Daiktai neįskaityti Interviu Dėkojame laišką

Posted on

Daiktai neįskaityti Interviu Dėkojame laišką

Siuntimas Dėkojame paštu arba pastaba po darbo interviu gali padėti jums gauti pasirinktos antrą interviu ar net darbo pasiūlymą. Apie atvirkštinė pusė, rašyti blogas dalykas gali padaryti darbdavys galvoti apie persikėlimą į priekį.

Laikykite jį Teigiamas

Jūsų tolesnių bendravimo kokybė po interviu turės įtakos darbdavio vertinimas savo kandidatūrą. Siuntimas ačiū dėmesį reikalus, bet ji turi būti gera vienas ne tik greitas “Ačiū už interviu” elektroninio pašto pranešimą.

Svarbu pabrėžti, kaip gerai darbo dera su jūsų fone, taip pat savo stiprios motyvacijos dirbti toje padėtyje pas šį darbdavį. Be to, jūs norite, kad būtų išvengta ką nors, kad bus padidinti bet kokias abejones savo požiūrį, motyvacija, ar kvalifikacijos.

10 dalykų, neįskaityti padėkos laišką interviu

Šie patarimai apie tai, kas nėra įtraukti į savo tolesnių laiške gali padėti jums išvengti siųsdami klaidingą pranešimą darbdaviams.

  1. Neapima tik padėkos pareiškimas:  įsitikinkite, kad jūs taip pat patvirtina savo tvirtą susidomėjimą darbu ir trumpai paaiškinti, kodėl pozicija yra puikus tinka.
  2. Jūsų pranešimai yra pavyzdžiai savo rašymo įgūdžius ir dėmesys smulkmenoms: nepamirškite kruopščiai korektūrą ir ištaisyti rašybos arba gramatikos klaidų, ir įsitikinkite, kad turite tinkamą pareigybės pavadinimas, adresas, ir pavadinimas. Tai galimybė sekti su stipriu teigiamą įspūdį, todėl neverskite net mažą klaidą.
  3. Nemini Atlyginimas Range savo laiške:  Palaukite, kol pasiūlymas būtų pateiktas derėtis atlyginimą, nes jūsų svertas bus didžiausias, kai darbdavys nusprendė, kad esate tinkamiausias kandidatas.
  4. Nedarykite jokių pasiteisinimų ar atsiprašyti už viską, kad nutiko Per interviu:  jūs geriau ne atkreipti dėmesį į šiuos klausimus. Pabrėžkite teigiamas savybes, kurios gali kovoti su bet kokių problemų, kad atėjo savo posėdžio metu. Išimtis būtų, jei manote, kad interviu buvo taip blogai, kad jūs iš teigia.
  5. Nemini nors iš pozicijos aspektus, kurie sukelti jums klausimą dėl Darbo Tinkamumas:  Palaukite, kol pasiūlymas buvo pratęstas įgyti papildomo paaiškinimo apie komponentų vaidmenį, kad jums nerimauti. Neduokite darbdaviui jokių priežasčių į klausimą, ar esate geros rungtynės prieš baigia savo pasirinkimą. Išimtis šias gaires gali būti, kai jūs žinote, jūs nenorite, kad darbą, tačiau jums patinka įmonėje. Tokiu atveju, galite paminėti, kaip įspūdį jums buvo su organizacija ir paklausti, jei ten gali būti dar vienas pozicija, kad buvo labiau tinka.
  6. Neįtraukite tą patį kalba laiškais Jeigu siunčiate juos atskirai skirtingiems Interviuotojas:  Pagalvokite apie ką nors kiekvienas asmuo bendrai, kuri buvo naudinga ar kurstė savo interesus. Kitas būdas yra patvirtinti turto, kad padėtų jums į adresų prioritetų, kad asmuo buvo minėta. Interviuotojas bus sužavėtas, jei rasite laiko individualizuoti savo ryšius.
  7. Nedarykite Nepagrįstas ar perdėtus pareiškimus, kaip “darbas yra puikiai tinka mano fone.”: Būtinai įtraukti teiginį paremti savo komentarus Pavyzdžiui, galite pasakyti: “Aš esu labai sujaudintas iškrovimo galimybe. viešųjų ryšių asocijuota darbas, nes ji leistų man taikyti savo tvirtą rašymo, renginių planavimas, ir ryšiai su žiniasklaida įgūdžius. “
  8. Nevartokite pernelyg Agresyvus požiūris Pabrėžė Jūs kreipsis patikrinti ant savo kandidatūrą Statusas: Jūs tikrai galite padaryti tolesnę skambutį link laiko tarpą, kad darbdavys nurodyta jų sprendimo pabaigoje. Jūs tiesiog nereikia paminėti tai savo laiške.
  9. Negalima įtraukti nuorodas, nebent esate užduodami jiems:  Nereikia įtraukti nuorodas su savo tolesnių korespondencijos. Kai darbdavys nori literatūros sąrašą, jie bus paprašyti jus vieną.
  10. Neapima kokių nors klausimų apie kompensacijas Jūsų interviu išlaidos:  Tolesni komunikacijos turėtų būti siunčiami kaip galima greičiau po pokalbio. Jūsų laiškas turėtų būti sutelktas tik Jūsų susidomėjimą darbu ir kaip gerai ji tinka. Bet kokia kita informacija gali atitraukti nuo jūsų pranešimą. Siųsti atskirą dėmesį vėliau susidoroti su bet kokiomis kompensavimo klausimais.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *