Bir Kişiselleştirilmiş Kapak Mektubu nasıl

Posted on

Bir Kişiselleştirilmiş Kapak Mektubu nasıl


Ben mektubu yazma kayıp bir sanat olup olmadığını merak birkaç işe yöneticileri daha öğrendik. Bunlardan biri o sadece adı geçen bir ön yazı dahil tweet daha kısadır kapak mektupları bir sürü aldığını söyledi “İyi günler.” ve “özgeçmişimi gözden geçirin.” dedi başka o

Ön yazı yazma kayıp bir sanat olması gerekiyordu değildir. İşverenler hala onları bekliyoruz. kapak mektupları (% 53) gerektiren Saddleback Koleji tarafından incelenen şirketlerinde işe yöneticileri sadece temel kapak mektubu daha fazla istiyorum.

Ne İşverenler Kapak Mektubu Beklediğiniz

Ankete katılan şirketlerin göre, burada onlar kapak harflerle görmeyi beklediğiniz budur:

  • iş açıklamasından Uyarlanmış becerileri -% 33
  • Netlik (belirterek iş uygulanan) -% 26
  • özgeçmiş ayrıntılar -% 20
  • Kişisel (kişisel) değeri -% 19

Gördüğünüz gibi, işverenler size konumu ve görüşme için zaman ayırdığınız değer değerli aday için güçlü bir uyum vardır neden onlara göstermek kişiselleştirilmiş kapak mektupları bekliyoruz.

Yani, dışarı gönderdikten sonra geri işverenlerden duymuyorum özellikle o özelleştirilmiş bir kapak mektubu yazmak için zaman ayırdığınız haklı çıkarmak için zor olabilir, bunlar 140 karakter tweetleri sanki kapak mektupları gönderiyor başvuru savunmasında, söz konusu bazı durumlarda, kapak mektupları ve özgeçmiş yüzlerce.

Tekrar tekrar – – Başvurulan içine çaba zaman zor ve uygulamaları internetin “kara delik” kaybolmak.

İpucu : – Gerçek bir kapak mektubu, bir cümle ya da iki olsa alt çizgi bir işveren bir kapak mektubu isterse, bir göndermek gerekir olmasıdır.

Bu bir gereklilik olmasa bile, birini göndermek için senin yararına bu.

Bir Kişiselleştirilmiş Kapak Mektubu nasıl

Bir şablonla başla: biraz daha kolay bir kapak mektubu şablonu ile başlamaktır yazma kapak mektubu yapmak için bir yol. Ardından, beceri ve deneyim hakkında bazı temel bilgileri içerecek şekilde özelleştirebilirsiniz. Yani coverlettertemplate.doc tanımak kolaydır bir dosya adıyla bir Word belgesi olarak kapak mektubu kaydedin.

Eğer iş başvurusu her zaman, kapak mektubu şablon belgeyi açın ve kapak mektubu yeni bir sürümünü oluşturun. şimdi için geçerli pozisyonların iş gereksinimlerine uyacak şekilde kapak mektubu şablonu ne kişiselleştirin. Burada kişiselleştirmek ve kapak mektup şablonu güncellemeniz gerekir ne:

İletişim bilgileri:  Yeni işveren için bilgi eklemek üzere iletişim bilgileri bölümüne düzenleyin. Eğer varsa, yeni işe yöneticinin adı ile selamlama düzenleyin.

Belirli iş:  sen uyguluyorsanız işi yansıtacak şekilde mektubun ilk paragraf düzenleme ve nereye ilanı bulundu. Kapak mektubu birinci paragrafında, ayrıca paylaşabilir – kısaca – Eğer pozisyon meraklıysanız ve iyi bir uyum neden. Örneğin, “[xyz çekirdek iş fonksiyonları / beceriler] için [sektöründe] tecrübesi ve tutku benim X’in yıllık, ben bu pozisyon için güçlü bir aday olduğuma inanmak.”

Eğer pozisyona sevk veya şirket içinde birini tanıyorsanız olsaydı, ilk paragraf bağlantısını bahsetmek için mükemmel bir yerdir. (Not: Her zaman kendi adını bırakarak önce bağlantısı ile onaylayın.)

Kişisel beceri ve deneyimi: kapak mektubu vücut kişiselleştirin ve iş tanımına yeteneklerinizi ilgilidir. Büyük olasılıkla, bu sürecin en zorlu parçası olacaktır. Ayrıca kapak mektubu en önemli kısmı bu. Eğer adaylık için durum yapacağız yerdir. Özgeçmişinizi üzerinde, beceri ve deneyim dışarı listeledik. Şimdi, kapak mektubunda, biraz daha derine gitmek istiyorum ve beceri ve deneyim belirli karışımı, ideal çalışanı olarak sağlayacak niçin göstermektedir.

 Eğer güçlü bir aday olmanın nedeni örgüt görebilmeniz, kişiliğinizi sergilemek için biraz daha fazla zaman ayırın.

Kapanış: Sonuç olarak oluşacak paragraf, kapanış ve imza ayarlamak gerekmez. Bunlar aynı kalabilir.

Mektubunuzu kaydet: Yeni bir dosya adı (Dosya Kaydet) ile ön yazı kaydetmeyi unutmayın bu yüzden size işverenlere göndermek her kapak mektubu bir kopyası var.

İpucu : Tweaking sıfırdan başlamak daha kolaydır. Yerinde şablonla, bir özel kapak mektubu yazmak uzun sürmez. Sen sadece, yazarsanız daha kişiselleştirilmiş ön yazı ile çok daha iyi bir izlenim bırakmak emin olacağım “İşte benim özgeçmiş.”

Kapak Mektubu Örneği

Bu kişiselleştirilmiş bir kapak mektubu bir örnektir.

Başvuru Adı
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
applicant.name@email.com

1 Eylül 2018

Bruce Lee
Direktörü İnsan Kaynakları
Güneşli Günler Günlük Bakım Merkezi
123 İş Rd.
İş City, NY 54321

Sayın Lee,

Ben Güneşli Günler Günlük Bakım Merkezi’nde bir kurşun yürümeye başlayan öğretmen için listeledik açılmasına ilişkin yazıyorum. Geçenlerde İlköğretimde benim lisans bitirdikten çünkü bir açılış görmekten memnun oldu. Ancak, okul öncesi odaklanmak tercih ederim.

Batı Üniversitesine giderken ben Kabak Patch, kolej yakın bir bakım merkezinde yarı zamanlı çalıştı. Bu süre boyunca, ben sabır ve basit ders programları oluşturmak için yeteneği dahil olmak üzere genç çocuklarla, birlikte çalıştıkları için gerekli öğretim becerilerini geliştirdi. Ben arkadaşlarımın öğretmenler ile iyi iş başardı. Ayrıca, düzenli kurşun doğum izninde iken ben öncesi K bölümünde geçici kurşun pozisyon verildi, bu yüzden ben bu rolün sorumlulukları için hazırım biliyorum.

Ben özgeçmişimi ekli ettik ve e-posta yoluyla bana ulaşın (aubrey.applicant@email.com) ya da cep telefonuna (555-555-5555) tarafından edebilirsiniz. Bu heyecan verici fırsat hakkında sizinle buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

İçtenlikle,

Başvuranın ismi

E-posta Kapak Mektubu Örneği

Konu: İsim Soyad – Mağaza Yöneticisi pozisyonu

Ben web sitenizin kariyer sayfasında listelenen gibi Video Game One mağaza müdürü pozisyonu için başvurmak için yazıyorum. Ben Dondurulmuş Katı Yoğurt Shop’ta bir müdür yardımcısı olarak iki yıl deneyime sahip, çünkü bu fırsatı görmek heyecanlıydı.

kotasyon şartları mükemmel benim birikiminiz uygun. Ben mükemmel iletişim ve İnsanlarla ilişkilerim ve ben iki yıldır programları ve çalışanları başarmış.

Buna ek olarak, süre üniversitede bir bilgisayar ve oyun konsolu tamir dükkanında yarım gün çalışan ve üç yıl boyunca Legend’in ekibinin kolejin Ligi oldu. Ben senin değerlendirilmek üzere özgeçmişimi ekledim.

Sen myname@myemail.com e-posta ile bana ulaşabilir ve biz bu fırsatı ele almak üzere zaman bulabilirse sana görmeye gelecek hafta temasa geçecektir.

İçtenlikle,

Ad Soyad
Adresinizi
E-posta
Telefon Numaranız

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *