Rašyti padėkos laišką už darbą, kreiptis

Posted on

Rašyti padėkos laišką už darbą, kreiptis

Nesvarbu, ar esate pradinio lygio darbas kandidatas ar patyręs specialistas plečiant savo karjeros laiptais, svarbu plėtoti ir palaikyti ilgalaikius santykius su kolegomis savo pramonę. Net šiandienos darbo rinkoje, kas būdavo vadinamas “Old Boys” tinklas “yra gyvas ir gerai; dažnai turintys profesinę Susisiekite nori perduoti jums pageidaujamo darbo padėties gali padaryti per tam ar gausi interviu ar ne skirtumo.

Vienas būdas sutvirtinti, kad santykiai yra perteikti savo padėką raštu kontaktus, kurie nukreipia jus darbo, net jei negavau darbo pasiūlymą. Be to, Jūsų elektroninio pašto ar pastaba bus leiskite jiems žinoti savo paraiškos būseną ir gali išlaikyti juos dėl kitų pozicijų nukreipti jus į Lookout.

Ką įtraukti į savo Referal Dėkojame laišką

Kai jūs sakote ačiū, svarbu tinkamai ir oficialiai padėkoti tiems, kurie ėmėsi laiką ir naudojo savo įtaką siekiant suteikti Jums su teigiamu kreipimosi. Štai keli pavyzdžiai padėkos laišką, kurį galite atsiųsti (elektroniniu paštu, paštu arba LinkedIn) asmeniui, kuris buvo nurodytas jums dėl darbo.

Rašydami laišką ar pranešimą elektroniniu paštu, įsitikinkite, kad suteikti asmeniui būsenos atnaujinimas jūsų paraiškos ar darbo pasiūlymo, taip pat jiems padėkoti nuoširdžiai dėl kreipimosi.

Jei siunčiate ačiū pranešimą elektroniniu paštu, nereikia įtraukti savo atgalinį adresą arba jūsų kontakto adresą. Panaudoti aiškų temos eilutę (pavyzdžiui, “Dėkoju nuo [Jūsų vardas]” arba “ačiū – [Jūsų vardas]) ir sąrašą savo kontaktinę informaciją į savo parašą.

Turėtumėte pagrįsti savo sprendimą apie tai, kaip spręsti gavėją pagal tai, kaip gerai jūs žinote juos. Jei žinoma, ir bendravo su jais dažnai, tai gerai juos spręsti pagal jų vardą. Tačiau, jei jie buvo jūsų vadovas ar koledžo instruktorius per formalaus, konservatyvus nustatymas, naudojimas “Ponas / Ponia / profesorius “, po jų pavardę.

Atminkite, kad šie mėginiai yra numatyta tik kaip pavyzdžiai – o ne vien kopijuoti ir įklijuoti juos, jūs turite pritaikyti juos atspindėti savo aplinkybes ir asmens balso tonas.

Taip pat žr žemiau kurio elektroniniu paštu Pavyzdžiui ačiū laišką kreipimosi.

Pavyzdys Dėkojame Laiškas kreipimosi

Jūsų vardas
Jūsų adresas
Jūsų Miestas, valstija Pašto indeksas
Jūsų telefono numeris
Jūsų el

Data
Vardas
Antraštė
organizacija
Adresas
Miestas, valstija Pašto kodas

Dear Mr Jones

Dėkojame, kad labai daug kalbama manęs Junior Accountant [arba įterpti kitų pareigybių pavadinimus] poziciją ABCD. Esu dėkingas už laiką praleidai peržiūrėti mano prašymą ir rekomenduoti man už darbą.

Norėjau pasidalinti su jumis įdomių naujienų, kad aš buvo atrinkti in-asmens interviu su ABCD anketa nuomos vadybininkas kitą savaitę. Kai ji man paskambino įsteigti laiko Šiame interviu ji konkrečiai paminėta, kaip įspūdį ji buvo iki kreipimosi laiške, kurį parašė mano vardu.

Vėlgi, ačiū labai už jūsų pagalbą. Aš labai vertinu pagalbą jums suteikė man; Aš jus paskelbtas kaip interviu eina!

Pagarbiai,

Tavo vardas

Dėkojame Laiškas kreipimosi Parašyk

Tema: Ačiū iš Dave

Gerbiamas Timas,

Dėkojame tiek įspėti mane neseniai darbo atidarymo Jūsų įmonės ir savanoriškai siūlo suteikti savo nuomojanti komitetą su kreipimosi mano vardu. HFT Industries “turi nuostabų reputaciją kaip pramonės lyderis, ir aš tikrai vertiname jūsų pasitikėjimą manimi.

Manau, kad mano interviu su Stanley buvo gerai, ir tikiuosi susitikti su Sheila vėliau šią savaitę antrą interviu. Stanley Įmonės aprašymas ir ką mano pareigos apimtų, turėčiau būti pasamdytas, įtvirtino savo giliai suinteresuotumą prisijungti prie savo komandą. Aš keep you posted, kaip aš einu per nuomos procesą.

Vėlgi, ačiū už jūsų paramą – Aš išlaikyti mano pirštų kirto, kad mes netrukus gali būti kolegos HFT Industries!

dave Jones

Dėkojame Laiškas Kai Jūs gavo darbą

Tema: Ačiū!

Gerbiamas Nancy

Aš rašau šiandien ačiū už įvedant mane Bob Anderson, parduotuvės vadybininkas Eckles Hardware. Ne tik aš gauti interviu mažmeninės pozicijos, bet aš taip pat buvo pasamdytas ir aš būsiu pradedant savo mokymus per dvi savaites.

Prašome leiskite man žinoti, jei aš galiu ką nors grąžinti naudai niekada daryti. Aš tikrai vertiname, ką padarei man.

Su dėkingumu,

Annabelle

Daugiau apie Dėkojame Laiškai

Apžvalga patarimai, kaip parašyti padėkos laišką, įskaitant kas padėkoti, ką rašyti, ir kada rašyti darbo susijusio padėkoti Jums laišką. Be to, peržiūrėkite kitus pavyzdys ačiū laiškus, kurie apima ačiū dėmesį į pokalbį dėl darbo, stažuotės ačiū laišką, ačiū už informacinio interviu, ačiū už pagalba, ir papildomos interviu įvairovė ačiū raidžių mėginius.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *