Geriausias sertifikatas programas, kurios sukelti gerai apmokamas darbo vietų

Posted on

Geriausias sertifikatas programas, kurios sukelti gerai apmokamas darbo vietų

Daugelis studijų programos gali padėti padidinti jūsų šansai rasti gerai apmokamas darbas. Tačiau daugelis iš šių programų yra brangus, ir gali užtrukti metus užbaigti.

Alternatyva studijų programos yra sertifikatas programa. Sertifikato programos yra trumpalaikės mokymo programas, kurios dažnai užima mažiau laiko užbaigti nei laipsnio,

Pastaba: Jūs galite užsidirbti sertifikatus kuo mažiau laiko iš months.They pora taip pat linkę kainuos mažiau pinigų nei studijų programą.

Sertifikato programos gali padėti jums plėtoti įgūdžius ir patirtį, reikalingus konkrečiam job.1 Yra sertifikatai darbo vietų įvairiose pramonės šakose, įskaitant įvairių  sveikatos priežiūrosadministravimo ir  informacinių technologijų  (IT).

Šios programos gali būti naudinga žmonėms, kurie tik pradeda savo karjerą, taip pat žmonėms, kurie jau turi ilgametę patirtį ir nori padidinti savo įgūdžius arba ieško  vidurio gyvenimo karjeros pokyčius . Rasti tinkamą programą, ir jūs būsite savo kelią link sėkmingos karjeros.

Kodėl gauti sertifikatą?

Yra daug naudos užpildydami sertifikatas programa. Jei pradedate savo darbo paiešką, užpildydami sertifikatas programa bus padidinti savo įgūdžius ir sugebėjimus, ir leis jums  išsiskirti iš darbo rinkos .

Net jei jūs jau turite savo karjerą, jūs vis dar gali gauti naudos iš užpildydami sertifikatas programa galąstuvas tam tikrą įgūdį. Pavyzdžiui, skaičiaus  IT pažymėjimas programas  padėti žmonėms sukurti įgūdžių ir žinių bazių, kurios yra būtinos įsigaliojimo IT pramonei. Taip pat yra sertifikatai valdymo, pavyzdžiui, projektų valdymo sertifikatus.

Turėkite omenyje, kad sertifikatai yra ne tas pats, kaip profesionalus licencijos ir certification.2 Licencijos reikalingos ypač darbo vietų, tokių kaip mokymo ir kosmetologija. Sertifikatai rodo, kad asmuo įgijo įgūdžių tam tikroje srityje. Pavyzdžiui, yra apskaitos sertifikatai, kurie gali padėti buhalteris judėti į jo karjerą. Šie sertifikatai paprastai apima sėdi egzaminą. Kartais jūs galite imtis sertifikatas programa, siekiant padėti jums pasirengti ia ar sertifikavimo.

Kaip rasti tinkamą programą Jums

Naudokite CareerOneStop sertifikavimo Finder:  Ieškoti sertifikavimo Finder  sertifikavimo Vardas, organizacijos, pramonės, ar Užsiėmimas generuoti sertifikatus, sąrašą, informaciją apie tvirtinanti organizacija, kaip gauti sertifikatą, ir egzamino duomenys.

Paklauskite savo kontaktus:  Jei Jus sudomino, pradedant nuo tam tikros karjeros kelią, paklausti žmonių šioje srityje, kokių rūšių laipsnių ir sertifikatų žmonių šioje srityje paprastai turi. Įsteigti  informacinius interviu  paklausti šiuos kontaktus rekomenduoti ką sertifikatai gali padėti jums jūsų karjerą. Jei vienas iš jūsų kontaktų baigė sertifikatas programa, gauti savo nuomonę apie tiek mokyklos ir programos.

Pasitarkite su savo dabartinio darbdavio:  Jei ieškote sertifikato programą, siekiant padėti padidinti savo karjerą, pasitarkite su savo darbdaviu. Jis ar ji gali turėti keletą pasiūlymų dėl sertifikatų, kurie galėtų padidinti savo CV ir net sukelti skatinimo. Be to, patikrinkite, ar jūsų kompanija siūlo mokėti (arba iš dalies grąžinimo) sertifikatas programą, jei ji susijusi su savo dabartinio darbo.

Patikrinkite vietos mokyklomis:  Dauguma pažymėjimas programas išduoda mokyklose (nors kai kurie išdavė įmonių ir kitų organizacijų). Kai žinote, kokios sertifikato norite, patikrinkite savo vietos kolegijas, bendruomenės kolegijas ir profesinio technines mokyklas pamatyti, kokios programos jie siūlo. In-narės ir Bendrijos kolegijose dažnai turi mažiausiai brangus sertifikato programas.

Ieškoti akredituotos mokyklos:  Įsitikinkite, kad mokyklos Pasirinkus yra akredituota pagal JAV Švietimo departamento arba Tarybos aukštojo mokslo . Dėl pelno mokyklos ne visada akredituota, ir jie kartais trūksta griežtus mokslininkus ir / ar naudinga karjeros paslaugas. Tiesiog todėl, kad mokyklos generuoja reklamos daug (spaudoje, internete ar skelbimų lentose), nereiškia, kad tai teisingas mokykla už jus.

Rasti programa, kuri veikia su jūsų Tvarkaraštis:  pažvelgti į tai, ką kiekviena programa išlaidos, Howlong užtrunka užbaigti programą, ir ką programa siūlo (pvz, on-the-darbo Mokymas, kursai, egzaminai). Pasirinkite programą, kuri atitinka jūsų tvarkaraštį. Pavyzdžiui, jei norite tęsti dirbti visą darbo laiką, o vykdant programą, įsitikinkite, kad programos grafikas yra lankstus.

Jei tai per daug gerai kad būtų tiesa, ji tikriausiai yra:  Jei radote sertifikatas programa, kuri atrodo per lengva, per nebrangu, arba pernelyg greitai baigtas, jis greičiausiai yra. Ar kai kurie tyrimai, įsitikinkite, kad programa yra akredituota.

Pasikalbėkite su Alumni:  Kitas būdas išvengti blogų sertifikato programas yra kalbėti absolventai. Dauguma mokyklų turi būti pasirengę padėti jums susisiekti su absolventai, kurie gali atsakyti į jūsų klausimus apie programą. Paklauskite tų abiturientų, ką ši programa buvo, pavyzdžiui, ir ar tai padėjo jiems užsitikrinti darbo.

Pasitarkite su pareigūnų iš savo profesinės asociacijos ar sąjungos:  Klauskite apie sertifikatus savo srityje, kad bus padidinti savo rinką ir teirautis apie siūlomų arba yourassociation patvirtintų programų.

10 gerai apmokamas darbo vietas, kurios reikalauja (arba rekomenduoti) sertifikatas,

Tai yra gerai apmokamas darbo vietas, kurios reikalauja sertifikatą arba kuriems nėra atitinkamo pažymėjimo programos. Daugumai iš šių pozicijų, sertifikatas gali kam nors padėti anksti savo karjerą gauti gerą pirmąjį darbą.

 1. web programuotojo

Interneto svetainių kūrėjai  sukuria ir dizaino svetainėse. Jie sukurti svetainės išvaizdą ir tvarkyti interneto svetainėje našumo, greitį ir gebėjimą. Interneto svetainių kūrėjai gali dirbti kompiuterių sistemų projektavimas įmonių, arba prekybos įmonėms arba departamentus, arba būti  savarankiškai dirbantys asmenys . Nors kai kurie kūrėjai turi universitetinio diplomo web dizainas, kiti turi sertifikatą Web Development vietoj.

Atlyginimas ir užimtumo perspektyvos: Pasak  Darbo statistikos biuro , interneto svetainių kūrėjai uždirbti pajamų medianos iš 69.430 $ per metus ir pamatysite daug-spartesnis nei vidutiniškai darbo augimą 13% per 2028 m.

 1. Statybos ir statybos inspektorius

Statybos  ir statybų inspektoriams tikrinti statybos svetaines ir pastatai įsitikinti, kad statiniai atitinka visus reikiamus kodus ir taisykles. Daugelis statybos ir statybinių inspektoriai turi pažymą iš vietos ar bendruomenės kolegijoje, nors kiti turi dvejų metų universitetinio diplomo vietoj.

Atlyginimas ir užimtumo perspektyvos: Pasak  Darbo statistikos biuro , statybos ir statybos inspektoriai uždirbti pajamų medianos iš 59.700 $ per metus ir pamatysite greičiau nei vidutinis darbo augimą 7% per 2028 m.

 1. Architektūros ir civilinės rengėją

Architektūros ir civilinės rengėją sukuria brėžinius pastatų struktūrinius požymius, arba sukuria žemėlapiai inžinerinių projektų (įskaitant viešojo darbų, tiltų, ir keliai). Dauguma rengėjai jau sportuoji automatizuoto projektavimo ir rengimo (CADD), inžinerijos, Braižyba, ir kiti dizaino ir inžinerijos įgūdžių. Šis mokymas gali būti iš sertifikato programą, dviejų metų programą, ar net ketverių metų programą.

Atlyginimas ir užimtumo perspektyvos: Pasak  Darbo statistikos biuro , rengėjai uždirbti pajamų medianos iš 55.550 $ per metus ir pamatysite mažai arba jokio darbo augimą per 2028.

 1. Pramonės inžinerijos technikas

Pramonės inžinerijos technikai padėti pramonės inžinieriai peržiūrėti metodus veikti mikroorganizmą gaminančių gamyklų ir kitų pramoninių teritorijų. Jie padeda persvarstytas veiklos metodus, įrangos išdėstymas, ir daugiau, kad gamyklos paleisti sklandžiau. Dauguma pramonės inžinerijos technikai turėti arba universitetinio diplomo ar sertifikato iš profesinio-techninio mokykloje.

Atlyginimas ir užimtumo perspektyvos: Pasak  Darbo statistikos biuro , pramonės inžinerijos technikai uždirbti pajamų medianos iš 55.460 $ per metus ir pamatysite mažai arba jokio darbo augimą per 2028.

 1. Pipefitter ir santechnikas

Santechnikai ir pipefitters  įdiegti ir remontas vamzdžiai biuruose, namuose, gamyklose, ir kitus pastatus. Daugelis santechnikai sužinoti savo darbą per sertifikato programą ir / arba keturių iki penkerių metų gamybinę praktiką. Kai kurios šalys taip pat reikalauja, kad santechnikai ir pipefitters licenciją.

Atlyginimas ir užimtumo perspektyvos: Pasak  Darbo statistikos biuro , pipefitters ir santechnikai uždirbti pajamų medianos iš 53.920 $ per metus ir pamatysite daug-spartesnis nei vidutiniškai darbo augimą 14% per 2028 m.

 1. Teismas Reporteris

teismas Reporter  nurašo, žodis į žodį, įvairių Teisminis ginčų nagrinėjimas, pavyzdžiui, nuosėdų ir tyrimų. Dauguma teismo referentai dirbti teismų ar įstatymų leidybos. Daugelis teismo referentai turėti bent povidurinio sertifikatą teisme reportažus iš bendruomenės kolegijoje ar technikos instituto.

Atlyginimas ir užimtumo perspektyvos: Pasak Darbo statistikos biuro, teismo referentai uždirbti pajamų medianos iš 57.150 $ per metus ir pamatysite greičiau nei vidutinis darbo augimą 7% per 2028 m.

 1. Sunkiojo transporto ir mobiliosios įrangos Mechaninė

Sunkiojo transporto ir mobiliojo įranga mechanika (taip pat žinomas kaip technikai) tikrina ir remontas transporto priemonės ir mašinos, Transportas (įskaitant geležinkelių transportu), žemės ūkio, statybine, ir dar daugiau. Vis daugiau ir daugiau, darbdaviai nori samdyti mechanika, kad baigę vieno iki dviejų metų sertifikatas programa dyzelino technologijų ar sunkioji technika mechanikos, nes kai naujausia technika yra labai sudėtinga.

Atlyginimas ir užimtumo perspektyvos: Sunkiojo transporto ir mobiliosios įrangos mechanikai uždirbti pajamų medianos iš 50.320 $ per metus ir pamatysite darbo augimas 4% per 2028 – apie taip greitai, kaip vidurkis.

 1. Lakštinio metalo darbuotojas

A lakštinio metalo darbuotojas konstruoja ir / arba “įdiegimai produktai, pagaminti iš plono lakštinio metalo. Šis darbas gali apimti matavimo ir žymėjimo matmenys lapuose, skylėms gręžti lakštai, vykdant didelius lapus, arba suvirinimo, varžtų, kniedijimas, ir litavimo lapus. Daugelis metalo lakštų darbininkai sužinoti savo darbą per gamybinę praktiką arba sertifikato programą iš technikos mokyklos.

Atlyginimas ir užimtumo perspektyvos: Pasak  Darbo statistikos biuro , lakštinio metalo darbuotojų uždirbti pajamų medianos iš 48.460 $ per metus ir pamatysite greičiau nei vidutinis darbo augimą 8% per 2028 m.

 1. Šildymas, Oro kondicionierius, ir šaldymo Mechaninė ir diegimo

 Šie mechanikai ir montuotojai, taip pat žinomas kaip  HVACR technikų , dirbti su šildymo, vėdinimo ir šaldymo sistemų namų, biurų ir kitų pastatų. HVACR technikai paprastai baigti laipsnį arba sertifikatas programa nuo prekybos ar technikos mokyklos ar bendruomenės kolegijoje. Šios programos gali trukti nuo šešių mėnesių iki vienerių metų.

Atlyginimas ir užimtumo perspektyvos: Pasak Darbo statistikos biuro, HVACR technikai uždirbti pajamų medianos iš 47.610 $ per metus ir pamatysite daug-spartesnis nei vidutiniškai darbo augimą 13% per 2028 m.

 1. Chirurginės technologas

Chirurginės technologai  padėti operacinės ligoninėse. Jie padeda pasiruošti operacinėse, organizuoti įranga, sterilizuoti pacientus ir padeda gydytojams operacijos metu. Jie dažnai baigti sertifikatas programa chirurginės technologija, kuri gali trukti nuo kelių mėnesių iki dvejų metų.

Atlyginimas ir užimtumo perspektyvos:  Chirurginės technologai  uždirba $ 47.300 vidutiniškai ir matome greičiau nei vidutinis darbo augimo 9% per 2028 m.

Daugiau Darbai Jūs galite gauti Su sertifikatas

 Kiti darbai

 • dantų asistentas
 • Diagnostikos medicinos sonographer
 • Greitosios medicinos pagalbos technikas
 • ligoninės Transcriptionist
 • Licenzijuota Praktinis ir profesinio Slaugytojas
 • medicinos asistentas
 • Medicinos ir klinikinės laboratorijos technikas
 • medicinos programuotojas
 • medicinos Transcriptionist
 • Farmacijos specialisto
 • Radiologijos technologas
 • Veterinarijos asistentas

Pramonės darbai

 • Automobiliai Mechaninė
 • Kompiuteriu valdomas staklių operatorius
 • staklininkai
 • Telekomunikacijos Įranga diegimo ir remontininkas
 • Įrankių ir mirti Makers
 • Suvirintojas ir Suvirintojas montuotojas

Kiti darbai

 • Kompiuterių palaikymo specialistas
 • kosmetologė
 • gaisrininkas
 • Sveikatingumo treneris ir instruktorius
 • kirpėjas
 • Manikiūras
 • Masažo terapeutas
 • Tinklo ir kompiuterinių sistemų administratorius
 • Pedikiūras
 • pirkimų Tarnautojas
 • Nekilnojamojo turto agentas

Daugiau Švietimo ir mokymo Nustatymai

Yra ir kitų  gerai apmokamas darbo vietas laisvų, kad nereikia ketverių metų laipsnį . Už kai kuriuos iš šių karjeros galimybes, profesinio mokymo ar dvejų metų laipsnį gali gauti jums pradėti.

Gamybinė praktika  yra vienas iš geriausių alternatyvų apsvarstyti, nes jie kombaino mokymas su darbo užmokesčio ir sukelti pažymėjimus arba sertifikato baigus.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *