Trumpą laiką atsistatydinimo raštą pavyzdžiai

Posted on

Trumpą laiką atsistatydinimo raštą pavyzdžiai

Ką daryti, kai jums reikia palikti darbą per trumpą laiką? Kai atsistatydinti iš darbo, manoma standartas įspėti darbdavį prieš dvi savaites, prieš jums nukrypti nuo savo padėtį. Viskas mažiau nei, kad ar tai vieną savaitę pranešimas, įspėjimo dienų pora, arba paliekant iš karto, yra laikomas trumpą laiką.

Suteikti pakankamai pranešimą duos valdytojo laiko planuoti savo išvykimą, pradėti nuomos procesą, ir įsitikinkite, kad jūsų atsakomybė yra taikoma. Ji taip pat leis jums susivynioti vykdomus projektus arba pasirūpina, kad perkelti savo pareigas kolega ar jūsų pakeitimo.

Kai jums reikia atsistatydinti neįspėjus

Deja, kartais tai tiesiog neįmanoma pateikti pranešimą standartinis dviejų savaičių. Galbūt turite asmeninį pagalbos arba darbo sąlygos yra netoleruotinas ir jūs turite nedelsiant išeiti. Jūs taip pat gali turėti gavo darbo pasiūlymą ir nauja įmonė nori pradėti teisingą kelią.

Svarbi : Įsitikinkite, kad jums apsvarstyti pliusus ir minusus atsistatydinantis be įspėjimo dviejų savaičių, prieš priimdama sprendimą palikti.
Jūsų darbdavys įvertins tiek pranešimą, kaip jūs galite duoti, taip ir tegul jam ar jai žinoti, kaip tik jūs esate tikri, jums bus palikti.

Jei reikia atsistatydinti neįspėjus, peržiūrėti žemiau pavyzdys atsistatydinimo raides. Vienas iš jų yra į verslo laiško forma. Kitas yra iš el forma.

Oficialus Atsistatydinimas raštas pavyzdys – trumpą laiką

Jūsų vardas
Jūsų adresas
Jūsų Miestas, valstija Pašto kodas
Jūsų telefono numeris
Jūsų el

Data

Vardas
Antraštė
organizacija
Adresas
Miestas, valstija Pašto kodas

Mieli Mr./Ms. Pavardė:

Priimkite šį laišką kaip oficialaus pranešimo, kad aš atsistatydinantis iš mano pozicijos su ABCD Company penktadienį, rugpjūčio 9, 2019 suprantu, kad dvi savaites pranešimas yra standartas; Tačiau asmeninės aplinkybės reikalauja, kad aš palikti savo poziciją šiuo bendrovei šios savaitės pabaigoje.

Džiaugiuosi teikti bet kokią pagalbą galiu šio perėjimo metu.

Dėkojame už profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, kad jūs turite suteikė man per pastaruosius penkerius metus.

Man patiko dirbti su agentūra ir vertiname teikiama parama man per mano kadenciją su bendrove.

Pagarbiai,

Jūsų parašas  (popierinę raidė)

Jūsų įvestą Vardas

Atsistatydinimo raštą Rašymas Patarimai

Galite pasakyti savo vadovui, kad jūs mesti rūkyti asmeniškai, telefonu arba elektroniniu paštu. Jei įmanoma, pasakoja savo vadybininką asmeniškai pirmą kartą idealiai. Tačiau, priklausomai nuo to, kaip jums pasirinkti, tai yra gera idėja, tada parašyti oficialų atsistatydinimo raštą, kad įmonė gali pridėti savo darbuotojų bylą.

Štai keletas strategijų nepamiršti, kai rašote savo atsistatydinimo:

Parašyk jį Business Letter formatu:  Kadangi tai oficialus laiškas, kad bus eiti į savo darbuotojų failą, jūs turėtumėte sekti verslo laišką formatavimo taisykles. Viršutiniame kairiajame kampe laiške nurodykite savo kontaktinę informaciją, datą, ir jūsų darbdavio kontaktinę informaciją. Baigti laišką su savo parašo ir jūsų įvestas vardas tai žemiau.

Valstybė atsistatydinimo data:  Pirmoje dalyje nurodyti datą, kad jums bus palikti savo darbą. Tai yra svarbiausia informacijos dalis savo laiške, todėl jūs turėtumėte įtraukti jį kuo anksčiau laiške.

Keep It Trumpas:  nesinori jums reikia pateikti milžinišką išsamiai. Svarbiausias dalykas yra paminėti savo paskutinę dieną biure.

Paaiškinkite, kodėl jūs Seimas mandato – prireikus:  Ar galite pasakyti savo viršininkui, kodėl jūs paliekate taip greitai? Tai priklauso nuo jūsų priežasčių – jei teikiant trumpą pranešimą, nes jūs esate nelaimingas darbo ar nepatinka savo vadybininką ar kolegomis, nepritariu šias detales. Tačiau, jei esate ne aplinkybės, kaip antai sveikatos krizės, dalintis savo priežastis gali padėti jūsų darbdavys jaučiasi simpatiškas. Atminkite, kad, kai tik įmanoma, tai geriausia, kad būtų išvengta neatstumti darbo vietoje. Tačiau, vėlgi, kad jūsų laišką trumpas – jums nereikia eiti į visas smulkmenas.

Pasakyti ačiū:  Tais pačiais dvasia baigiant savo santykius su savo darbdaviu geromis sąlygomis, išreikšti savo dėkingumą už galimybes jūs turėjote poziciją. Net jei jūs neturėjote didžiausią patirtį įmonėje, trumpas “ačiū” yra dažnai labai vertinama.

Siūlau padėti pereinamuoju (neprivalomas):  Teikti pagalbą pereinamuoju laikotarpiu neprivalo, bet yra bendra mandagumo pratęsti. Tačiau, jei jūsų asmeninės aplinkybės neleis jums padėti bet kokiu būdu, jums nereikia įtraukti tai.

Redaguoja ir redaguoti:  Būtinai kruopščiai perskaitykite savo laiške prieš jį išsiųsdami. Ieškokite jokių rašybos arba gramatikos klaidų. Apsvarstykite klausia draugas ar šeimos narys skaityti daugiau raidę taip pat. Atminkite, kad norite palikti teigiamą įspūdį apie bendrovės – gerai parašyta, gerai redagavo atsistatydinimo raštą padės jums tai padaryti.

Paštas Atsistatydinimas raštas pavyzdys – trumpą laiką

Tema: Atsistatydinimas Efektyvus rugpjūčio 2, 2019

Gerbiamas Bobas,

Priimkite šį laišką kaip mano atsistatydinimą iš ABC Company. Deja, dėl sveikatos priežasčių, aš negalės teikti standartinį dvi savaites pranešti. Mano paskutinė diena įmonėje bus šį penktadienį, rugpjūčio 2, kaip 2019 m.

Atsiprašau už trumpą laiką. Man patiko dirbti kartu milžiniškai, o išmoko tiek daug iš savo vadovybės. Prašome leiskite man žinoti, ką aš galiu padaryti per ateinančius keletą dienų, siekiant padėti palengvinti perėjimą.

Ačiū už supratingumą.

Pagarbiai,

Samuelis

Atsistatydinimas paštas Rašymas Patarimai

Taip pat galite pasirinkti siųsti savo atsistatydinimo pranešimą elektroniniu paštu. Tai ypač gera idėja, jei turite įspėti savo darbdavį į savo atsistatydinimo kuo greičiau. Net jei jūs atsistatydinti elektroniniu paštu, nors, galite apsvarstyti siunčiant paskesnį laišką per paštą Jūsų darbuotojų bylą.

Skaityti toliau už keletą patarimų apie tai, kaip siųsti savo elektroninio pašto žinutę:

Naudokite Išvalyti temos eilutėje:  Objektas linija turėtų būti aiškiai perteikti savo tikslą rašyti taip, kad jūsų darbdavys skaito iš karto. Galite įtraukti savo vardą taip pat. Pavyzdžiui, jūsų tema linija gali skaityti “Vardas Pavardė – Pranešimas dėl atsistatydinimo” arba “Vardas Pavardė -. Atsistatydinimą MONTHDAY, 20XX”

Keep It Trumpas. Tiesiog kaip atsistatydinimo raštą, kurį norite išsaugoti savo elektroninio pašto adresą trumpas. Tiesiog nurodoma, kad esate atsistatydinantis, apima datą jūs paliekate, ir pridėti trumpą ačiū ir pasiūlymus pagalbos perėjimo (jei įmanoma) metu.

Redaguoti, redagavimas, redagavimas:  Žmonės linkę pamiršti redaguojami laiškus tuo pačiu būdu jie būtų raštišką raide. Tiesiog kaip atsistatydinimo raštą, būtinai perskaitykite savo elektroninio pašto adresą jokių rašybos arba gramatikos klaidų. Be to, įsitikinkite, kad šriftas yra pakankamai dideli ir lengva skaityti.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *