Birden Fazla Modelleme Ajansı Model Çalışması Can?

Posted on

Birden Fazla Modelleme Ajansı Model Çalışması Can?

Basitçe bir model, çalışmak daha ajansları, sen o kadar fazla maruz kalma gibi koydu. araçlar daha seçmeler, daha rezervasyonlarda ve daha fazla para That.

Diğer pazarlar keşfetmek istiyorsanız birden kuruluşları ile imzalamak için başka bir neden. Geçerli ajan nedenle size ihtiyacınız rezervasyonlar almaya kaynakları veya bilgi yoksun onların “ev” Bölgenin deneyimi dışında sahip ve olmayabilir. Başka bir şehir, eyalet, hatta ülkede ikinci bir ajan yararlı olabilir yerdir.

İsim listenizdeki bir büyük isimli ajansı ekleyerek ek temsilini almak için en iyi sebep her zaman olmadığını unutmayın. Büyük kuruluşlarla sorun büyük ve kim çalışmak modelleri her zaman öncelikli alacak en para getirmek olmasıdır.

araçlarla Yani gerçekten ajans için uzun bir zaman alabilir anlamak ve istediğini şekilde size temsil edebilir. Ayrıca, üst kuruluşlarının birçok şart onların modeller başka bir yerde ABD veya diğer herhangi bir ajans için çalışamaz o özel sözleşme var. Yani önemli ölçüde seçeneklerinizi sınırlar ve büyük olasılıkla Eğer mevcut ajansı bırakmak zorunda kalacak anlamına gelecektir.

Bir Modeli Var Çoklu Ajanlar Onları Temsil miyim?

Birden ajansları olabilir İster tek seferde sizi temsil endüstri standartlarına bağlıdır. Bunları temsil eden birden fazla ticari ajansı var örneğin New York ve Los Angeles gibi büyük pazarlarda merkezli ticari modelleri için nadir değildir.

Onlar da kişisel yöneticisi olabilir. Fark ne? ajans rezervasyon seçmeleri ve işler için sorumlu olacak ve müdür belli rezervasyon kabul edip etmeme konusunda bir model tavsiye ve modelin genel kariyer yolunu yönetecek. bir ajans ek olarak bir yönetici olması o modelleri için olandan aktörler ve yetenek arasında daha yaygındır.

Yüksek moda ve yazım modelleri neredeyse belli pazarda onları temsil birden fazla acente zorunda kalmazsınız. editoryal modeller New York, Paris, Milano, Tokyo ve Londra gibi büyük pazarlarda her birinde bir ajans olması için Bununla birlikte, arzu edilir.

Var Yaparım Birden Fazla Ajan Sahip Olacak?

Kesinlikle hayır. Eğer ajan ile mutlu ve onlar seçmelere size bol bol gönderiyorsanız ve varsa go-görür, o zaman ek kuruluşları ile oturum gerekmez. Bazen ihtiyacınız sizi anlıyor ve sizin kariyeriniz için mümkün olan her şeyi yaptığını birisiyle iyi çalışma ilişkisidir. işler iyi gidiyor, o sen kalmak için iyi bir sonuçtur.

Ben başka biriyle yapın Önce benim Güncel Kurumundan İzin İste gerekiyor mu?

Sürece sözleşme münhasır olmayan, ya da belirli bir coğrafi alanı dışında diğer kurumlarla imzalamak için izin verdiği, o zaman izin istemeye gerek yok. ? İstediğiniz gibi birçok ajansları olarak imzalamak serbesttir. sözleşmenizin münhasırlık bölümü hakkında emin değilseniz, her zaman bir başkası ile imzalamadan önce ayrıntıları netleştirmek için ajan isteyin. Yine sözleşme ve işareti karşı giderseniz, size sözleşmeden düşürülebilmektedir.

Yani hala olumlu bir çalışma ilişkisi yaşamaya devam etmek istiyorum, özellikle mevcut ajansı ile açık ve dürüst olmalı, dedi. daha fazla ajansı kariyer hedeflerinize anlayan, daha onlar nasıl ulaşmak yardımcı olacaktır. Ayrıca, yapılacak mesleki şeydir.

Çoklu Ajanlar olması ve downsides Nelerdir?

Bir pazarda birden ajanları olması biraz daha karmaşık bir hayat yapar. Modeller nadiren (o komisyon bulmaktan geldiğinde aynı işler için daha büyük olasılıkla kitap sizi, kafa karıştırıcı olacak olan) aynı şehirde birden ajansları ile sözleşme imzalamak için izin verilen olduğundan, ajansları bununla imzalamak zorunda olacak uzmanlaşmak farklı alanlarda. Bunun anlamı seyahat, gezi ve daha seyahat.

ajansları aynı durumda olsa bile, bu seyahat masraflarının tümünü gerçekten kadar ekleyin. Vergi iade kilometre, otopark ve ücretli ücretleri gibi şeyler iddia edebilir ederken, yine de bu maliyetlerin% 100’ü için peşin ödeme yapacak. Genel kanının aksine ajansların modellerinin devam eden giderleri için ödeme yapmıyor.

Ayrıca, birden çok maddeler olan yoğun bir program sahip demektir. O seçmelere tüm oynanabilecek yanıltıcı olabilir sürücü veya uçmak zorunda, özellikle eğer günlük yaşamda (iş, aile, okul) ile görür-go ve rezervasyonlar yapabilirsiniz. Tüm kere taahhütleri birbirine müdahale etmediğinden emin olmak için de her şeyin üstünde olmak gerekir.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *