Informacinės technologijos (IT) Tęsti patarimai ir pavyzdžiai

Posted on

Informacinės technologijos (IT) Tęsti patarimai ir pavyzdžiai

Už kiekvienas darbo paieškas, rašyti CV gali būti labai sudėtinga užduotis, tačiau informacinių technologijų (IT) specialistų, tai gali būti ypač sunku. Labai techninis pramonė nuolat keičiasi, ir vėl reikia nuolat atnaujinti.

Suprasti dėmesį span

Visose srityse, pareigybių sąrašus dažnai gauti šimtus ar net tūkstančius pateikimo. Atsižvelgdami į tai, tūrio, nuomą vadovai dažnai tiesiog nugriebti vėl. Jei jūsų CV yra tik teksto bloką, jūsų prašymas greičiausiai bus išmesti be vadybininkas kada ją skaityti.

Norėdami to išvengti, jums reikia lūžti savo CV į kategorijas, pavyzdžiui, švietimo, darbo istoriją, ir įgūdžių. Jūs taip pat turėtų sudaryti sąrašus su ženkleliais, kad tvarkingai apibendrinti svarbiausią informaciją. Sąrašai ir kategorijos padaryti vėl labiau vizualiai patraukli ir lengva skaityti.

Apribokite savo CV Ilgis

Nuomos vadovams turi ribotą sumą laiko skirti skaitymui vėl, todėl pabandykite apriboti savo CV į vieną puslapį, ar dvi ne absoliuti dauguma. Nieko daugiau nei tai dviejų puslapių tikriausiai bus ignoruojami.

Naudokite savo CV, kad pažymėtumėte savo didžiausius pasiekimus, bet įsitikinkite, kad pašalinti bet kokią darbo patirtį kolegijoje ar vidurinėje mokykloje. Be to, pašalinti bet kokius patirtimi, kurie nėra tiesiogiai susiję su darbo jūs kreipiatės. Jei turite patirties įvairovė, galbūt norėsite sukurti skirtingų versijų savo CV, kad atkreipti dėmesį į tuos skirtingus patirtimi. Šie patirtimi konkretūs aprašymai gali būti naudojamas taikant skirtingas pozicijas.

Paryškinti Pasiekimai, o ne Uždaviniai

Dauguma vėl skaityti kaip užduočių sąrašą, pavyzdžiui, “atnaujinti įmonės programinės įrangos, naudotų problemų sprendimo įgūdžius Norėdami išspręsti, sukurtų duomenų bazių.” Nors tai pasakoja bendrovę, ką padarei kiekvieną dieną, ji neturi nustatyti jums be konkurencijos, pabrėžiant tai, ką unikaliai suderinti su darbu.

Vietoj to, sutelkti dėmesį į savo pasiekimus ir paminėti juos kaip specialiai, kaip įmanoma. Pavyzdžiui, jei jūs sukūrė programą, kad supaprastintų procesai ir išsaugoti darbuotojų laikas, kad svarbu paminėti. Bet atvejis, kai jums pristatyti rezultatus lenkia terminui, pagal biudžeto arba viršijo lūkesčius yra verta paminėti.

Kai tik įmanoma, naudoti numerius kiekybiškai savo sėkmes. Pavyzdžiui, jei jūs sukūrė programą, kad išsaugoti savo įmonės pinigus, valstybė, kiek pinigų jis išsaugotas. Jei padėjo supaprastinti procesą, naudokite procentą parodyti, kaip daug veiksmingiau procesas tapo. IT darbdaviai, ypač vertiname Šie duomenys.

Naudokite raktinius žodžius,

Turėtumėte pritaikyti kiekvieną CV, kad tilptų darbą jūs kreipiatės. Vienas iš būdų tai padaryti yra įtraukti raktažodžius iš darbo aukcioną savo CV. Pavyzdžiui, jei darbas sąrašas apima reikalingų įgūdžių skaičių, apima tuos įgūdžių žodžius savo CV (nors tik jei turite šiuos įgūdžius). Tai bus padėti įdarbinti direktorius lengvai pamatyti, kad esate kvalifikuotas šiam darbui.

Be to, daugelis įmonių naudoja pareiškėjas sekimo sistemos (ATS), kad ekrano pareiškėjams. Jeigu pareiškėjas neturi pakankamai raktažodžius iš darbo aukcioną jų taikymo, kandidatas gali būti pašalintos.

Pašalinti asmeniniai interesai

Nebent jūsų interesai tiesiogiai susiję su jūsų darbu, darbdaviai tikrai nerūpi, jei esate aistringas apie futbolo, muzikos ar fotografijos. Būtinai imti interesus skyrių savo CV.

Vienintelė išimtis yra tai, jei jūsų ne savanoriškas darbas atitinka jūsų darbą. Pavyzdžiui, jei sukūrėte programą vietos ne pelno valdyti paramos teikėjų informaciją, kad yra kažkas, kad yra susijusi su įtraukti į savo CV.

Pabrėžkite įgūdžiai

Nors jūs norite pašalinti nesusijusius interesus, jums reikia įtraukti technologijų įgūdžius savo CV. Be Skiltyje “gebėjimai” (ar kažkas panašaus, kaip “techniniai gebėjimai”) ​​apima bet kokius programinės įrangos programų, programavimo kalbų ir kitų įgūdžių, kurie yra svarbūs šiam darbui.

Nereikia įtraukti pagrindinius technologijų įgūdžius, kad dauguma darbo ieškovai, kaip antai žinių “Microsoft Office”.

Neklaidinti techninę kalbą

Nors jūs turite naudoti techninę kalbą savo gyvenimo aprašymą (pavyzdžiui, į savo sąrašą, techninių įgūdžių), venkite per daug žargono, ypač akronimai ir terminai, kad kai kurie žmonės nėra susipažinę su.

Venkite techninę kalbą, kuri buvo būdinga senojo bendrovė. Vietoj to, laikykitės pramonės požiūriu, kad kiekvienas Tai susipažinę su. Turėkite omenyje, kad darbdaviai negali būti susipažinę su tech žargono, todėl naudokite tik tiek, kiek technine kalba, kaip jums reikia parodyti, kas jūs esate pajėgi.

Apžvalga Atnaujinti pavyzdžiai

Atsižvelgdama į CV pavyzdys gali padaryti kuriant ar atnaujinant savo CV lengviau procesą. Perusing mėginys vėl tokių pozicijų kaip Front End Web Developer, Pagalbos tarnybos technikas, programinės įrangos inžinierius, Technika rangovo, ir Web Developer bus būti naudinga.

Redaguoja ir redaguoti Atnaujinti

Tiesiog todėl, kad jūs esate, tai nereiškia, jūs galite turėti rašybos ar gramatikos klaidų savo CV. Įsitikinkite, kad jūs kruopščiai patikrinkite savo CV prieš jį pateikiant. Užduoti draugui ar net karjeros treneris perskaityti savo CV, taip pat, ieško klaidų, taip pat neatitikimų savo formatavimo.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *