İş Görüşmesi Thank-You Mektubu Örnekleri

Posted on

İş Görüşmesi Thank-You Mektubu Örnekleri

Bir iş görüşmesi sonrası bir teşekkür mektubu yazma her zaman iyi bir fikirdir. Aslında, bazı işverenler takip etmek derhal başarısız mülakata daha az düşünüyorum. Artık e-postadan, nota, ya da resmi yazı ile bir görüşmeden sonra takip hızlı ve kolaydır. Bunu yapmak için zaman ayırmak büyük bir izlenim görüşmeci terk yardımcı olacaktır.

Neden Röportaj sonra bir teşekkür mektubu gönderin

Neden teşekkür-sen harfler önemli? Bir teşekkür mektubu gönderen ilk nedeni sadece düz, görgü olmasıdır. Ama aynı zamanda kendine hizmet amaçlı var: Bir teşekkür notu insanlar son bir kez önünde adınızı almak ve olumlu bir izlenim bırakmak için bir fırsattır.

Sen varlık görüşülen veya iş başvuru sürecinden geçiyor Görüşme yapılan ederse, teşekkür Eğer harfler bir aday olarak kendini satmak için izin verir. Sen bir röportajda kadar gelmiş olabilir belirli örneklerini başvurabilir. beceri ve deneyim pozisyon için iyi bir maç olduğunu yollarını vurgulamak için teşekkür mektubu kullanın. Eğer görüşme sırasında söylemeyi unutmuşum şey varsa da, bu kadar getirmek için büyük bir fırsattır.

Böyle bir teşekkür-sana yardım için veya bir ağ bağlantısı yapmak için eski bir işçi için bir patrona not olarak – – diğer kariyer ilgili durumlarda notlarla-teşekkürler Kişinin yararlı jest takdir pekiştirmek için izin verir.

Mülakat teşekkürler Letter örnek

Bu örnek bir görüşme size teşekkür mektubu olduğunu.

Barry Allen
718 Pilgrim Mahkemesi
Syracuse, NY 13224
(000) 123-1234
barry.allen@email.com

10 Eylül 2018

Bayan Caitlin Kar
Başkan Yardımcısı, Pazarlama
Acme Corporation
2000 1 Cadde
Syracuse, NY 13224

Sevgili Bayan Kar:

Ben Acme Corporation ile açtı Sosyal Medya Uzmanı pozisyonu için bugün beni görüşme için zaman ayırdığınız için, en içten, teşekkür ederim. Sizin ve ekibi karşılamak için büyük ve gerçekten mevcut pazarlama programı hakkında bilgi almak ve ofis turne.

Bir sonraki Sosyal Medya Uzmanı Acme Facebook’ta Corporation’ın, Twitter, Instagram, ve LinkedIn için güçlü, rebranded varlığını inşa etmek zorunda kalacak fırsat etkilenmiştir. Konuştuğumuz gibi, benim deneyim yaratmak ve hem kurulan ve başlangıç ​​kuruluşlar için sosyal medya özelliklerini yönetme içerir. Başarılarım her 350 “hisselerin” üzerinde ortalama olarak çekti Birliği Industries CEO için LinkedIn mesajları ghostwriting, üç ay içinde JC Enterprises için 5K Facebook takipçilerinin ağı oluşturmak ve önemli olmaya Bling Jenny sahibini yardım alır onun sektöründe konusunda söz sahibi.

Son beş yıldır serbest olarak çalışmaktayım rağmen, ben dinamik, tam zamanlı pazarlama departmanı ortamına dönmek için istekli değilim, bilmenizi isteriz. Ben güçlendiği ve işbirlikçi takım çalışması esinlenerek ve yardım etmek o en ödüllendirici bulacağını am ileri Acme Şirketi’nin misyonu “sürdürülebilir sanayi büyüme için zemin hazırlamakta.”

Ben senin karar alma sürecinde size yardımcı olmak için herhangi bir ek bilgi sağlayabilir, lütfen bana bildirin. Senden yakında haber bekliyoruz!

İçtenlikle,

İmza [basılı mektup]

Barry Allen

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *