Kapak Mektubu Your İletişim Bilgileri Biçim nasıl

Posted on

Kapak Mektubu Your İletişim Bilgileri Biçim nasıl


Bir kapak mektubu yazmak veya bir kapak mektubu içeren bir e-posta mesajı gönderdiğinizde, açık ve kolay okunabilir bir biçimde iletişim bilgileri vermeniz gerekir. Çok basit görünüyor, ama düzgün yapmak önemlidir.

Size Ulasma Way belirtin

İletişim bilgileriniz açık adresinizi, telefon numarası ve e-posta, ama sizinle iletişim kurmak için en hızlı şekilde belirtmelidir mektubunuzu içerecektir. “Yukarıdaki telefon numarasından iş saatleri içinde bana ulaşabilirsiniz” Bir kağıt kapak mektubu gönderiyorsanız, örneğin, sen yazabiliriz Veya e-posta mesajı, bu son cümleyi ekleyin: “Ben haber bekliyoruz Eğer. benim e-posta adresi ve telefon numarası aşağıda benim imzasıyla vardır.” Sadece daha kolay alıcı size ulaşması için yaptık.

Basılan: Top’daki İletişim Bilgileri koyun

Bir iş gemide bir kapak yazdırmak için mektup ve posta veya yazı yazarken, üst kısım müstakbel işveren sizinle iletişim kurabileceği konusunda bilgi içermelidir.

sol üstündeki iletişim bilgilerinizi listeleyin. Tek aralık ve tutarlı bir yazı tipi kullanın ve bir bilgi bloğu olarak biçimlendirmek. Tam posta adresinizi, telefon numaranızı ve e-posta adresinizi ekleyin.

Bir boşluk bırakın tarih ekleyin ve sonra alıcının adı ve adresi, tek aralıklı girin. adını ve mektup gönderiyor kişinin unvanı ve kuruluş adını ekleyin.

Bu mektubu aldıktan oluyor kişinin ismini kullanmak akıllıca. Eğer gerekiyorsa, departman yöneticisinin adını bulmak için şirket web sitesini veya LinkedIn kontrol edin. Şüpheye düşerseniz, şirketin ana hattını arayın ve resepsiyonist isteyin.

Eğer kişinin adını tespit edemezsek, iletişim bilgilerinde bölümün adı kullanın.

İşte bir başvuru için iletişim bilgilerinin örnek bir biçimdir ve şirket hitap etti.

Başvuru Sahibi için İletişim Bilgileri ve Şirket Ele

Adınız
Adresiniz
Şehir, Eyalet ve Posta Kodu
Telefon Numaranız
E-posta Adresi

tarih

Alıcı adı
Alıcı Başlık
Şirket
Adres
Şehir, İl ve Posta Kodu

E-posta bilgileri de, herhangi bir rehber hızlı cevap böylece sık sık gelen kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın.

Email: İletişim Tabanda git

Ekran boyutu tam metni hızlı bir göz tarama kağıt parçası yapar yolu için izin vermeyebilir, çünkü e-posta iletişimi için standart iş tarzı farklıdır. üstündeki iletişim bilgilerinizi listeleme Bunun yerine, imzanızı dahil. işverenin iletişim bilgileri yer vermeyin.

İsterseniz İmzanız sokak adresi atlayabilirsiniz. Aksi takdirde, sadece adını, e-posta adresini ve telefon numarasını sağlarlar. Ayrıca bu tür LinkedIn profilinize veya iş web sitesi olarak sosyal ayak izi alakalı bağlantıları içerebilir. Bu ek bilgi eklemek ve meslekte boy gösterebilir.

İşte e-posta imzaları örnekler verilmiştir:

E-posta İmza

İsminiz
E-posta Adresi
Telefon Numaranız
LinkedIn Profili (veya diğer ilgili web adresi)

Küçük bir grafik tür metnin altında yazılı imza olarak imzanızın, içinde kabul edilebilir olabilir. Ama bunu kapılmak değil. Basit ve profesyonel tutun.

Şablon kaydet

Bu bir mektupta veya e-posta yoluyla iletişim bilgilerinizi paylaşmak için aynı temel formatını her zaman kullanmak en iyisidir. Her ve kesme bir örneğini kaydetme ve yazım hatası yapmak veya önemli bir mesajın dışında bir şey asla terk sağlayacaktır gerektiği gibi yapıştırarak.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *