Kaip paminėti kreipimąsi į Jūsų motyvacinis laiškas

Posted on

Kaip paminėti kreipimąsi į Jūsų motyvacinis laiškas

Jei pažįstate ką nors įmonėje ar kažkas su stipriu jungti prie įmonės, ji gali būti naudinga paminėti juos į savo motyvacinį laišką, kai jūs kreipiatės dėl darbo. Atsižvelgdama kreipimąsi gali padėti jums išsiskirti iš minios, kai esate darbo paieška.

Pabrėžė, kad jūs nurodyta kažkas yra kaip gauti žinutę užimtumo nuorodą iš anksto. Nuomos vadovams ir darbdaviai greičiausiai atidžiau pažvelgti kandidatų, su kuriais jie dalijasi tarpusavio kontaktą, ir dėl geros priežasties: tyrimai parodė, kad nuomos per darbuotojų referalų rezultatų greičiau, pigiau, efektyviau samdyti ne remtis darbo vietų.

Klausimo nuomojasi taip pat yra linkę greičiau gauti iki greičio, tinka geriau, ir likti su kompanija ilgiau.

Patarimas: Pabrėžė savo kreipimąsi ir bendrą ryšį savo motyvacinį laišką galite padaryti padedant savo paraišką skirtumas gauti pastebėjo potencialiems darbdaviams.

Ji taip pat suteikia nuomos vadybininkas tikrą kontekstą savo darbo fone ir suteikia papildomos informacijos apie jus.

Kas yra Klausimo motyvacinis laiškas?

Perėjimas motyvacinis laiškas minima tarpusavio ryšį, kai kreipiatės dėl darbo. Jums gali būti nurodyta kolega, draugas, kurio įmonėje jus domina, kliento ar tiekėjo, ar net savo kolegijos karjeros biuro darbuotojas.

Būties nurodytų išmokų

Nurodyti kandidatai yra pirmaujanti šaltinis naujiems darbuotojams, o daugelis darbdavių aktyviai ieškoti referalų, kai nuomos atvirų pozicijų. 3 Net jeigu įmonė neturi formalaus darbuotojas referalų programa, prašymai paprastai pasveikino kaip būdas paspartinti nuomos procesą ir užtikrinti stiprius kandidatus laisvų darbo vietų.

Atsižvelgdama kreipimosi vardą paminėti savo motyvacinį laišką padeda nuomos vadybininkas suprasti bendrą ryšį, turite su jais ar jų darbdavys. Perdavimas taip pat padeda susieti savo patirtį į atvirą poziciją ir, priklausomai nuo to, kaip jūs žinote, prašymą priimti prejudicinį vakarėlį, gali suteikti įžvalgų, kaip gerai jūs galite tilptų įmonėje.

Jūsų motyvacinis laiškas taip pat suteikia galimybę trumpai pabrėžti savo išsilavinimą, įgūdžius ir kvalifikaciją darbo. Be to, paminėti savo kreipimąsi, turėsite galimybę pridėti kelis konkrečius pavyzdžius, kodėl jūs esate geriausias kandidatas į pareigas ir dalintis kitos detalės nėra įtraukti į savo CV.

Kas paklausti kreipimosi

Yra daug skirtingų būdų, kaip galima nurodyti darbo. Ryšys įmonėje gali tirti, ar turite tyrinėti naujas galimybes interesus. Galite pastebėti, kad esate prisijungę su darbuotoju LinkedIn. Prieš kreiptis dėl darbo, imtis pažiūrėkite kas žinote bent organizacijoje.

Pastaba: Kreipimosi neturi būti verslo ryšį. Jūs galite prašyti bet žinote įmonėje arba kurie turi ne įmonės kontakto, jei jie būtų rekomenduojame jums dėl darbo.

Būtinai pasitarkite su individas iš anksto ir paklausti, ar jie yra pasirengę suteikti jums perduoti . Net jei esate tikri, jie nori laiduoti už jus, suteikiant potencialus persiuntimui heads-up, užtikrina, kad jie bus pasirengę ir gali pasiūlyti geriausią įmanomą rekomendaciją, atsižvelgiant į darbo reikalavimai.

Galite siųsti laišką ar laišką, prašydama kreipimosi , kuris suteikia asmeniui laiką ir galimybę apgalvoti, ką jie gali padaryti už jus, ir kaip elgtis. Klausia raštu taip pat suteikia savo ryšį out, jei jie nėra patogūs nuoroda jums.

Kaip paminėti kreipimosi

  • Nurodyk, kas yra nuoroda jums. Kai naudojate  kreipimąsi į savo motyvacinį laišką , paminėti juos pirmoje pastraipoje. Įtraukti pagal pavadinimą individą ir aprašyti savo ryšį su jais taip pat.
  • Paaiškinkite, kaip jūs žinote, asmenį. Padovanok trumpai apie tai, kaip jūs žinote, asmenį, ir paaiškinti, kaip jie atėjo į būti susipažinę su savo darbu kvalifikaciją ir įgūdžius.
  • Apibūdinkite, kodėl jie rekomenduoti jums. Jei asmuo rekomenduojama, kad jūs kreiptis dėl šios konkrečios padėties, pasinaudoti galimybe paminėti, kodėl jie palaikytų jus. Kokių konkrečių savybių tavo padarė juos manote, kad jums būtų gerai tinka bendrovei ir už darbą? Ką jūs siūlote įmonę?

Štai kaip įžanginėje dalyje paminėti, kad kandidatas buvo nurodyta kolega pavyzdys:

Pavyzdys: Mano kolega Amy Smith rekomenduojama, kad aš su jumis susisiekti tiesiogiai apie pardavimų atstovas padėtį ABC, Inc Amy ir aš glaudžiai dirbo pramonėje jau daugelį metų, ir ji manė, kad bendrovė būtų gerai tinka mano stiliaus ir patirties pardavimų. Ji atkreipė dėmesį, kad sėkmingai, apdovanojimai pardavėjas, aš būčiau puikus priedas prie ABC, Inc. komanda

Patarimai, kaip rašyti motyvacinį laišką persiuntimą

Vardas-lašinamojo neateina lengvai kai kurių žmonių, ypač jei jūs jau imtynių su tuo, kaip rašyti apie savo pasiekimus ir parduoti save į nuomos vadybininkas. Nors ji gali būti iššūkis, yra nurodyta darbo gali suteikti jums padidinti virš konkurencijos. Bent jau, tai turėtų padėti jums gauti laikomas interviu. Geriausiu atveju, jis gali duoti jums kojomis į duris, kad galėtų sukelti darbo pasiūlymą.

Peržiūros pavyzdžiai. Jei nesate tikri, ką rašyti, tai padeda pažvelgti pavyzdžių motyvacinius laiškus, nors jūs norite pritaikyti savo laiške, kad atitiktų jūsų konkrečius asmeninius ir profesinius aplinkybes.

Nurodyk kreipimosi iš anksto. Nepamirškite įtraukti trumpą nuorodą į savo kreipimosi ir rekomendacijos karto savo motyvacinį laišką. Ši strategija kelia kreipimąsi į skaitytojo galvoje priekyje, suteikiant jiems kontekstą informacijos, kad taip.

Padaryti geriausią pirmąjį įspūdį. Išskleisti nuo savo stipriąsias ir kodėl esate geriausias kandidatas šiam darbui. Jūsų motyvacinis laiškas siūlo galimybę padaryti stiprų pirmą įspūdį, nes tai greičiausiai pirmas dalykas, nuomos vadybininkas mato, galbūt net prieš savo CV.

Pasidalinkite savo pasiekimus. Paminėjimas trumpas pavyzdžiai jūsų sėkmės darbe įrodyti, kad esate labiausiai kvalifikuotas asmuo šiam darbui.

Atsargiai patikrinkite savo laišką. Kaip ir su visais verslo korespondencijos, įsitikinkite, kad jūs patikrinkite savo motyvacinį laišką rašybą ir gramatiką, ir patikrinkite, ar informacija atitinka visose dokumentus, kuriuos pateikti.

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *