Bir Modelleme Ajansı ile imzalanması önce sormalısınız ne

Posted on

Bir Modelleme Ajansı ile imzalanması önce sormalısınız ne

Onlar olası bir model olarak size görüşme gibi bir model olarak, kadar modelleme ajansı görüşme yapılmalıdır. Eğer bir modeli, istediğiniz modelleme ve neden onların ajansı seçti tipi olmak istiyorum neden bir modelleme ajansı ile ilk tanışma, onlar hakkında bir sürü soru soracağım zaman. Bu temel soru onların iş için uygun olup olmadığınızı belirleyebilmeleri sizi ve kişiliğinizi bilmek ajans get yardımcı olacaktır.

Ancak, onlar kendi firmasında bir yer sizi boyutlandırma hizmetinde olduğu gibi, onların sizin için en uygun olacak olmadığını görmek için ajansı değerlendirmek gerekir.

Bir Modelleme Ajansı İsteyecek Sorular

Size ve cevaplara Görüşmeci sorular kadar önemli olarak, siz de ajansı görüşme konum olduğunu hatırlamak da önemlidir. bir modelleme ajansı ile imzalamadan önce, nişanlı ve mümkün olduğunca çok araştırma olarak yaparak modelleme kariyeri için heyecanlı, konum profesyonel bunları size göstermek ve onları doğru soruları sorarak (onları Googling veya arama etrafında bazı kaliteli zaman geçirmek) gerekir.

ajans röportaj kucaklastiralim fakat doğru zaman geldiğinde aklında ne demek korkmayın. Ve unutmayın, bir şey tekrarlamak ya da daha fazla anlatmaya ajan soran utanılacak bir şey yok. bir ajans Katılma büyük bir anlaşma olduğunu ve% 100 emin kaydolduktan şeyin olması gerekir.

Bu soruları sormak gibi bazı aktif dinleme yapmaya hazır olun. Hatta onların cevapları not almak için kullanışlı bir not defteri ve kalem var isteyebilirsiniz.

Ben senin Modelleme Okulu Katılacak var mı?

okul sadece bir model olmak için sınıfları modelleme gerekmez modelleme olacak olan şeyin yolunda yoktur. New York, Paris, Milano veya Tokyo’da üst modelleme ajansları hiçbiri modeli imzalı önce okulu modelleme gider gerektirir.

bir ajans onlar sizi temsil edecek önce kendi sınıfları için kayıt gerektiriyorsa, başka bir yere bakmak isteyebilirsiniz.

A Boutique Ajansı veya Büyük Ajansı?

büyük ajansı ile sözleşme İniş sizin öncelikli olabilir, ama ajans büyüklüğü sadece ününü kadar önemli olduğunu olmalıdır. Onların kadrodaki birçok modelleri ile büyük ajansları yanı başlarındaki vurma müşterilerine sonsuz bir akışı olabilir, ama aynı zamanda modelleri arasında daha fazla rekabet var demektir. Özellikle yeni bir model olarak, kariyerini ilerletmek için gereken kişisel ilgiyi almayabilir.

Eğer sadece dışarı başlıyoruz, yani, daha küçük, butik tarzdaki ajansı daha fazla stil bulabilirsiniz.

Ajansın Müşteriler bazıları Kimiz?

Ajansın üst müşteriler hakkında İşitme size ajansı kalitesi hakkında fikir yanı sıra kapsadıkları piyasaların türlerini verecektir. Diğerleri, ticari ve içerik modelleri için daha fazla iş kitap olabilir Bazı ajansları, cazibe tip modelleme daha fazla odaklanmak. Öncelikli olarak ticari bir modeli ise yüksek moda ajansı ile imzalanması hiçbir anlamı yoktur.

Kişisel Modeller için neler İşler Do You Kitap Çeşitleri?

Bu ajans içinde işlerini modelleme türlerinin dökümünü bilmek yararlıdır. Ne kadar pist ve ne kadar iş editoryal nedir? Ayrıca, ticari işlerde, yazılı basın maruz kalma ve tanıtım yüzdesi ile ilgili sorun.

Onların cevabı kariyer hedefleri ajansı teklifine alanlarla aynı olmadığını belirlemenize yardımcı olacaktır.

Kişisel Komisyon Oranları Nelerdir?

Sen kullandıkları sözleşme anlamamız gerekir. Amerika Birleşik Devletleri’nde, meşru ajansları komisyon kapalı paralarını olun. oranı değişir, ancak genel olarak ajansları% 10 Kazancınız ila% 20 düşeriz. Size ödeme Başka bir deyişle, sadece ödeme yapılır. Kuruluş ayrıca hizmet ücreti olarak ek bir% 20 müşteri kadar ücret alabilir.

Modeller serbest meslek müteahhitleri ziyade ajansı çalışanları olarak kabul edilir unutmayın. Modeller bu tür modeli izcilik hizmetleri, web sitesi profilleri, abone kartları ve Photoshoots olarak ajans ile ilgisi olmayan kendi başlangıç ​​maliyetleri, yatırım yapmak için gayet normal olduğunu bu demektir. Bu vergi dosya ve üç aylık tahmini vergi ödeme yapmak için size de bağlıdır.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *