Kaip rašyti motyvacinį laišką kaip unadvertised Darbas

Posted on

Kaip rašyti motyvacinį laišką kaip unadvertised Darbas

Ne visos įmonės reklamuoti darbo vietas. Kai kurios bendrovės gauti daug pareiškėjų be reklamos. Kitos įmonės negali būti nuomos režimą, bet svarstys paraiškas iš kvalifikuotų kandidatų, jeigu jie numatyti žinutę artimiausiu atidarymą.

Siuntimas CV ir motyvacinį laišką darbdaviui, nors nesate tikri, jei yra laisvų darbo vietų, yra būdas gauti savo kandidatūrą pastebėjau. Ji taip pat gali jums iš anksto apsvarstyti pozicijas, kad ką tik atvėrė. Jei turite įgūdžių kompanija yra reikalinga, ji gali net gauti Jums svarstoma visiškai naują poziciją.

Kai žinote, darbdavys turi angą, nedvejokite kreiptis.

Patarimas : Jei turite įmonę norite patinka dirbti, mano, kad radote laiko pasiekti ir prijungti, nepriklausomai nuo to, ar organizacija šiuo metu nuomos.

Patarimai, kaip rašyti motyvacinį laišką dėl unadvertised Darbas

Koks geriausias būdas kreiptis dėl niereklamowanych darbo vietų? Tai priklauso nuo to, ar jūs žinote, ten yra vieta galima, tačiau bendrovė nėra sąraše, arba, jei yra kompanija norite dirbti ir jums nereikia žinoti, jei yra atvirų vietų.

Kai žinote, kad yra Darbo skelbimai

Jei žinote bendrovė samdyti, bet nebuvo reklamuojamas poziciją, rašyti tradicinį  motyvacinį laišką, išreiškiantį jūsų susidomėjimą atviros pozicijos įmonėje. Būtinai specialiai susiję savo kvalifikaciją darbui.

Kai You Do not Know jei bendrovė yra Darbo

Rašyti motyvacinį laišką dėl unadvertised atidarymo (taip pat žinomas kaip  šaltą kontaktinę lydraščiu ar interesų laišku) yra šiek tiek kitoks, nei rašyti motyvacinį laišką darbo, kad jūs žinote, yra prieinami.

Su šiuo laišku tipo, jums reikės padaryti stiprų atsarginių suolelio už save ir kaip galite padėti bendrovei. Žemiau yra keletas patarimų, kaip rašyti motyvacinį laišką dėl unadvertised atidarymo.

  • Nurodyk savo kontaktus. Jei pažįstate ką nors, tuo organizacijos paminėti ties lydraščiu pradžioje. Atsižvelgdama į kompaniją Kontaktai yra puikus būdas gauti jūsų kojomis į duris, net jei bendrovė nėra aktyviai nuomos.
  • Naudokite popieriaus ar elektroniniu paštu.  Galite siųsti savo laišką per popieriaus ar elektroniniu paštu. Siuntimas senamadiškas popierius laišką veikia gerai šiame laiške tipo, nes jis gali turėti geresnę galimybę skaityti, nei elektroniniu paštu, kuris gali būti trinami be net buvo atidarytas.
  • Įtraukti CV.  Ar galite atsiųsti savo motyvacinį laišką elektroniniu popieriaus ar elektroniniu paštu, įsitikinkite, kad įtraukti savo CV kopiją. Įsitikinkite, kad jums pritaikyti savo CV į bendrovės ir darbo pobūdį jūs ieškote.

Ką įtraukti į savo motyvacinį laišką

Žemiau yra išsami informacija apie tai, ką įtraukti į savo motyvacinį laišką, kartu su nuorodomis į pavyzdį motyvacinius laiškus.

Jūsų kontaktinė informacija
Vardas
Adresas
Miestas, valstija Pašto kodas
Telefono numeris
Elektroninio pašto adresas

Data

Sveikinimas
Jei galite rasti kontaktinis asmuo įmonėje, nukreipti Jūsų laišką ar pranešimą elektroniniu paštu į juos. Štai kaip rasti kontaktus įmonių.

Jei negalite rasti kontaktinį asmenį, spręsti savo laišką “Brangus nuomos vadybininkas” arba palikti šį skyrių ir pradėti pirmojoje pastraipoje Jūsų laiško.

Kūno viršelis Laiškas
Jūsų laiško tikslas yra gauti pastebėjau, kaip būsimo darbuotojo, net jei įmonė nėra nuomos nedelsiant. Jūsų laiškas turėtų paaiškinti savo interesus organizacijoje priežastis ir nustatyti savo svarbiausius įgūdžius ar patirtį ir paaiškinti, kodėl jūs būtų privalumas bendrovei.

Pirma dalis: pirmoji pastraipa savo laiške turėtų būti įtraukta informacija apie tai, kodėl rašote. Jei pažįstate ką nors, tuo įmonės, jau nekalbant jį dabar. Būkite konkretus, kodėl jus domina šioje konkrečioje įmonėje.

Vidurio dalis (-ai): Kitame skyriuje savo motyvacinį laišką turėtų aprašyti, ką turite pasiūlyti darbdaviui. Vėlgi, būti konkretus, kaip galite padėti organizacijai.

Paskutinė pastraipa:  Sudaryti savo motyvacinį laišką padėkoti darbdaviui manyti už darbą.

Uždarymo
Pagarbiai,  (arba pasirinkti kitą uždarymą iš pavyzdžių)

Parašas
parašas ranka  (už išsiųsta laiško)

Įvedėte Parašas
Kai siunčiate el laišką, būtinai nurodykite visus savo kontaktinę informaciją į savo parašu.

Motyvacinį laišką Pavyzdys darbą, kad nėra reklamuojamas

Jūs galite naudoti šį pavyzdį kaip pavyzdį parašyti motyvacinį laišką.

Jūsų vardas
Jūsų adresas
Miestas, valstija Pašto kodas
Jūsų telefono numeris
Jūsų elektroninio pašto adresas

Data

Kontaktinio asmens vardas
Antraštė
Įmonės
adresas
miestas, valstija Pašto kodas

Mieli Mr./Ms. Pavardė,

Kaip informacinės technologijos specialistas su aukšto lygio valdymo patirtį IT srityje, aš sužinojau, kad geriausias būdas pasiekti sėkmės buvo motyvuoti išteklius aš su gerai apibrėžtais tikslais ir galių.

Valdymo tikėjimas grindžiamas sąžiningumo, kokybės ir paslaugų, kartu su teigiamą požiūrį prašymas dėl strateginio mąstymo ir planavimo, ir gebėjimas greitai prisitaikyti prie naujų idėjų ir situacijų gabumai leidžia man pasiekti nuoseklių ir reikšmingų laimėjimų keliose pramonės šakose.

Mano asmenybės aprašymą sako:

  • Pasitikėjimu, skatina fizinis asmuo, kuris reaguoja greitai pakeisti.
  • Savarankiškai starteris su stiprus jausmas skubos kuris atsiliepia teigiamai iššūkis ir slėgio.
  • Stropus mokinys, kuris yra praktiškas ir išradingai spręsti problemas.
  • Sklandų ir artikuliuoti komunikatorius, lankstus ir reaguoja. Savaime-nukreiptas, į tikslą orientuota darytojas.

Mano buvę vadovai “sako:

“… Informacinių technologijų analizė pasitarnaus kaip gairės dėl priėmimo teigiamą įtaką … Jūsų vadovavimo stilius numatyta pėdsaką jaunesniems nariams mūsų organizaciją … labai teigiamas įspūdis įmokų padarėte mūsų verslui ir jos augimo.” Grigalius Hines, prezidentas ir generalinis direktorius, informacija Duomenų technologijos.

“… svarbiausias augimo šaltinis mūsų duomenų technologijų verslo … sugebėti sutelkti komandą ir valdyti produkto sėkmingo įdiegimo … didele dalimi dėl to savo asmeninį įsipareigojimą … puikios IT projektų valdymo ir veiklos valdymo įgūdžių.” Pauline Hallenback, CTO informacinės sistemos.

“… savo privalumai kaip vadybininkas yra daug ir įvairių … visi klausimai susiduria laiku … valdymas pagal tikslus ateina kaip antrosios prigimties jums …” Jacksonas Brownell direktorius operacijų, Denver technologijos.

ABC Bendrovė yra įmonė, kuri suteiktų man galimybę įdėti savo asmenybę, įgūdžius ir pasiekimus dirbti. Tuo asmeninio susitikimo, norėčiau aptarti su jumis, kaip aš prisidės prie tolesnio augimo jūsų įmonės.

Geriausi linkėjimai,

Tavo vardas

Redaguoja dokumentus

Atsargiai redaguojami tiek savo CV ir motyvacinį laišką, prieš siųsdami juos.

Kaip siųsti Jūsų laiškas

Siųsdami laišką elektroniniu paštu, įrašykite savo laišką į elektroninio pašto pranešimą ir pridėti savo CV į pranešimą. Be temos eilutėje, įdėti savo vardą ir už raštu (jūsų vardas – Įvadas) priežastį.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *