Kokie yra privalumai ir trūkumai Dirbantis?

Posted on

Kokie yra privalumai ir trūkumai Dirbantis?

Jei atlikote sprendimą, kad jūs norite dirbti iš namų, kitas klausimas, nes daugelis yra:  Turėčiau dirbti sau arba rasti Nuotolinis darbo poziciją?

Atvirai kalbant, aplinkybės labai dažnai padaro šį sprendimą mums. Tačiau, jei esate pasisekė, kad pasvėrus savarankiško darbo (arba Dirbantis) prieš tradicinį darbo privalumus, apsvarstyti šiuos privalumus ir trūkumus savarankiško darbo.

Argumentai “už”

Daugiau laisvė planavimas ir atliekamas darbas

Laisvė pasirinkti savo tvarkaraštį yra vienas iš patraukliausių naudą muzikuodamas. Kadangi IRS apibrėžia nepriklausomas rangovas, kaip kažkas, kad bendrovė neturi tiesioginį “priemones ir metodus”, kuriais jie dirba, jie natūraliai turi daugiau laisvės savo grafiką. Nepriklausomi rangovai dažnai skiriamas darbą projekto pagrindu ir mokama baigus darbą.

Lengviau susirasti darbą

Kai įmonės nuomos Vertėjai, jie nėra padaryti taip daug įsipareigojimų, nes jie, kai jie samdyti darbuotoją ir todėl jie gali būti pasirengę samdyti ką nors vieną kartą darbo su mažiau įspūdingas CV. Taigi Dirbantis gali būti būdas įsilaužti į naują eilutę darbą. Bet darbas turės įrodyti savo sugebėjimus, jei norite gauti daugiau.

Darbas-namuose Pozicijos labiau tikėtina,

Nors nepriklausomi rangovai gali dirbti biure, nes jie nėra taip glaudžiai prižiūri, kaip darbuotojų, jie yra labiau tikėtina, kad būti grindžiamas namuose. Tai gali būti naudinga, jei bendrovė galėtų samdyti rangovai, nes nereikia teikti patalpas už juos.

Atskaitomas verslo išlaidas

Savarankiškai dirbantys asmenys gali nurašyti įvairių verslo išlaidų skaičių savo pajamų mokesčio. Tarp savarankiško darbo mokesčių atskaitymų darbu namuose rangovai mėgautis yra namų biuro atskaitymas.

Nėra Mokesčiai paimtas mokėjimų

Patikrinimai, kad nepriklausomi rangovai gauna iš klientų yra paprastai didesnis nei jie, kaip darbuotojų, nes nėra mokesčiai paimtas. Tai nereiškia, kad jie neturi skolingas mokesčius, bet jie gauna daugiau pinigų iš anksto.

Kompensacija gali būti didesnė

Kadangi nuomos rangovo gali būti pigiau bendrovei, ji gali būti suteikta galimybė pasiūlyti didesnį tarifą kompensaciją. Tačiau tai jokiu būdu visada.

Minusai

Paskutinis Pro ankstesnio sąrašo, atrodo, prieštarauja pirmosios CON šio sąrašo. Atminkite, kad įmonės nuolat ieško jų apatinėje eilutėje, todėl kompensacija gali skirtis Wściekle priklausomai nuo įgūdžių norim ir už tų įgūdžių rinkoje.

Neprivalo gauti minimalų darbo užmokestį

Kadangi nepriklausomas rangovas dažnai daroma projekto pagrindu, nėra jokių garantijų, ką valandinis įkainis gali būti, ar jis yra didesnis nei minimalus darbo užmokestis.

Didesni mokesčiai

Darbdaviai moka pusę darbuotojo socialinio draudimo ir Medicare mokesčių išlaidas. Rangovai mokėti visi šių mokesčių per savęs užimtumo mokesčio.

mokesčių Mokėjimai

Darbdaviai rinkti pajamų ir darbo užmokesčio fondo mokesčius per darbo užmokesčio atskaitymų ir siųsti juos į vyriausybę. Nepriklausomas rangovas privalo imtis siunčiant šiuos mokėjimus, ir gali būti reikalaujama ketvirčio numatomą mokesčių mokėjimai.

Išlaidos turi verslą

Nors tai malonu, kad veikia verslo išlaidos yra išskaičiuojamas mokestis, tai net gražiau, kai kažkas moka už jūsų interneto ryšį, raštinės reikmenų ir kitų verslo poreikius. Paprastai darbdaviai moka už šių išlaidų rūšys.

jokios naudos

Privalumai tokie kaip sveikatos draudimas, atostogos, pensijų planų, ir tt yra siūloma tik darbuotojams,

Mažiau darbo saugumas

Įmonės samdyti nepriklausomus rangovus dažniau, nes jie turi trumpalaikius projektus ar nereguliarus darbo eigą. Rangovai dirbti gali ateiti švenčių ar badas jis dirbo.

Mokėjimai dažnai ateina nereguliariai

Lygiai taip pat darbas gali būti nereguliarus, todėl gali mokėjimai. Tai gali padaryti asmens biudžeto sunku.

Sąskaitų faktūrų ir kolekcijos rangovo atsakomybė

Skirtingai paycheck, kuris ateina pagal grafiką be pagal darbuotojo veiksmų, rangovas turi paprastai siųsti sąskaitą faktūrą turi būti sumokėta. Ir jei sąskaita faktūra nėra mokamos laiku, tai yra rangovas, kuris privalo laikytis siekiant užtikrinti apmokėjimą. Ir kai kuriais atvejais klientai gali niekada mokėti ne visi, tai reiškia, kad tenka rangovui imtis teisinių veiksmų ar priimti yra stiffed.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *