Küçük veya Hayır Deneyim gerektir Kolay Online İşler

Posted on

Küçük veya Hayır Deneyim gerektir Kolay Online İşler

Evde iş istiyor Herkes uzun vadeli kariyer seçeneklerini aramaktadır. Bazen sadece bazı ekstra nakit hızlıca yapabilirsiniz nispeten kolay bir şey istiyorum. Bu senin hedefiyse aşağıdaki çevrimiçi işler ilgisini çekebilir.

Online başvuru süreci çok az adaylardan gerekli olan basit ve anlaşılır. Bazı fırsatlar onlar için geçerli olduğunu aynı gün başlatılabilir. Onlar da çok az bağlılık gerektiren ve genellikle programa yapılabilir.

Not bu işler çok ödemezsiniz ve onlar özgeçmişinizi için bir referans sağlamak için gidiş değildir. Sen, bu nedenle, istenen gelir yapmak için birden fazla çevrimiçi iş var gerekebilir. Ayrıca, sıralama diğer imkanlar aracılığıyla, tanımak ve önlemek iş-at-home dolandırıcılığı nasıl bildiği gibi.

Mikro İş

Mikro işi genellikle aynı derecede küçük bir ücret, genellikle birkaç sent veya dolar aldığınız küçük bir çevrimiçi bir iştir. Bazen kısa görevleri denir.

Bu işler bazen sadece bir bağlantıyı tıklayarak, bir şirketin web sitesi ve seçme görevlere üzerinde giriş yaparak yapılır. Amazon’un Mekanik Türk, Clickworker ve ySense görevlerin bu tür sunuyoruz.

İşler da çevrimiçi hizmet pazarları bulunabilir. İşte işçiler genellikle belirli bir ücret karşılığında, küçük hizmetler sunan ve alıcıların ihtiyaç duydukları hizmeti sunan kişileri bulmak için pazar göz atın.

İş olanakları şirketleri daha büyük bir projenin küçük bir bölümünü gerçekleştirmek için sanal işçisi ordusu angaje veri girişi, benzer crowdsourcing projeler içerir. İşçiler ayrıca belki orijinal iş-at-home mikro işler şunlardır ödül programları ve anketler yararlanabilir.

ücreti çok küçük ve görev çok az zaman alır, çünkü amaç mümkün olduğunca çok sayıda görevler olarak yapmaktır. Bu şirketlerin çoğu 20 mikro işler yapıyor $ 8.55 kazanırsanız, gerçekte para almak kadar $ 50 kazandığınız kadar beklemek zorunda olabilirler, yani asgari ödeme olduğu gibi Ancak, ödeme politikasını anlamalıdır.

çevrimiçi Jüri Üyesi

deneme için hazırlanıyor Avukatlar genellikle sonunda bir jüri oturmak olabilir olanlara benzer kişilerden geri bildirim elde etmek sahte jüri oluşturun. içerisinde bulunan bir kişi sahte jürinin bulunması masraflı olabileceğinden, ucuz çevrimiçi jüri üyeleri mantıklı bir alternatiftir. Bunlar ses ve videoyu sunumları dinlemek veya materyal ve cevap soruları okuyabilir.

Avukatlar potansiyel gerçek yaşam jüri profiline uygun kişileri arıyorlar Çünkü çevrimiçi jüri şirketleri başvuranların ayrıntılı sorular sorun. Eğer gerektiği Not asla Sosyal Güvenlik numarası ya da kredi kartı veya banka bilgileri ifşa. Firmalar genellikle çevrimiçi jüri üyelerine 10 $ için 60 $ ödemek. En online jüri şirketleri jüri bir sürü gerekmez gibi, birden fazla şirket için kaydolma size için aldı almanın daha iyi bir şans verir “Jüri görevi.”

Bir online jüri üyesi olmak için, kapsamlı bir anket doldurarak içerir birkaç jüri şirketleri ile kaydolmak gerekir. Ayrıca iller arasında farklılık belirli niteliklere karşılamak gerekir.

Veri girişi

Online veri girişi büyüyen iş-at-home alandır. Yeni teknoloji daha kolay şirketlerin veri girişi projelerinde çalışmaya bağımsız müteahhitleri tutmaya kolaylaştırır.

Veri girişi operatörleri uzaktan bir şirketin altyapısını erişmek veya kitle kaynaklı teknolojiler kullanabiliriz. Veri girişi gibi temel genel transkripsiyon gibi alanları içerebilir; ancak, çoğu transkripsiyon görevleri ilave deneyim gerektirir.

kiralama veri girişi işçiler olduğu şirketler Axion Veri Hizmetleri, Sigtrack ve Destek Ninja arasındadır.

Web sitesi veya Uygulama Testi

Eğer neyin işe yarayıp neyin web’de değil, uzak kullanılabilirlik testi bir iş için uygun olabilir görüşler var. Kullanıcı test de hâlâ gelişmekte olan olabilecek ek iş inceleme web siteleri ya da mobil uygulamalar alabilirsiniz. Bazı geliştiriciler acemi bakış açısını istiyorum, çünkü internet hakkında çok bilgili olmak zorunda değildir.

Kullanılabilirlik test eğitim, web bilgisi, yaş ve sosyal medya kullanımı gibi demografik profilleri dayalı testler istenir. Daha sonra böyle bir web sitesinde kayıt ve ardından çevrimiçi geribildirim sağlamak gibi, gerçekleştirmek için adres veya görevlere soru verilmektedir. Bir inceleme genellikle 15 ila 20 dakika sürer ve 10 $ hakkında genellikle kazanır. İstemci geri bildirimlerini kabul edinceye kadar bir inceleme tamamladıktan sonra, test ödenmez. Çalışma reddedilen ve teknik sorunlar için ödenmemiş edilebilir detay veya müşteri belirler diğer konular yoksundur.

Bu pozisyonlar esas elektronik çevrimiçi ticari işlem yapmaktan, e-ticaret yer alan diğer şirketlerin bulunur. Örnekler Amazon, ebay ve PayPal bulunmaktadır.

Arama Değerlendirici

motor değerlendiriciler internet arama sonuçlarını incelemek ve onlar doğru, gerekli ve spam’siz olup olmadığına dair geribildirim vermek arayın. Bunu yapmak için, değerlendirici akım kültürü ve internet konusunda bilgili, iyi iletişim becerilerine sahip olmalıdır. Bazen bir üniversite derecesi gerekli veya tercih edilen, ancak doğrudan deneyim zorunlu değildir. Bu özel iş-at-home fırsat biraz tecrübe gerektirir ancak daha yüksek ücret öder.

Bazı Yalnızca İngilizce pozisyonları olmasına rağmen Bu işler, iki dilli bireyler için genellikle. Arama değerlendirmenin iş böyle arama değerlendirici, internet değerlendirici, reklam kalite değerlendirici ya internet yargıç olarak birçok isim tarafından gider.

işin bu tip teklif şirketler Google’ı, Appen Lionbridge ve İşgücü LOGIQ arasındadır.

Düzeltmen

Eğer yazım hataları veya yazım hataları tespit için bir göz varsa, düzeltmen çok uygundur olabilir. Ancak bu işin bir redaksiyon kursu veya bazı önceki deneyim alarak gerektirebilir veya işe almadan önce bir test gerekebilir.

Sanal asistan

Sanal bir asistan olarak, bir ofis asistanı benzerdir işin görevi verilecek. Hatta evden çalışıyor olacak olsa da, son derece verimli ve güvenilir düzenlenmelidir. Görevler genellikle dosyalama ve kayıtların tutulması, randevuları ve olayları zamanlama ve telefonlara cevap sayılabilir.

Birçok şirket, sanal asistanlar işe. Örneğin, Sidney, Avustralya’da 1978 yılında kurulan Servcorp, dünyada sanal ofisleri ve hizmetler sunmaktadır. Bu iş istasyonları, toplantı odaları, iş arkadaşlarınız, teknoloji ve işinizi desteklemek için gereken başka bir şey sunuyor. Timeetc yardım müşteriler hedeflerine ulaşmak için sanal asistanlar sağlayan başka bir şirkettir. şirket sanal bir asistan bir başlangıç ​​görevi gerçekleştirmek suretiyle serbest deneme sunuyor.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *