Kai (ir kai ne) įtraukti motyvacinį laišką

Posted on

Kai (ir kai ne) įtraukti motyvacinį laišką

Ar jums tikrai reikia motyvacinį laišką, jei įmonė neprašo už vieną? Rašyti apie motyvacinius laiškus daug darbo paieškos metu gali būti sudėtingas ir daug laiko atimantis. Dėl šios priežasties, tai nenuostabu, kad pareiškėjai dažnai nesiryžta įtraukti motyvacinį laišką, kai ji nėra aiškiai reikalaujama pagal darbdavį.

Jei jums įdomu, jei turėtų apimti motyvacinį laišką, trumpas atsakymas yra “taip”. Jūs beveik visada turėtų pateikti motyvacinį laišką, net jei tai nėra būtina, tačiau yra keletas išimčių.

Pirma, pažvelkime, kodėl motyvacinius laiškus turi vertę.

Kodėl rašyti motyvacinį laišką?

Jei esate rimtas apie iškrovimo darbą, gerai parašyta  motyvacinis laiškas  suteikia Jums galimybę parduoti save darbdaviui į pasakojimo forma, ir paaiškinti, kodėl jūs esate idealus kandidatas.

Pastaba : Motyvacinį laišką taip pat suteikia jums galimybę pabrėžti savo stipriąsias kvalifikaciją.
Veiksminga, pritaikytą motyvacinį laišką taip pat aišku, kad jūs esate labai domina darbo. Tai todėl, kad tai rodo, nuomos vadybininkas, kurį norite darbą pakankamai laiko eiti papildomo atstumo.

Kai lydraščiu yra svarbus

Motyvacinį laišką taip pat suteikia jums galimybę įtraukti informaciją, kad jūsų CV sudėtyje nėra. Pavyzdžiui, jei jūs prašote iš toli, tavo motyvacinis laiškas leis jums pateikti pagrindimą dėl perkėlimo ir paminėti, kad jums bus šioje srityje netrukus galimo interviu.

Tarpai užimtumo protingą paaiškinimai taip pat gali būti skirta jūsų laiške. Motyvacinį laišką taip pat yra ideali vieta suteikti konkrečius pavyzdžius, įrodančius turite užrašyti savo gyvenimo įgūdžių ir patirties.

Be to, darbdaviai dažnai tikisi gauti motyvacinius laiškus, nors jie nebuvo numatyti už lydraščiu jų darbo skelbimų poreikį.

Svarbu: kandidatai, kurie neturi laiko komponuoti laišką dažnai žiūrima kaip mažiau motyvuoti darbui.
Daugeliu atvejų darbdaviai nebus net pažvelgti į prašymą priimti į darbą, kuriame nėra motyvacinį laišką ar interesų laišką.

Lydraščiu rašymo patarimai

  • Rašyti tikslinę motyvacinį laišką. Būtinai parašyti tikslinę laišką. Tai yra motyvacinis laiškas parašytas darbas sąrašą galvoje. Sutelkti dėmesį į įgūdžių ir gebėjimų, kad Jūs įsigijote, kad jums stiprus tinka konkrečiam darbui.
  • Laikykite jį trumpas.  Įsitikinkite, kad jūsų laiškai yra glausti (ne daugiau kaip vienas puslapis įdaras iš penkių dalių), ir kad kiekvienas teiginys jums padaryti perteikia kažką reikšmingą apie savo kvalifikaciją kandidatūrą.
  • Peržengti CV. Venkite tiesiog kartoti savo CV. Pateikite pavyzdžių, neįrašytų į savo CV ir praplėsti tik trumpai savo gyvenimo aprašymą nurodytais dalykais. Jūsų motyvacinis laiškas turi turėti atskirą tikslą ir atsižvelgiant į Jūsų prašymą.
  • Redaguoti, redaguoti, redagavimas. Klaidos Jūsų motyvacinį laišką gali pakenkti jūsų šansai gauti interviu. Klaidos, kad jums atrodo per daug jausmingas, arba, dar blogiau, o ne išsilavinę. Būtinai kruopščiai perskaitykite savo laišką prieš jį pateikiant. Apsvarstykite klausia draugui ar kolegai jį perskaityti, taip pat patikrinti rašybos, gramatikos klaidų, ir paini kalba.

Kai neįrašyti motyvacinį laišką

Nėra laiškas yra daug geriau, nei prastai parašytas vienas. Gerai sudaro motyvacinis laiškas tarnauja kaip jūsų rašymo gebėjimo mėginio, bet, deja, yra priešingai, taip pat tiesa. Jei jūs neturite laiko parašyti gerai paruošta motyvacinį laišką, kad TAŠKAI savo įgūdžius ir pozicijas jums už darbą, atsisakyti pastangų.

Taip pat, jei darbas taikymo nurodo, kad jums neturėtų būti motyvacinį laišką, tada tai tikrai geriausia sekti nurodymus, kad nebūtų erzina savo potencialų darbdavį.

Be to, jei įmonė kviečia Jus pateikti savo paraišką per interneto platformą, ir nėra vieta, kur galite pateikti motyvacinį laišką, nesijaudinkite apie tai.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *