Kapak Mektubu Vücut Bölüm ne dahil etmek için

Posted on

Kapak Mektubu Vücut Bölüm ne dahil etmek için

kapak mektupları yazma iş arama sürecinin kimsenin sevdiği parçasıdır ve mektubun gövde zor kısmıdır. özgeçmişinizi dahil ettik aynı kesin bilgiyi tekrar etmeden – Eğer işe yöneticinin dikkatini çekmek için denemek ve bu iş için benzersiz niteliklere vurgulamak yerdir.

Kapak Mektubu Vücut Nedir?

Kapak mektubu vücut için ve neden işveren bir görüşme için seçmelisiniz başvuran hangi pozisyonda işe alma yöneticisi söyler mektubun bölümdür. Sen okuyucuya adaylığını satıyorsanız, bu yüzden pozisyon ile ilgili olarak sizin yararlanma şartlarının olmak önemlidir.

kapak mektubu bu bölümünde başvuruda bulunduğunuz için iş için ilgilenen ve nitelikli neden açıklamak paragraflar içermektedir. Bunlar ikna edici paragraflar Eğer pozisyon için iyi bir uyum vardır mektubu okuyarak kişiyi ikna etmeye yöneliktir.

Başarılı bir ön yazı size bir görüşme kazanacak, bu nedenle zorlayıcı olabilir ve bu iş için güçlü bir aday olduğunu işe alma yöneticisi göstermek önemlidir. işe alma yöneticisi Eğer işveren ile bağlanmak ve olumlu bir etki yaratmak için çok zaman yok demektir mektubunuz veya e-posta mesajı, gözden saniye harcayacak.

Her Paragraf ne dahil etmek için

İlk paragraf

Mektubun birinci paragrafı yazılı niye bilgileri içermelidir. Başvurduğunuz pozisyon ve nereye liste gördüm bahsedin. Eğer varsa, bir kişinin adına yer verin.

Orta paragraflar

Kapak mektubu sonraki bölümde işveren sunmak zorunda açıklamalıdır. Yeterlilik ve pozisyon gereklilikleri arasında güçlü bağlantıları yapın. beceri ve deneyim başvurduğunuz işi eşleşmesi nasıl özellikle de zikret. kısa birkaç paragraf veya nitelikleri yerine metnin büyük bir bloğun bir madde işaretli listeyi kullanın. Bu sayede okuyucu, hızlı tarama ve bu önemli bilgileri absorbe için yapacaktır.

Nihai Paragraf

pozisyon için göz önünde bulundurularak işveren teşekkür kapak mektubu varıldı. bunu yapmak için işe yöneticisi için iletişim bilgileri varsa takip edecek hakkında bilgi içerir.

Sizin mektubunda Else ne dahil etmek için

Mektubun kalanı da önemlidir. Bir e-posta kapak mektubunda yazılı mektupta veya imzanızın altında mektubun üst kısmında listelenen iletişim bilgilerinizi eklemeniz gerekecek.

Mektubunuz da profesyonel tebrik profesyonel kapanış ve imzanızı içermesi gerekir. Bir baskılı kapak mektubu adınız imzalayacak. yüklemeniz veya kapak mektubu e-posta, imzanız yazdığınız ad olacaktır.

Anahtar Kelimeler içer

Bir online liste için kapak mektubu ve özgeçmiş gönderiyorsanız, bu özellikle önemlidir. Başvuru izleme sistemi geçmiş ve gerçek bir insana ulaşmak için kapak mektubu doğru anahtar kelimeleri içermesi gerekir. Bunları bulmak için gerekli beceri ve niteliklere ilgili anahtar kelimeleri listeleme işi tarayın.

Bir Özel Kapak Letter Every Time yaz

Bu bir ön yazı şablonu ile başlamak iyi, ama her role kapak mektubu özelleştirmek gerekecektir. senin deneyim, beceri ve nitelikler size mükemmel bir aday yapmak neden sen rollere ilgilidir yüzden işi, öğrendim ve nasıl gibi ayrıntıları ekleyin.

Bir Kapak Mektubu e-posta gönderme olduğunuzda

Size kapak mektubu e-posta gönderme yapıyorsanız, yazılan adından sonra yerine mektubun üst kısmında iletişim bilgileri listeler.

Kısa ve Tatlı is Fine

ve devam etmek gerek duymazlar. deneyiminizi vurgulamak ve Çalışmanız Üç iyi yazılmış paragraflar kimsenin okuyacağı uzun mektupta daha iyidir.

Doğal Dil nişan

özgeçmiş mutlaka noktaya biraz daha olsa da, işe alma yöneticisi woo için çalışıyoruz ve bu doğal cazibe ve coşku parlamasına izin anlamına gelir. Dik oturur yapmak ve bu mektubu okurken sanki haber alacağını düşün. Eğer bir görüşme için aramak ne ilham olur?

Yazım ve tekrar tashih

Yeterince dedi olamaz: Bunu birlikte göndermeden önce güvenilir bir arkadaş kapak mektubu redakte var. Hatta profesyonel editörler kendi yazılı hataları özledim. Eğer “gönder” veya vurmadan önce kapak mektubunuza gözbebekleri bir ikinci set alın “yükleyin.”

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *