Aukščiausia mokėjimo Darbas absolventų tiesiai iš koledžo

Posted on

Aukščiausia mokėjimo Darbas absolventų tiesiai iš koledžo

Jei pasirinksite pagrindinis kad bus poziciją, kurią dirbti vienoje iš aukščiausios apmokamas darbo vietas absolventams, jūs galite uždirbti patogų atlyginimą tiesiai iš kolegijos. Atsižvelgiant į tai, didėjančios išlaidos aukštojo mokslo ir paskolos atsakomybės, kad daugelis absolventų sukaupta, studentai yra kruopščiai atsižvelgiant į pajamų potencialą jų laipsnių.

Jei esate bakalauro, darbo užmokestis yra vienas iš veiksnių apsvarstyti kai jūs atitikimo savo interesus karjeros galimybes. Pasirinkite vieną iš geriausių mokėjimo didžiųjų ir jums bus pastatytas už finansinę sėkmę. Tai taip pat svarbu apsvarstyti, ar darbo pareigas yra tinkami jūsų interesus ir ar ilgalaikis darbas perspektyvos yra daug žadančios. Taip pat pagalvokite, ilgalaikį potencialą, jei jūs ieškote už geriausią apmokamų darbo vietų, iš kurių kai kurie gali reikalauti papildomos švietimą ir mokymą.

Darbo statistikos biuras (BLS), gali padėti dabartinės ir būsimiems studentams, norintiems įgyti pažvelgti į pajamų ir darbo vietų potencialo įvairių populiarių variantų. Daugelis darbo vietų yra technologija susijusios, tačiau yra ir kitų sričių, kurios moka absolventus Na, įskaitant sveikatos, ryšių, pardavimų, finansų ir pradinio lygio valdymas.

Uždirbti pajamas yra turbūt didžiausia priežastis, kodėl dauguma žmonių dirba dėl gyvenimo, todėl pasirenkant karjeros remiantis potencialių pajamų turi savo privalumų. Tačiau taip pat gali būti trūkumų šiuo požiūriu.

Privalumai

 • Galimybė greičiau mokėti žemyn studentų skolą
 • Gebėti išsaugoti didelių išlaidų anksčiau
 • Įgyti patirties AN-demand profesijos
 • Daugiau išleisti pinigus

Trūkumai

 • Galimas tęstinio mokymo išlaidų
 • Būdamas įstrigę nebepatenkinamai karjerą
 • Leidimas pinigus vien vairuoti karjeros sprendimus
 • Galimas švaistyti talentus geriau taikyti kitur

Į viršų 20 Aukščiausia apmokamas darbo vietas absolventams

Tai yra 20 našiausio darbo vietų kolegijų absolventų bakalauro laipsnius, nuo 2018 m diagrama ir sąrašo žemiau parodyti pajamų medianos, numatomą darbo augimą, ir trumpą aprašymą su darbo reikalavimais. Vidutinė metinė alga visiems profesijų yra $ 38.640, o prognozuojamas darbo vietų skaičiaus augimas visų profesijų per dešimtmetį, kuris baigiasi 2026 m yra 7%.

 • Programinės įrangos kūrėjai yra kūrybingi protai atsilieka kompiuterines programas. Kai kurti taikomąsias programas, kurios leidžia žmonėms atlikti konkrečias užduotis kompiuteriu ar kitu įrenginiu. Kiti plėtoti pagrindines sistemas, kurios veikia įtaisų arba kontrolės tinklus.
 • Elektros inžinieriai dizainas, kurti, testuoti ir prižiūrėti elektros įrangos, pavyzdžiui, elektros varikliai, radaro ir navigacijos sistemas, ryšių sistemų, ir elektros energijos gamybos įrenginių gamyba. Elektronika inžinieriai dizainas ir plėtoti elektroninę įrangą, įskaitant transliavimo ir ryšių sistemų, pavyzdžiui, nešiojamųjų muzikos grotuvų ir pasaulinės vietos nustatymo sistemos (GPS) įrenginius.
 • Kompiuterių sistemų analitikai studijuoti organizacijų dabartinius kompiuterines sistemas ir procedūras bei dizaino sprendimus, kad padėtų veikti veiksmingiau ir efektyviau. Jie priima verslo ir informacinių technologijų (IT) kartu, suprasti poreikius ir apribojimus tiek.
 • Pramoniniai inžinieriai rasti būdų, kaip pašalinti išlaidumas gamybos procesuose. Jie sukurti efektyvias sistemas, integruotis darbuotojai, mašinos, medžiagos, informacijos ir energijos, kad produktą ar teikti paslaugą.
 • Mechanikos inžinieriai kurti, plėtoti, kurti ir išbandyti mechaninius ir šiluminius jutiklius ir prietaisų, įskaitant priemones, variklių ir mašinų. Mechanikos inžinieriai dizainas Baterijos gamybos mašinos-pavyzdžiui, elektros generatoriai, vidaus degimo varikliai, ir garo ir dujų turbinų-taip pat elektros vartojančių mašinų, pavyzdžiui, šaldymo ir oro kondicionavimo sistemose.
 • Civilinės statybos inžinieriai pastoti, dizainas, statyti, prižiūrėti, eksploatuoti, statyti ir išlaikyti infrastruktūros projektus ir sistemas viešajame ir privačiame sektoriuje, įskaitant kelius, pastatus, oro uostus, tunelių, užtvankų, tiltų, ir sistemų, skirtų vandens tiekimo ir nuotekų valymo.
 • Finansų analitikai teikia rekomendacijas įmonėms ir privatiems asmenims priimant investicinius sprendimus. Jie įvertinti akcijų, obligacijų ir kitų rūšių investicijų efektyvumą. Jie dirba bankai, pensijų fondų, investicinių fondų, vertybinių popierių įmonių, draudimo bendrovių ir kitų įmonių.
 • Valdymo analitikai ar valdymo konsultantai pasiūlys būdus, kaip pagerinti organizacinį efektyvumą. Jie patars vadovams apie tai, kaip padaryti organizacijos pelningiau mažinant išlaidas ir didinant pajamas. Organizacijos samdyti konsultantus Parengti patekti šiandieninėje rinkoje ir išlikti konkurencingiems joje.
 • Tinklo ir kompiuterinių sistemų administratoriai organizuoti, įdiegti ir remti organizacijas “kompiuterines sistemas, įskaitant vietinio tinklo (LAN), plačiais tinklais (WAN), tinklo segmentus, intranetu, bei kitų duomenų perdavimo sistemas. Administratoriai valdyti serverius ir darbastalio ir mobiliųjų įrenginių. Jos užtikrina, kad pašto ir duomenų saugojimo tinklai veikti netinkamai.
 • Pardavimo atstovai techninėms ir mokslinėms produktų parduoti prekes didmenininkams ar gamintojų įmonių, vyriausybinių agentūrų ir kitų organizacijų. Jie susisiekti klientai, paaiškinti ir skatinti produktų funkcijas jie parduoda, derėtis dėl kainos, ir atsakyti į visus klausimus, kad jų klientai gali turėti apie produktus.
 • Chemikų mokytis medžiagų atominių ir molekulinės lygių ir analizuoti būdus, kuriais medžiagos sąveikauja vienas su kitu. Jie naudoja savo žinias kurti naujų ir patobulintų produktų ir išbandyti gaminamų prekių kokybę.
 • Logistai analizuoti ir koordinuoti organizacijų tiekimo grandines-sistemų, kurios juda produktus iš tiekėjo vartotojui. Jie valdyti visą gyvavimo ciklą produkto, kuris apima įsigijimą, paskirstymą ir pristatymą produkto.
 • Registruoti slaugytojų teikti ir koordinuoti pacientų priežiūrą, šviesti pacientus ir visuomenę apie įvairius sveikatos reikalavimų, ir teikti patarimus ir emocinę paramą pacientams ir jų šeimos nariams.
 • Buhalteriai ir auditoriai parengti ir išnagrinėti finansinius įrašus. Jos užtikrina, kad finansinė apskaita yra tiksli ir kad mokesčiai būtų tinkamai ir laiku mokama. Buhalteriai ir auditoriai įvertina finansines operacijas ir dirbti, siekiant užtikrinti, kad organizacijos veikti efektyviai.
 • Paskolų pareigūnai įvertinti, gali leisti, ar rekomenduoti patvirtinimą paskolų paraiškų žmonėms ir įmonėms. Paskolų pareigūnų darbas turi didelių klientų aptarnavimą ir pardavimų komponentus. Paskolų pareigūnai dažnai atsakyti į klausimus ir vadovauti klientus paraiškų teikimo procesą.
 • Vertybinių popierių, prekių, ir finansinių paslaugų pardavėjai prisijungti pirkėjų ir pardavėjų finansų rinkose. Jie parduoda vertybinius popierius asmenims, patarti įmonėms ieškant investuotojų ir atlikti sandorius.
 • Marketingo tyrimai analitikų tyrimas rinkos sąlygas išnagrinėti prekybos potencialo produktus ar paslaugas. Jie padeda bendrovėms suprasti, kokie produktai žmonės nori, kas juos pirkti, ir kokia kaina. Jie renka duomenis ir informaciją, naudojant įvairius metodus, pavyzdžiui, interviu, klausimynai, tikslinių grupių, rinkos analizės tyrimus, viešosios nuomonės apklausose bei literatūros nuomonių įvairovė.
 • Žmogiškųjų išteklių specialistai įdarbinti, ekranas, interviu, ir vieta darbuotojus. Jie dažnai tvarkyti Kiti žmogiškieji ištekliai darbą, pavyzdžiui, susijusius su darbuotojo santykių, kompensacijų, pašalpų ir mokymą.
 • Viešųjų ryšių specialistai sukurti ir palaikyti teigiamą įvaizdį ir organizacijų, kurioms jie atstovauja. Jie amatų žiniasklaidos spaudai ir plėtoti socialinės žiniasklaidos programas formuoti visuomenės suvokimą jų organizacijų ir didinti informuotumą apie jų darbą ir tikslus.
 • Pradinė, vidurinė mokykla ir aukštųjų mokyklų dėstytojai parengti pamokas, dabartis mokomąją medžiagą mokiniams, įvertinti mokinių pažangą, valdyti klasėje elgesį, ir bendrauti su tėvais apie studentų problemas ir pažangą.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *