci bakan ortamlarda muhasebe mesleğinde on yıldan biraz içerir.
  • Güçlü bilgisayar becerileri. Hem Microsoft ve Mac yazılımları konusunda deneyimli ve ayrıca HTML, CSS ve dijital tasarıma sahip bir temel düzey bilginiz olduğu ediyorum.
  • Bu rolde başarı sağlayacak kişisel becerileri çeşitli getirmek:  Ben sağlam iş ahlakı ve excel için ısrarlı arzusu ile iyi bir dinleyici değilim. Ben mutlaka son günlere ve hızlı tempolu bir ortam zevk için kanıtlanmış yeteneği var. Ben de olağanüstü hatalı hatırlama özelliğine sahip hızlı öğrenen biriyim.

Sana doldurmak için aradığınız konumu hakkında daha fazla bilgi edinmek isteriz ve benim beceri ve fikirler Wellesley Information Services nasıl yararlanabileceğini söylemek fırsatı bekleriz.

İlginize teşekkürler; Senden yakında haber bekliyoruz!

İçtenlikle,

Başvuranın ismi

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *