Priežastys kodėl jūs negirdite atgal apie darbo vietų

Posted on

Priežastys kodėl jūs negirdite atgal apie darbo vietų

Yra daug įvairių priežasčių, kodėl jums gali būti klausos atgal iš darbdavių po kreiptis dėl darbo. Jūs taip pat gali išgirsti iš nuomos vadybininkas kai jūs praleido laiką interviu naują poziciją, kuri gali būti dar blogiau. Nežinodamas, kur jūs stovite, gali būti sudėtinga ir įtempta.

Tai gali būti sudėtinga žinoti, ar jūs turėtumėte laikyti taikant daugiau darbo vietų, arba palaukti, kol gausite galutinį atsakymą apie nagrinėjamo padėtį. Kai būsite toje zonoje, kur jūs neturite clue apie tai, kas vyksta su potencialiu padėtyje, ji gali būti geriausiai išlaikyti savo darbo paieškos juda į priekį tol, kol jūs turite tvirtą darbo pasiūlymą. Ką galima greitai pakeisti, ir kol jūs turite oficialų susitarimą pradėti dirbti, tai ne daroma spręsti.

Kodėl ne įmonės laiko apie tai praneša pareiškėjui, kur jie stovi interviu procese? Ir ką jūs galite padaryti, kai taip atsitinka su jumis? Peržiūrėkite keletas priežasčių, kodėl jūs ne klausos atgal iš darbo, ir ką jūs galite padaryti, siekiant gauti būsenos atnaujinimas apie jūsų paraišką.

Kodėl Darbdavių neleiskite Pareiškėjai žinoti

Nors tai mandagus (ir teisė), ką reikia padaryti, bendrovės neprivalo pranešti pareiškėjams, kurie pateikia darbo programą arba už atvirą poziciją CV. 1

Kai kurie darbdaviai padaryti pranešdama visiems, kurie kreipiasi tašką. Kiti to padaryti negali. Didelės įmonės gali turėti programinę įrangą, kuri automatizuoja procesą ir siunčia patvirtinimą, pripažindamas, kad paraiška buvo gauta. Šios sistemos taip pat gali pateikti atnaujinimus, kur jūs stovite paraiškos proceso būseną.

Pastaba: mažesnių bendrovių gali neturėti išteklių sekti su kiekvienu kandidatu, ypač tada, kai yra didelis baseinas pareiškėjų darbo. Tokiu atveju, tik žmonės bendrovė nori interviu greičiausiai bus pranešta.

Priežastys Pareiškėjai neinformuosite

Gali būti ir kitų veiksnių, kurie daro įtaką nuomos procesas. Tai dažnai ne taip supaprastino, kaip manote, o tai gali užtrukti peržiūros programas, gali nuspręsti, kas į interviu, ir kuris kandidatas samdyti.

Pateikę prašymą priimti į darbą arba Tęsti

Be to, bendrovė neturi procedūrą, kuri padėtų apie tai praneša pareiškėjui, čia yra keletas kitų priežasčių, kodėl jūsų paraiška negali gavę atsakymą:

  • Jūs trūksta reikalingų duomenų.  Jei neturite atributus nuomos vadybininkas ieško, jūs tikriausiai nebus laikomas už darbą.
  • Jūsų CV neatitinka darbo reikalavimus. Jūs galite turėti kvalifikaciją, bet darbdavys gali nepavykti pasakyti, kad esate rungtynės. Svarbu įsitikinti, kad savo CV rodo, kodėl esate stipri kandidatė toje konkrečioje padėtyje.
  • Jūsų CV yra netvarka.  Jei nepateiksite gerai suformuotą CV, be rašybos ar gramatikos klaidų, galite trankyti sau iš teigia.
  • Nepateikėte reikiamus dokumentus.  Jei įmonė prašo lydraščiu, rašymo pavyzdžius, nuorodos, arba jokia kita medžiaga paremti savo prašymą, jums reikia ją pateikti, kai taikoma.
  • Bendrovė pasamdė kažkas.  Tai galėtų būti kažkas taip paprasta, kaip pozicija pilni, tačiau bendrovė dar šalinant darbą sąrašą.
  • Įmonės nuomos planai pasikeitė.  Bendrovė galėjo nusprendė užpildyti poziciją arba gali būti pasikeitę darbo reikalavimus dėl pozicijos. Biudžeto klausimai galėjo įstrigo nuomos procesą. Valdymas gali būti pasikeitę, sukelia laikiną nuomą užšaldyti. Vidinis kandidatas galėjo samdyti arba padidintas.
  • Nuomos procesas gali būti ilgesnis, nei jūs tikitės.  Bendrovė gali būti laukia prieš pradedant interviu procesą surinkti aprašymai partiją.

Po Darbo Interviu

Keletas priežasčių, kodėl jums buvo pasirinktas interviu su kompanija taip pat gali paaiškinti, kodėl jūs negavote tolesnę komunikaciją po darbo interviu. Gali būti kitas kandidatas, kuris yra geriau tinka vaidmeniui, ar įmonė gali nusprendėme įdėti laikykis užpildyti poziciją.

Kita priežastis, kodėl jūs negalite išgirsti apie darbą po savo interviu gali būti, kad nuomos vadybininkas negali būti laikoma, kad būtum geras tinka įmonės kultūrą po pokalbio su jumis tiesiogiai. Taip pat gali būti, kad kitas kandidatas gali būti nurodytas pagal dabartinę darbuotojo ir įgijo pranašumą atrankos procese. Tikimės, kad jūsų nuorodos turėjo gerų dalykų pasakyti apie jus. Bet jei jie to nepadarė, jums nebereikia gali būti atsižvelgiama.

Taip pat yra veiksniai, kurie gali būti laikomi “Deal Breakers” -those kad garantija nebus gauti darbo pasiūlymą. JazzHR apklausos ataskaitos, ką samdyti specialistai sako, kad imsis situaciją nagrinėjimo pareiškėjui už darbą. Į viršų du Deal pertraukikliai buvo lygiosios: 90% respondentų teigė, jie nebūtų samdyti ką nors, kas melavo apie savo gyvenimo aprašymą arba naudojo savo mobilųjį telefoną interviu metu. Tai buvo po to nebūtų leista dirbti JAV (86%) ir Bad-kramtymo ankstesnių darbdavių (81%). Suvokiama kaip arogantiškas gali jums kainuoti darbo pasiūlymą taip pat, kaip 76% nuomos vadovams sakė, kad jie nebūtų samdyti ką nors, jų nuomone, arogantiškas. 2

Socialinė žiniasklaida yra dar viena priežastis, kodėl jūs negalite išgirsti atgal nuo būsimas darbdavys. CareerBuilder apklausos ataskaitos, kad 57% respondentų rašo turinio internete, kad būtų sukelti jiems ne samdyti kandidatas. 3

Kai darbo pasiūlymą vėluoja

Jei negirdite atgal iš karto, nereikia manyti, kad jūs negaunate pasiūlymą. Jūs vis dar gali gauti atsakymą, tačiau ji gali būti atidėtas. Pavyzdžiui, darbdavys galėjo pateikė pasiūlymą kitą kandidatą ir laukia išgirsti atgal. Bendrovė gali dirbti, kuriose būtų išsamiai Supažindinimas asmenį jie samdyti, ar ten gali būti logistikos arba biudžeto klausimai, kurie lėtėja dalykų žemyn.

Ką daryti, kai jūs neturite išgirsti atgal

Ką daryti, jei nenorite gauti atsakymą iš darbdavio? Pirmasis variantas yra nieko nedaryti, būti kantrūs ir laukti. Jei pateikiant kelis darbo prašymus ir lankyti interviu daug, tai gali būti paprasčiausias būdas. Tai gali būti ypač protinga, jei nesate 100% tikri, kad tai yra geriausias Kitą darbą už jus.

Kitas variantas-ir tai ne visada lengva yra sekti su darbdaviu pamatyti, kur jūs stovite. Šis procesas bus kitoks, priklausomai nuo to, ar jūs taip ant prašymo ar interviu.

Kaip sekti dėl paraiškos

Tai geriausia palaukti bent savaitę ar dvi prieš sekti dėl darbo paraišką statuso, kaip tai gali užtrukti įmonę, kad bent jau ilgai peržiūros programas ir pradėti planavimo interviu.

Patarimas: Daug darbo skelbimų neturi sąrašas kontaktinį asmenį, todėl ji gali būti iššūkis rasti ką nors paklausti apie jūsų paraišką. “LinkedIn” gali būti puikus šaltinis ieškant ką nors apie įmonės nuomos komanda.

Štai keletas būdų, kaip rasti nuomos vadybininkas ir patarimai tolesnių su jais.

Kaip sekti dėl Darbo Interviu

Tai visada gera idėja imtis laiko parašyti padėkos pastebėjote, po darbo interviu. Ar elektroniniu paštu arba ranka, tai vienas iš geriausių būdų, kaip sekti. Bendrovė negali būti padaryti nedelsiant samdos sprendimą, todėl nesijaudinkite, jei jūs nenorite išgirsti atgal iš karto. Kitas variantas yra skambinti nuomos vadybininkas ir jiems padėkoti. Tai gali būti geras būdas pajusti, ar jūs vis dar teigia darbui.

Nenutraukite Darbo paieška

Nepriklausomai nuo to, ar jūs pasirenkate laukti darbdavio atsakymo arba pabandyti greitai atsakyti sau, svarbu išlaikyti prijungti toli jūsų darbo paieškos. Jūs nenorite gaišti laiko laukia išgirsti atgal nuo darbdavio, kuris nėra suinteresuotas samdyti jums. Vietoj to, nuolat ieškant darbo, kol jums atrasti tinkamą progą.

Esmė

Ji negali būti apie jus Yra daug priežasčių, darbdaviai neturi Tolesni su pareiškėjų ir priežastis, jūs neturite išgirsti atgal gali turėti nieko bendro su savo kvalifikaciją darbui.

Tolesni Jei galite tai gali būti verta, kad radote laiko sekti ant savo kandidatūrą statusą, jei jūs galite susisiekti su sprendimų priėmėjui įmonėje.

Nenutraukite savo darbą Ieškoti trumpas Nenutraukite darbo paieškas, o jūs laukia išgirsti atgal nuo darbdavio. Nesustoti, kol jūs turite tvirtą pasiūlymus, kad jūs esate patenkintas priimti.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *