Kas yra funkcinis Gyvenimo?

Posted on

Kas yra funkcinis Gyvenimo?

Kas yra funkcinis CV, ir kai jums reikia naudoti vieną kreiptis dėl darbo? Funkcinis atnaujinti orientuota į savo įgūdžius ir patirtį, o ne savo chronologine darbo istoriją. Ji paprastai naudojama darbo ieškantiems asmenims, kurie keičiasi karjera, kurie spragas savo darbo istoriją, arba kurių darbas istorija nėra tiesiogiai susijęs su darbu. Tokiu būdu, specialūs įgūdžiai ir gebėjimai akcentuojami pabrėžti, kad darbo ieškantis asmuo savo sugebėjimus.

Tai skiriasi nuo tradicinio, chronologine atnaujinti, kad parodo atvirkštine darbo patirtį su trumpais paaiškinimais kiekvienos darbo grafikas. Kaip rezultatas, dėmesys yra perkeliama iš darbo pavadinimus ir kiek laiko, kuris praėjo faktines įgūdžių pareiškėjas turi.

Yra funkcinis Gyvenimo jums tinka? 

Darbo ieškotojams turite daug pasirinkimų, kai kalbama apie sukurti savo CV. Nuo funkcinis CV orientuota į įgūdžių per datomis, tai idealiai tinka kandidatų, kurie atotrūkį tarp darbo vietų, yra anksti savo karjerą (ar turi tik stažuotės pagrįstą patirtį), ar priimant karjeros jungiklį.

Funkcinis CV rečiau naudojamas ne chronologine CV, kurioje išvardyti kandidato darbo istoriją, pradedant nuo visai neseniai vyko padėtį. Darbdaviai ir Interviuotojas renkasi šį formatą, todėl, jei jūs neturite priežastį naudojant funkcinį CV, pasirinkti chronologine vieną. Vienas kitas variantas yra derinys CV, kuri siūlo geriausią iš abiejų pasaulių. Dėl derinys atnaujinti, jūsų įgūdžiai yra pabrėžiama ir tada po savo darbo istoriją.

Patarimai Rašymas Funkcinė CV

Apsvarstykite atnaujinti santrauka. Apsvarstyti galimybę atnaujinti santrauka prie savo CV pradžioje, kad daugiausia dėmesio skiriama įgūdžių turite, kurie yra susiję su darbu. Tai puikus būdas formuoti kelią darbdavys mato jus (ir savo CV) iš pirmo žvilgsnio.

Organizuoti pagal temą. Rašydami funkcinį CV, organizuoti savo CV pagal temas, o ne tiesiog sąrašą savo darbo atvirkštine chronologine tvarka. Šios temos gali būti įgūdžių ar kvalifikacijos išvardyti CV (pavyzdžiui, “Įdarbinimas Experience” ir “Klientų aptarnavimo patirtis”). Grupuojant savo įgūdžius kartu, darbdavys gali lengviau pamatyti, kad turite reikiamų įgūdžių darbui, net jei jūsų darbas istorija yra mažiau nei žvaigždžių (ar mažiau susiję su darbu ne rankomis).

Naudokite raktinius žodžius. Būtinai naudokite raktažodžius iš pareigybės aprašyme jūsų CV. Jūs galite naudoti šiuos raktažodžius kaip ir pavadinimų jūsų subpozicijose, arba sąrašus su ženkleliais, kur jūs apibūdintumėte savo įgūdžius ir pasiekimus išsamiau. Tai padės darbdavys pamatysite, kad jūsų sugebėjimai atitiktų gerai su darbo reikalavimais.

Paminėti svarbius projektus. Taip pat nepamirškite įtraukti bet kokius projektus – asmenines ar profesines – kurie yra susiję su darbu. Projektai pademonstruoti savo sėkmės kuriant ir užbaigiant užduotis.

Dar yra darbo istoriją. Nesvarbu, ką jūs, greičiausiai, bus vis tiek reikia įtraukti darbo istoriją. Įtraukti šį tuo savo CV apačioje, kad darbdavys bus daugiau dėmesio savo įgūdžius, o ne savo darbo istoriją.

Rašyti stiprų motyvacinį laišką. Įtraukti stiprų motyvacinį laišką eiti su savo CV. Naudokite šį motyvacinį laišką plėsti įgūdžių ir gebėjimų jūs turite, kad privers jus stipri kandidatė poziciją. Tai padės sumažinti bet kokius rūpesčius darbdavys gali turėti apie savo darbo istoriją.

Funkcinis Tęsti Pavyzdys

Tai yra funkcinio CV pavyzdys.

Pareiškėjas
321 Jacksonas Gatvė
San Chosė, CA 55555
(123) 456-7890
the.applicant@email.com

PHLEBOTOMIST

Sėkmingas įrašų į kraujo bankų priežiūros aplinkoje

Orientuotas į rezultatus, aukštos energijos, hands-on “profesionalus įgūdžių valdymo, kokybės užtikrinimo, programų plėtros, mokymo ir klientų aptarnavimą.

Pagrindiniai įgūdžiai apima:

 • kraujo bankų
 • kokybės užtikrinimas
 • aabb akreditacija
 • Suderinamas su FDA GMP

PROFESINĖS Pasiekimai

ŠVIETIMO

 • Palengvino edukacinius projektus iš 2016-2018 Šiaurės Kalifornijos kraujo centruose.

phlebotomy

 • Pagalbinio komandos narių veni-pradūrimui, donoro reakcijos priežiūros ir teikti licencijuotas personalo išplėsti savo pareigas valdant kraujo paslaugos reglamentai dokumentus (BSD), o priskirtą įmontuotu kraujo mobiliosios vieneto (scu).

LAIKYMASIS

 • Kasdien veiklos apžvalga / kokybės kontrolę švietimo atskaitomybės kiek jis susijęs su nustatytų valstybės reguliavimo reikalavimų medicininėje aplinkoje.

PROGRAMOS VALDYMAS IR PRIEŽIŪRA

 • Sėkmingai prižiūri sutarties paramą šešių AT & T Broadband sistemų, esančių Bay Area prieš A flebotomijos karjerą. Tvarko planavimas, kokybės kontrolė, darbo užmokesčio, specialieji projektai ir vertinimai, siekiant užtikrinti tinkamą pabaigą-of-line ir demarkacijos signalą.
 • Sumažintas darbuotojų kaita, pristatė dvipusį bendravimą lauko darbuotojų, didinti darbuotojų išvaizda ir vadovavo darbuotojo (sveikatos) naudą plėtrą.

TECHNOLOGIJA

 • Vyriausiasis kontaktinis punktas AT & T telefono ir ABC-dukterinių televizijos stočių, susijusius su skundais ir diagnozuoti bendravimo problemų arba tuo tinklalapiu ar tolimu transliavimui.

ŠVIETIMAS IR Įgaliojimų

Universitete San Chosė San Chosė, Kalifornija.

 • Asocijuota taikomosios Science EKG-phlebotomy, 2014
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *