Gençlik Spor Resmi / Hakem İşler Açıklamaları – Maaş, Gerekli Beceriler, & More

Posted on

Gençlik Spor Resmi / Hakem İşler Açıklamaları - Maaş, Gerekli Beceriler, & More

gençlik veya lise düzeylerinde spor Hakemlik skolastik spor umurumda ama pozisyon koçluk tam zamanlı ayıracak zamanınız olmayabilir olanlar için müthiş bir çıkış sağlar. iş ödüllendirme olabilir ve hatta ek gelir sağlarken, bu pozisyonlarda excel için özel bir kişi alır. Yetkililer hızlı kararlar çözülmesine çatışmaları ve sap basıncını yapmalıdır.

Daha skolastik spor sunulmaktadır ve daha fazla oyuncu katılmak üzere, yetkililer için bir ihtiyaç olacaksa devam edecektir. 300.000 kişi ABD’de officiate olduğu tahmin edilmektedir. Eğer başarılı olursa Hakemlik aynı zamanda bir meslek haline gelebilir gençlik düzeyinde üniversite ve mesleki oyunlar çağrılmasına ve lisans ya da başka bir yerde sektöründe bir kariyer için hazır olana kadar spor ile bağlantılı tutan harika yan acele olabilir.

Gençlik Spor Resmi / Hakem Görevler ve Sorumluluklar

Onların günlük düzenli görev ve görevlerin bir parçası olarak, bir gençlik spor resmi / hakem bir kısmını veya aşağıdakilerden tüm gerçekleştirebilir:

 • kendine güvenen, uygun bir şekilde yönetmesi ve kontrol oyunlar, etkinlikler, yarışmalar ve.
 • tüm katılımcılar anladıklarından emin ve oyun kurallarına uymak ve gerektiğinde cezalar değerlendirin.
 • lig kurallarının güven ve bilgi birikimi ile oyun görüşmeleri yapın.
 • Olay başlangıç ​​saatleri takip edin ve başlatmak veya gerektiği şekilde durdurma oynarlar.
 • Emin olun ekipleri uygun donanıma sahip ve herhangi bir sorun için hem oyuncu ve ekipmanı kontrol edin.

Bir anlaşmazlıklar sırasında spor oyuncular arasında bir çeşit arabulucu olarak resmi eylemler ve oyun kuralları kendi bilgi ve adil uygulama oyun pürüzsüz çalışmasını sağlar. Oyun resmi kural ihlali ile ilgili herhangi bir iddia veya anlaşmazlıkları çözmek için tarafsız bir üçüncü taraf olarak hareket eder.

Yetkililer ayrıca tutmak ve güncelleme oyun kayıtları da dahil olmak üzere, ancak, olay ve kaza raporları, zaman kartları ve Rekreasyon Koordinatörü ile yapılan iletişimler ile sınırlı değildir.

Gençlik Spor Resmi / Hakem Maaş

Yetkililer, genellikle bağımsız yükleniciler olarak çalışıyorum. Öde spor ve düzeyine göre değişebilir ancak genellikle 40 $ 150 $ bir oyun aralığında başına oyun bazında verilmektedir. Öde da tipik üst düzey yetkililerin verilir olsun postseason oyunlar, fırsatlar için yukarı gidebilir.

şöyle Çalışma ve İstatistikleri US Bureau, hakemlere, hakem ve diğer spor görevlileri için maaş tahminler sağlamaktadır:

 • Medyan Yıllık Maaş:  $ 27020 ($ 12,99 / saat)
 • En iyi 10% Yıllık Maaş:  Daha $ 59.240 den ($ 28.48 / saat)
 • Alt% 10 Yıllık Maaş:  $ 18220 ($ 8.76 / saat) daha az

Kaynak: ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu , 2018

Önemli : Bir sözleşmeye dayalı olarak bir hakem sık ve oyunlar, ekipman maliyeti, herhangi bir dernek aidatları ve diğer iş-ilgili masraflar karşısında kapak seyahat giderleri gerekir demektir Çalışma olarak. Eğer gelir vergisi iadesi bu maliyetleri düşebilirsiniz konusunda profesyonel bir vergi konuşun.

Eğitim, Eğitim ve Sertifikasyon

aşağıdaki gibi pozisyon hakem gençlik spor resmi / doyurucu bir eğitim ve eğitim gereksinimlerini içerir:

 • Eğitim : Genellikle başvuranların eğitim başlamak için lise dernek veya yetkililer dernek tarafından sunulan derslere katılmak. Üniversitelilere aksine onlar kendi yolunu yukarı ve kazanç iş deneyimi olarak Yeni yetkilileri genellikle, alt düzey oyunlar, belki orta okul veya birinci oyunlar çalışır. Bazı lise yetkilileri sonunda üniversite oyunları çalışmaya başlar.
 • Deneyim : Her resmi çalıştıkları spor oynamıştır, ama onlar kuralları anlamak çaba ve nasıl oyunun akışı içinde bunları uygulamak için koymak yoktur. Hakemler ve diğer yetkililer başarıyla işlerini gerçekleştirmek için spor ve oyunun kurallarını geniş bilgiye sahip olması gerekir.
 • Kayıt : Hakemlere genellikle atletik programı denetleyen devlet veya yerel ajansı ile kaydetmeniz gerekir.

Gençlik Spor Resmi / Hakem Beceri ve Yeterlilikler

eğitim ve diğer şartlara ek olarak aşağıdaki becerilere sahip adayların işte daha başarılı gerçekleştirmek mümkün olabilir:

 • İyi vizyon : Hakemler ve diğer yetkililer doğru oyun sırasında ihlalleri ve suçlarını görmek gerekir.
 • Kişilerarası ve iletişim becerileri : Hakemler ve diğer yetkililer olmayan bir çatışmacı tarzda açıkça kuralları iletişim ve oyuncular arasında yerleşmek anlaşmazlıklar gerekir.
 • Karar verme yeteneği : Yetkililer genellikle ihlalleri ve diğer çağrılarda hızlı kararlar almak zorundadır.
 • Katı karakter : Güçlü karakter ve tartışılmaz bütünlüğünü koruyun.
 • Takım çalışması : başkalarıyla Yetkililer çalışma kararları üzerinde karşılıklı bir karara varmak ve geliştirme ve ekip üyelerinin eğitim deneyimi katkıda bulunmak.

İş Outlook

İşgücü İstatistikleri, 2016 den 2026 kadar hakemlere, hakem ve diğer spor görevlileri için iş büyüme görünümünün ABD Bürosu’na göre artan spor kayıt ile tahrik, ancak spor programları için azalmış fon tarafından ofset, ortalamasıdır.

İstihdam 2016 ve 2026 arasındaki tüm meslekler için% 7 ortalamasından biraz daha yüksek büyüme ise 8 hakkında% büyümesi beklenmektedir.

Çalışma alanı

Hakemler ve diğer yetkililer bir ofis ortamında biraz zaman harcamak, ama oyuncular ile oyun alanına zamanlarının çoğunu harcayabilir. Bazı durumlarda, bunlar oyun sırasında uzun süre sprinti, standı veya koşu gerekebilir.

Nedeniyle infraksiyon kararlarına, iş, resmi ve oyuncular, antrenörler veya ebeveynler arasında stresli etkileşimler içerebilir.

Çalışma programı

Birçok hakemler ve diğer yetkililer, düzensiz genellikle yarı zamanlı saat çalışıyorum. Odalarda çalışma geceleri, hafta sonları gerekir ve bazı durumlarda, tatil olabilir.

İş alın Nasıl

İŞ EVALUATE

Spor Memurları Ulusal Birliği resmi olmadan önce bu faktörleri göz önünde bulundurarak önerir:

 • Spor yetkilileri son derece yüklü durumlarda yerleştirilir. Etraflarındaki diğerleri perspektifini ve kontrolü kaybetmek bile, onların serin tutmak gerekir.
 • Bu bir üst yetkilisi olma zamanı kararlılık gerektirir. Bir kural kitabını okumaktan daha fazla dahil bulunmaktadır. En yetkililer sporda değişikliklerle güncellenen toplantıları, konaklama katılmak ve geliştirmek için kliniklere katılırlar.
 • Tüm bunlar olurken, yetkililer ellerinden geleni çabayı vermek için zamanında koyduk güvenen, kendi işini yapıyor eğlenmek edebiliyoruz.

UYGULAMAK

Böyle Indeed.com, Monster.com ve Glassdoor.com mevcut gençlik resmi mevkilere olarak iş arama kaynaklarından bak. Açık pozisyonlara başvurmak okullar, parklar ve diğer kuruluşların web sitelerini ziyaret edin. bu tür ek dilde gençlik veya akıcılık ile çalışan diğer deneyimler olarak, ayrı kılan herhangi kullanışlı deneyiminizi oynayın. Ek iş ilanları için spor Memurları Ulusal Birliği edin.

HEDEF DİĞER FIRSATLAR

Eğer bir gençlik görevlisi olarak başlar ve rol seviyorsanız, hedef profesyonel düzeye ulaşıncaya kadar çeşitli seviyelerde yükselmeye hale gelebilir. Bu düzeydeki Maaşlar kazançlı bulunmaktadır. Örneğin, Beyzbol Ligi maaşları yılda 120.000 $ ‘dan başlayan ve yılda 350.000 $ dışarı tepesi ile sendikalı ortamda çalışmalarını hakemler. NBA yetkililerinin maaşları bildirildi yılda $ 200,00 $ ile 500.000 arasında değişmektedir.

Her yıl mevcut bu pozisyonların azdır. iş çekici ve yüksek profilli iken, seyahat talepleri ve uzun saatler yerelleştirilmiş bir alanda Hakemlik farklı bir yaşam tarzı temsil eder.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *