Spor Kariyer Hazırlık Okulu Başladı

Posted on

Spor Kariyer Hazırlık Okulu Başladı

sporda kariyer kökenden birçok farklı türde, sporcular olmayanlar bile bu kişiler için bir seçenek olabilir. Ne olursa olsun staj ve yarı zamanlı işler içinden bir spor kariyeri, güçlü eğitim ve deneyim haline yolunun gerekli olacaktır.

Bazı kolejler ve üniversiteler spor yönetimi programları sunan, ancak lisans çalışmalar bir spor kariyerine özgü böyle olmaya gerek yoktur. Spor takımları ve ligler operasyonlarını yönetmenize yardımcı olabilir iş ve finans uzmanları gerekir. Pazarlama ve halkla ilişkiler uzmanları ilgi oluşturmak için gerekli olan ve antrenörler ve fizik tedavi sağlıklı ve en iyi durumda sporcuların tutmak için gereklidir. Hatta bir hukuk derecesi bir ajan temsil sporcular olarak veya bayilikler ve liglere danışmanı olarak kariyer yol açabilir.

diğerleri de sporcu veya takımlarına destek ayrı işletmeler için çalışmayı gerektirecektir Bazı kariyer, spor takımları için doğrudan çalışma barındırır. Örneğin, bir fizik tedavi kliniği sporcular ile çalışan uzman ve profesyonel, kolej veya bölgedeki lise takımların oyuncuları görebilirsiniz. Gazeteciler spor takımları kapsayacak yerel haber kuruluşlarının çalışmalarına muhtemeldir.

Müfredat dışı etkinlikler

spor kariyerleri ilgilenen Birçok öğrenci lise ve üniversite düzeylerinde spor. Açıkçası, pistlerdeki deneyim gelecek antrenörler, atletik eğitmenler, atletik yönetmen, ve diğerleri için değerli hazırlık olabilir. Aslında, ekip çalışması spor ve birçok kariyerlerinde bir kişinin avans yardımcı olabilir gerekli kararlılığını oynarken öğrendik.

Eğer atletik eğimli değilseniz Ama, yine de birçok fırsat vardır. Kampüsteki diğer programları gibi, atletik departmanı genellikle öğrenciler için yarı zamanlı işlerde vardır. sadece telefonlara cevap bir iş olsa bile, yine de deneyim kazanmak ve işe istediğiniz alanda bağlantı kurmak için bir fırsattır.

spor bilgi departmanı tipik istatistiklerini takip ve haber bültenleri yazılı olarak yardımcı öğrencilere ihtiyacı var. okul gazetesi spor muhabiri gerekebilir. Orada atletizm ile etkileşimde bulunduğunda, ve muhtemelen mevcut fırsatların olduğu kampüste herhangi departmanı düşünün.

Eğer hala lisede iseniz, mevcut olanakları hakkında bir öğretmen, koç veya danışman sorun.

İpucu : Ders dışı deneyimler kendi güçlü, hoşlandığı ve hoşlanmadığı ve motivasyonları hakkında daha fazla bilgi yardımcı olacaktır. Birçok yönden, bunlar okul kadar önemli belki vardır.

Stajlar ve Part-Time İşler

Birçok spor yönetim programları mükemmel staj olanaklarına bağlantı öğrencilere yardımcı olacaktır. Hala spor yönetimi dışında bir bölümünden öğrenciler danışman veya danışman yardımıyla sporla ilgili staj bulabilirsiniz. Bir okulun atletik departmanı veya spor bilgi departmanı pozisyonların çeşitli staj sunabilir. Profesyonel spor takımları ve yarı profesyonel spor takımları da spor endüstrisi ile bağlantısı işlerimiz de, staj sunuyoruz.

staj aksine, işler size kolej kredi alamazsınız, ancak deneyimi sağlayabilir. Profesyonel spor takımları genellikle yarı zamanlı ya da mevsimlik ihtiyaç ve okul atletik ve spor bilgilerini bölümleri öğrencilere staj mevcut olmasa bile yarı zamanlı işe.

İpucu : İster onlar iş veya staj olmak, fırsatlar işverenler aracılığıyla veya TeamworkOnline.com gibi özel iş arama siteleri aracılığıyla doğrudan bulunabilir.

katılım

tüm sporla ilgili işler bir atlet olarak katılan dahil ederken, bu olması iyi vakıf ve kapı bir ayak almak için mükemmel bir yoldur. Hemen hemen koçluk veya izcilik ile ilgili herhangi bir iş spor oynayan deneyimli birisiyle sadece gerçekçi kullanılabilir. Bir sporcu gibi doğrudan deneyim gerektirmeyen bile işler seçtiğiniz mesleğin merkezinde olanlara bazı düzeyde ilişki edebilmek için atletik tecrübeniz varsa almak için daha kolay olacaktır.

Bu, bir çok yetenekli ya da son derece başarılı sporcu olmak gerekmez anlamına gelmez. uygulamalarında çalışkan bir üne sahip bir Yedek Kulübesi genellikle herhangi bir meslek irade değerindeki özellikler işverenlerin türlü sergiler. Ve önerileri Eğer bir iş veya staj için kapı size bir ayak alır şey olabilir zaman oynayan bir olmamasına rağmen etik işinizi takdir koçundan alabilirsiniz.

Temel Çıkarımlar

Sadece sporcular için

Birçok kariyer yolları-finans, hukuk, pazarlama, sağlık ve spor iş daha destek.

Yarı zamanlı iş

Okul atletik ve spor bilgilerini bölümleri yaygın öğrenciler kiralama.

Stajlar

Profesyonel spor takımları ve ligler çeşitli alanlarda staj sunuyoruz.

 

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *