Nasıl Dream şirketi tarafından kiralanmış Get

Posted on

Nasıl Dream şirketi tarafından kiralanmış Get

Onların kariyerinde bir noktada, hemen hemen herkes onlar için çalışmak isteriz bir rüya şirketi var ve bir iş sahip oldukları için heyecan olurdu. yüksek bir maaş, müthiş yararları ve ikramiye, eğlenceli veya zorlu şirket kültürü, kısa gidip (ya da fırsat evden çalışmak ve hiç gidip değil) veya programınıza uyan saat gibi temel olarak bile bir şey için olsun, orada bir iş orada bu sizin için bir eşleşme.

ve onların biniyor – – Eğer gerçekten çalışmak radarınızda tutmanın bir nokta yapmak istiyorum bir kaç şirket varsa iş başvuru işlemini başlatmak önce bile.

Eğer mükemmel bir uyum olacağını firmaların bir listesini yoksa, bir tane oluşturmak için biraz zaman alabilir. daha iş arama odaklanmış, o kadar kolay işe almak için olacaktır.

Şirketler Bulma Sen Çalışmak Love misiniz

Eğer, iş için ideal işveren ne olurdu özellikleri belirlemek için biraz zaman alabilir heyecan duyarım o henüz işverenlerin listesini yoksa, sizin için çalışmak üzere hangi şirket seçerken idi. Sonra ilgi, yetenek için aynı olmasını ve sen kariyer merdiveninde konumlandırılmış nerede o firma bulma araştırarak hedef işverenlerin listesini oluşturmak. Ayrıca gibi en çok oy alan işverenlerin listelerini kontrol  Fortune İçin Çalışılacak En İyi 100 şirketler  ve Glassdoor en  iyi yerler Çalışma .

Eğer aradığınız ilerlemesi için çalışma ortamı, tazminat, yararları, para ve olanaklarına uygun üst işveren listesini oluşturduktan sonra, bu ileriye dönük çalışan olarak kendi radarında almanın vakti geldi.

İpuçları Hayalinizdeki şirketi tarafından kiralanmış Başlarken

Eğer uygulamadan önce bir süre için bir şirket ‘izleme’ için çeşitli yararları vardır. Onların Facebook sayfasında ‘gibi’ LinkedIn, Instagram ya da Twitter üzerinde takip veya bunların bülten katılmak Örneğin, şirketin büyüklüğüne göre, bu uygulama zamanı geldiğinde onlar zaten adınızı tanıyabilir.

Sen İşveren Hakkında mümkün olduğunca çok bilgi

Önceden şirketlerin araştırılması görüşme yapmak zamanı geldiğinde, arka plan araştırma yapmak için karıştırmak zorunda kalmazsınız böylece organizasyon hakkında bilgi edinmek için iyi bir yoldur. Ayrıca, bu sizin için ideal olacaktır bir şirket olduğundan emin olmak için zaman ayırın.

size sadece işe ihtiyacım bundan daha nedenlerle işveren gerçekten ilgi iseniz, bu gösterecektir. Sen heyecan ve ilgi ile konuşmak mümkün olacak. Ayrıca olasılıkla, böyle bir şey istendiğinde paylaşmak için iyi biçimlenmiş görüş ve birkaç zorlayıcı anekdotlar gerekecek “Bu şirket hakkında ne biliyorsun?” ya da “Kendini iş ilk 30 gün içinde yaparak ne görüyorsunuz?”

Şirketin geçmişi hakkında bilgi geniş kapsamı ile, aynı zamanda yeni bir ürün gibi, örgütün geçmişe ilişkin olayların üzerinde perspektif için sorarsanız görüşmeyi etkilemek mümkün veya dışarı haddelenmiş, ya da yüksek olabilir proje olacak . hatta bir yabancı olarak – – bu yer almış olabilir Eğer aktif ve meşgul ettik Gösterilen -profile sorun, organizasyon içinde nasıl performans için iyiye işarettir.

Ve tabii ki, yarışma öncesinde açık pozisyonlar hakkında bilmenin belirgin faydası var. bir şirketin iş ilanları sayfası ile güncellenen kalarak, sadece yeni fırsatlar hakkında bilmek ilk ülkelerden biri olacağını, ancak şirket arıyor işçilerin ne tür izlemek mümkün olacak ve iyi bir sahip işin ne tür alma şansı.

Eğer şirketin işe alım sürecinde bir anlamda olsun sonra size uygulanması gereken veya pozisyon ne düzeyde sizin için ne zaman uygulanması gerektiğini gibi, düşünceli kararlar daha iyi yapabileceksiniz.

Kimlik bilgilerinizin bu adayların işe zaman şirket arıyor ne için bir maç olduğundan emin olmak için, profesyonel bir marka incelemek için zaman ayırın ve gerekirse kendini rebrand.

Sen Çalışmak Love istiyorum şirketler Takip

İşte kendinizi işe yardımcı olacak Hayalinizdeki Şirket izleme için bazı ipuçları:

Sosyal medyada şirketi izleyin. Facebook, Twitter, Instagram, Tumblr, Pinterest – pek çok sosyal medya kanalları vardır ve şansını peşinde olduğunuz şirket veya şirketler muhtemelen bunlardan en az birkaç hesapları sahip olmasıdır. Hepsiyle tek bağlayın ve onların güncellemelerine dikkat.

LinkedIn’de firma ile bağlayın. LinkedIn’de şirket, şirket ve kim sen ile bağlayabilirsiniz de bağlı olduğunuz görünümü uygulayın ve son iş ilanları için şirket LinkedIn sayfasına bakın.

Belirli işe bağlı hesapları arayın.  Bazı büyük şirketlerin amaçları işe yönelik bireysel hesapları var; örneğin, UPS @upsjobs gelen iş açıklıklar tweets. Eğer beslemeyi aşağı kaydırdığınızda, mevcut iş açıklıklar bir sürü göreceksiniz. Heyecan aksi ulaşmak zor olabilir, bir şirketin insan kaynakları departmanı ile temasa geçmek için iyi bir yol olabilir. Twitter ile arama iş üzerinde daha okuyun.

Kendinize çeki düzen temizleyin.  Eğer bir şirket ile etkileşim için gidiyoruz  sosyal medya , online varlığı profesyonel olduğundan emin olmak gerekir. Uygunsuz veya yakışıksız bir şey olmadığından emin olmak için sosyal medya profillerini inceleyin ve kontrol  gizlilik ayarlarını  sayfanızda ne kimlerin görebileceğini görmek için.

İş ilanları sayfasına yer işareti koyun. Çoğu şirket iş ilanları yazabilmek için kenara web sitelerinin bir kariyerleri ‘bölümü var. Ve bu sayfalarda İmi periyodik onları kontrol etmeyi alışkanlık haline.

Sürenin bir plan yapın ve kendiniz için takvim bildirimleri belirler. Hedefiniz burs gibi ya da bir şirketin yaz iş açıklıklar için yıllık programına başvurmak ise, önemli tarihler ve süreler listeleyen bir Excel belgesini kullanmaya devam eder ve akıllı telefon veya bilgisayar üzerinde bir online takvimi kullanarak bildirim ayarlayabilirsiniz.

Bir İşveren karşılamak için bir fırsat arayın. Birçok şirket iş fuarları ve kariyer ağı etkinliklere katılır. Eğer katılıp katılamayacağını herhangi olup olmadığını görmek için işverenin web sitesine bakın. Eğer öyleyse, özgeçmişini paylaşmak ve yüz yüze bağlamak için bir fırsatınız olacaktır. Eğer karşılayan tüm işverenleri ile her olaydan sonra doğrudan takip için zaman ayırın emin olun.

Şirkete ulaşmak için korkmayın.  Eğer bir sorun varsa – Eğer izlemekte oldum Bir iş doldurdu edilip gibi, şirketin bir mevsimlik iş başvurusu yapabilirsiniz belirli bir konumda türünü veya ne kadar kısa sürede doldurmak isteyen olup olmadığını – temasa emin olun şirket. Sadece soru soran bir kibar ve profesyonel gönderin. Adınızla kurumun insan kaynakları departmanı tanıdık hale, ancak sizin coşku ve ilginin iyi açıklama verilmiştir olacak sadece.

Daha Yolları Rüya Şirketi tarafından fark etmek

Burada iş arayanların öne çıkarın ve en iyi bir izlenim yapabilirsiniz altı yollarından bir kontrol listesi dahil olmak üzere çalışmak isteriz bir şirket tarafından fark edilmek için çok daha fazla yolu vardır.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *