Geriausiai apmokamų darbo vietų kūrimo 2019

Posted on

Geriausiai apmokamų darbo vietų kūrimo 2019

Geriausiai apmokamų darbo vietų apimti ir pozicijas, sveikatos, informacinių technologijų, duomenų analizės, konsultavimo, finansų, inžinerijos ir įstatymą. Kodėl darbuotojai šių profesijų uždirbti labiausiai?

Darbdaviai šalyse visame pasaulyje kompensuoti darbuotojams, remiantis pasiūlos ir paklausos darbo, kad jie teikia, mokymo ir žinių, reikalingų darbui atlikti, ir vertę, kad darbuotojai sukurti įmonėse. Pateikti į našiausio sąrašą vietų yra į pareikalavimą pozicijos ir daugelis iš jų reikalaujama aukštesnio mokslo (kuri žymiai padidina savo uždarbio potencialą) ir / arba specializuoti mokymai.

Top 20 geriausių apmokamų darbo vietų

Glassdoor.com aukščiausias apmokamus darbus apklausos ataskaitas apie darbo vietų, kad moka pats, mediana bazinę algą, o dabartinį skaičių darbo vietų. Peržiūrėti iš geriausių vietų sąraše Priminti, kartu su darbo užmokesčio informacija Jungtinėse Amerikos Valstijose (Glassdoor Aukščiausia mokėjimo Darbas Amerikoje apklausos) ir Jungtinėje Karalystėje (Payscale Alga duomenų ir karjeros tyrimų centro), nebent nurodyta kitaip.

Kaip matote žemiau esančioje lentelėje, JAV ir JK turi skirtingas rinkas ir darbo vietų vertė profesijų įvairiuose sektoriuose.

Aukščiausia Mokama Darbas JAV

gydytojai

$ 195.842

farmacijos vadybininkai

$ 146.412

vaistininkai

$ 127.120

įmonių Architektai

$ 115.944

įmonių Counsels

$ 115.580

Programinės įrangos kūrimas vadovai

$ 108.879

gydytojo padėjėjai

$ 108.761

Programinė įranga inžinerijos vadybininkai

$ 107.479

seselė

$ 106.962

Aukščiausia Mokama Darbas Jungtinėje Karalystėje

įmonių Architektai

£ 74.394

įmonių Counsels

£ 70.986

IT programos vadovas

£ 64.849

Programinė įranga inžinerijos vadybininkai

£ 61.460

Finansų planavimas ir analizė direktorius

£ 60.993

augalų vadovai

£ 57.753

duomenų Architektas

£ 57.317

sprendimai Architektas

£ 57.031

programinė įranga Architektas

£ 56.683

Kitų šalių, jūsų uždirbti galia priklauso nuo vietovės.

1. Gydytojai  diagnozuoti ir gydyti ligas ligoninėse, skubių priežiūros įstaigose, Grupė ir atskirų medicinos praktiką. Gydytojai paskirs vaistus, atlikti chirurgines procedūras, padaryti referalų specialistų, atlikti medicininius vertinimus ir šviesti pacientus ir jų šeimas.

 • JAV atlyginimas $ 195.842
 • JK atlyginimas £ 50.845

2. Farmacijos vadovai  prižiūrėti vaistinė operacijas ligoninėse, vaistinėse, sveikatos draudikais, ir kitų medicinos asociacijos. Jie samdyti, prižiūrėti ir mokyti darbuotojus, nustatyti ir stebėti protokolus, siekiant užtikrinti saugų ir tikslią atleistas vaistų, derėtis kainas ir pristatymo su gamintojais, ir šviesti pacientus apie vaistus.

 • JAV atlyginimas $ 146.412
 • JK atlyginimas £ 41.418

3. Farmacininkai  interpretuoti gydytojų užsakymus už vaistus, analizuoti galimą vaistų sąveiką, išspręsti klausimus, susijusius su draudimo aprėptį, apsieiti vaistus pagal standartus, traukiniu ir prižiūri technikai, ir šviesti pacientus apie naudojimo ir šalutinio poveikio vaistus.

 • JAV atlyginimas $ 127.120
 • JK atlyginimas £ 34.840

4. Įmonių architektai  įvertinti verslo strategiją organizacijų ir dizaino ar keisti informacines technologijas ir kitus procesus, siekiant padėti pasiekti tikslus. Jie bendrauja su verslo vadovams, taip pat techninių kūrėjams padėti suderinti technologijas ir verslo procesus.

 • JAV atlyginimas $ 115.944
 • JK atlyginimas £ 74.394

5. Įmonių sumanymus  yra advokatai, kurie dirba tiesiogiai darbuotojų advokatai verslui. Jie koordinuoja ryšius su sutartis kontorų, patarti verslo lyderius dėl teisinių pasekmių verslo praktiką, peržiūrėti komercinius susitarimus ir sutartis, ir stebėti, kaip laikomasi pramonės reglamentus.

 • JAV atlyginimas $ 115.580
 • JK atlyginimas £ 70.986

6. Programinės įrangos kūrimo vadybininkai  parengti programinės įrangos produktus, kurie atitinka specifikacijas generuoja arba vidaus grupės arba klientams. Jie apibrėžia ir dokumentuoja visus žingsnius įmonės produkto kūrimo procesą, įskaitant specifikacijas, prototipų, programinės įrangos kūrimo, testavimo reikalavimus, naujų valdymo algoritmas plėtrą ir rengiant techninę dokumentaciją.

 • JAV atlyginimas $ 108.879
 • JK atlyginimas £ 54.625

7. Gydytojo padėjėjai interviu pacientai imtis medicinos istorijos ir nustatyti simptomus, diagnozuoti ligas ir traumas, statančios gydymo planus, nustatyti vaistų, pasitarkite su gydytojais dėl sudėtingų atvejų, ir nurodo pacientams specialistus.

 • JAV atlyginimas $ 108.761
 • JK atlyginimas £ 35.000 (perspektyvos)

8. Programinė įranga inžinerijos vadybininkai  paleisti ir pagerinti programinės įrangos inžinerijos procesus, įskaitant sprinto planavimo, mokymo ir laiku pristatyti prekę, bendradarbiaudama su inžinerinių lyderių. Jie dirba su produktų, projektavimo, duomenų ir klientų grupių parengti naujas iniciatyvas ir gerinti esamas produktas inžinerinius procesus. Jie valdyti inžinerines komandas plėtojant ir grįžtamojo ryšio sesijas.

 • JAV atlyginimas $ 107.479
 • JK atlyginimas £ 61.460

9. Slaugytojas praktikai  įvertinti pacientų simptomų, diagnozuoti ligas, skirti ir administruoti vaistus, gydyti nedidelius sužalojimus, pasikonsultuoti su gydytojais dėl sudėtingų atvejų, ir nurodo pacientams kitų medicinos specialistų.

 • JAV atlyginimas $ 106.962
 • JK atlyginimas £ 36,282 (perspektyvos)

10. Programinės įrangos architektai  atlikti architektūros analizę ir už sistemas ir partnerio su įvairių verslo atstovų ir technologijų lyderių išversti programos reikalavimus į techninių sprendimų ir sistemų dizaino dizainą. Jie dokumentais ir bendrauti projektuoja, sąmatas ir planų įgyvendinimui programuoti suinteresuotąsias šalis. Programinė įranga architektai tyrimų, projektavimo, bandymo ir vertinti naujas technologijas ir pardavėjas sprendimus.

 • JAV atlyginimas $ 105.329
 • JK atlyginimas £ 56.683

11. Inžinerinės vadovai  samdyti, traukinys ir prižiūri komandas inžinierių, koordinuoti projektų komandų pastangas plėtoti ir vykdyti planus produktų kūrimo ir pertvarkyti procesus ir gamybos metodų. Inžinerijos vadybininkai sukurti ir kontrolės biudžetai ir vykdyti nuolatinius vertės analizę, siekdama nustatyti naujas galimybes efektyvumą ir sutaupyti.

 • JAV atlyginimas $ 105.260
 • JK atlyginimas £ 46.469

12. Taikomųjų programų kūrimo vadybininkai  bendrauja su visais valdymo ir vystymo komandos lygį įvertinti ir prioritetą personalo poreikius IT programas. Jie parengti projekto planus, nustatyti kritinius kelius, ataskaita projektą būsenas, ir anksti projekto gyvavimo ciklą nustatyti projekto riziką ir spragas. Programos plėtros vadybininkai samdyti, traukinys, ir prižiūri, kūrėjams, ir priskirti juos projektus atitinkamų savo įgūdžius.

 • JAV atlyginimas $ 104.048
 • JK atlyginimas £ 54.854

13. Augalų vadovai  yra atsakingi už saugų gamybos produktų nurodyto prekių kiekio / kokybės minimaliomis sąnaudomis. Jie tvirtina gamybos grafikus įvairiuose departamentuose, siekiant užtikrinti, kad klientų užsakymus įvykdyti, ir gatavų prekių atsargas ir kroviniai yra palaikoma tinkamo lygio. Jie kontroliuoja srautus medžiagų ir panaudojimo darbo, siekiant užtikrinti produkcija atitinka augalų poreikius.

 • JAV atlyginimas $ 103.892
 • JK atlyginimas £ 57.753

14. Informacinės technologijos (IT) programa vadovams  įvertinti verslo reikalavimus, dirba su visais klientais, vidaus valdymo ir personalo lygmenyse, ir versti tuos reikalavimus į alternatyvių sprendimų taikymo patobulinimų, automatizavimo ir / ar perdirbimo efektyvumą. Jie planuoja, švino, organizuoti ir kontroliuoti kelis projektus ir technologijų programas. IT programų vadovai parengti ir kontrolės projektų biudžetai ir prižiūri projektų vadovai.

 • JAV atlyginimas $ 102.969
 • JK atlyginimas £ 64.849

15. Sprendimai architektai  nustatyti end-to-end projektavimo reikalavimus didelių projektų, kuriuose dalyvavo verslo linijų, programinės įrangos / techninės įrangos kūrėjams ir tiekėjams. Jie glaudžiai bendradarbiauja su verslo partneriais apibrėžti strategijas dėl techninių sprendimų, nustatyti reikalavimus, ir plėtoti funkcines dizaino nueito tikslų, o esamų sistemų infrastruktūros realijas.

 • JAV atlyginimas $ 102.160
 • JK atlyginimas £ 57.031

16. Finansų planavimo ir analizės vadovai  lyginti faktines finansinius rezultatus į planuojamų arba prognozuojamus rezultatus, rekomenduojame būsimus veiksmus ir analizuoti vykstantį pelningumą visų naujų organizacija įgyvendintų verslo ir / ar programas. Jie valdyti peržiūrą, ataskaitas ir pateikti mėnesinių pelno ir nuostolio prognozes. Jie taip pat valdyti finansinį planavimą ir ataskaitų priskirtų padalinių. Finansinė planavimas ir analizė direktorius rengia ir atsiliepimai biudžeto medžiagos vadovavimo ir užtikrina biudžeto laikymosi ir nuoseklumo.

 • JAV atlyginimas $ 102.155
 • JK atlyginimas £ 60.993

17. Duomenų architektai  sukelti projektuoti, kurti, analizuoti, kodavimas, testavimas ir integraciją struktūrizuotų ir nesusistemintoje duomenų nustatyti duomenis ir analizės platformas prognozuoti komandų, verslo vadyba, ir pagrindiniais partneriais debesis pagrįstas aplinkoje. Jie priešakyje plėtros pastangas naujų galutinių naudotojų verslo analitikos įrankius bei užtikrinti dizaino ir projektų veikla atitiktų duomenų politika, architektūra, saugumo ir kokybės gairių ir standartų.

 • JAV atlyginimas $ 101.900
 • JK atlyginimas £ 57.317

18. Strategijos vadovai  vairuoti strateginius projektus keliose funkcijų organizacijų ir nustatyti kritines problemas ir verslo tobulinimo galimybes. Jie sukurti strategines rekomendacijas ir esamas verslo atvejus vykdomosios valdymo. Vaikiški vadovai kaupia pagrindinį verslo analitikos, kuri informuoja strateginius planus, stebėti rinkos tendencijas, kad padėtų įmonei prisitaikyti prie kintančių sąlygų, ir suprasti konkurento praktiką ir elgesį rinkoje.

 • JAV atlyginimas $ 101.754
 • JK atlyginimas £ 50.891

19. Sistemos architektai  projektavimas, kurti ir diegti tinklų ir infrastruktūros komponentų, tokių kaip duomenų bazių, serverių, tinklo saugojimo įtaisų, kitais tinklo komponentais, ir staliniai kompiuteriai / darbo stotims. Jie įdiegti įrangą, pavyzdžiui, jungikliai, serverių ir maršrutizatoriai, duomenų bazių, serverių, saugojimo įtaisų, staliniai kompiuteriai / darbo vietos, ir įdiegti / pašalinti infrastruktūros komponentus.

 • JAV atlyginimas $ 100.984
 • JK atlyginimas £ 50.562

20. Scrum meistrai  sukelti veiksmų komandas per sudėtingos tobulinimo ir vystymo proceso naujų ar esamų produktų. Jie tirti ir nustatyti perspektyvias rinkas, technologijas ir produktų galimybes. Scrum meistrai valdyti veiklą, išteklių pajėgumus, tvarkaraščius, biudžetus, ir užtikrinti, kad įvairių įmonių ryšius, siekiant palengvinti produkto užbaigimas pagal grafiką ir neviršijant biudžeto.

 • JAV atlyginimas $ 98.239
 • JK atlyginimas £ 42.907

Pastaba:  teikiamą Glassdoor atlyginimas duomenys apima darbo vietų, dėl kurių per metus trukusio laikotarpio buvo gautas bent 100 darbo užmokesčio ataskaitas darbdaviams.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *