Kur pradėti kaip laisvas rašytojas

Posted on

Kur pradėti kaip laisvas rašytojas

Rašymas yra universalus profesija, o Dirbantis gali būti pelningas būdas profesionalus rašytojas uždirbti pinigus iš namų. Tačiau pradedantiesiems, turi laiko įgyti patirties ir sukurti savo prekės ženklą. Jei jūs tik pradedate kaip laisvas rašytojas, nustatyti savo kompetencijos sritis ir būti pasirengę su raštu pavyzdžius, prieš pradėdami savo paiešką klientų ir darbą.

Toliau pateikiami kai kurie geri vietų talentingas rašytojas gauti praktiką, sukurti kai patikimumą ir sukaupti kurinys parodyti daugiau selektyvios leidėjams. Be to, šie centrai gali padėti rašytojų sukurti socialinės žiniasklaidos buvimas, kuris yra labai svarbus pastatas iš po padės jums sukurti, palaikyti ir augti savo sėkmingą laisvai samdomų vertėjų raštu karjerą ilgainiui tipą.

Clickworker

Pasaulyje crowdsourcing įmonė Clickworker samdo nepriklausomus rangovus rašyti darbo vietų, taip pat duomenų įvedimo, vertimo, mokslinių tyrimų ir kitų mikro darbo vietų. Įmonė moka už už vienetą pagrindu. Registracija ir kvalifikaciniai vertinimai yra būtini prieš darbuotojų, vadinami spustelėkite darbuotojai bendrovės, gali priimti užduotis mokėjimo.

OneSpace.com

OneSpace pasiūlymų mikro darbo vietų apskritai raštu, taip pat išsamių rašymo užduotys su laisvai samdomais vertėjais. Rašytojai turi praeiti vertinimų seriją ir sukurti pasitikėjimo rezultatą pasiekti kiekvienos rūšies darbą. Darbas pateikiamas, rašytojas gauna grįžtamąjį ryšį, ir mokėjimas PayPal kitą dieną po to, kai darbas yra patvirtintas.

Galite aplankyti OneSpace anketa laisvai samdomų vertėjų darbo galimybes  išsiaiškinti, kuris užduotys nuoskauda savo interesus.

Hubpages

HubPages sąskaitas pati kaip “pirmaujančių internetinė leidyba ekosistemai.” Rašytojų užsiregistruoti ir paskelbti savo darbą į savo centru. Pajamos iš AdSense “ir filialai yra padalintas su Hubpages.

Nėra pelnas garantija. O uždarbis priklauso nuo svetainės gebėjimą pritraukti žiūrovų. Sėkmingi rašytojai pridėti šviežią turinį į savo svetaines, reguliariai, ir net užtrukti keletą mėnesių, kol jie pradeda matyti išmokas.

Nors Hubpages gali užtrukti daugiau pastangų, kad didelę pinigų, tai taip pat yra vienas iš geriausių vietų rašyti ką turinio patinka jums. Jūs niekada nežinote, kas dar turi savo interesus, ir jūs galite išmokti daug apie generuoti pajamas iš reklamos, darbo su raktiniais žodžiais, ir būdų, kaip parašyti apie produktus, kurie gali generuoti filialo pajamas.

Listverse

Listverse moka rašytojų $ 100 už originalius 1500 žodžių egzotiškos straipsnių sąrašo forma. Rašytojų pasirinkti savo temas ir tiekimo nuorodas į gerbiamų šaltinių faktų patikrinimą.

Listverse ieško nestandartinių sąrašus, pavyzdžiui, “10 netikėtose Vestuvių tradicijos iš viso pasaulio.” Mokėjimas yra atliekamas per PayPal tik.

TextBroker

Rašytojų pasirinkti straipsnių temomis iš komplekte baseinas klausimų, kurie apima keletą kategorijų, įskaitant finansų, technologijų, grožio, mitybos, mados ir sodininkystės asortimentą.

Kiekvienas rašytojas bus pateikti raštu mėginys turi būti dedamas į rašymo grupės įgūdžių lygį, su atsiliepimais iš redaktorius patobulinti savo įgūdžius.

Sėkmingai baigę 10 straipsnių tam tikro lygmens, galite paprašyti, kad judėti į kitą, aukštesnio mokėjimo lygį. Po jūsų straipsniai yra patvirtintas ir priimtas pagal kliento, mokėjimas kiekvieną savaitę PayPal.

scenarijus

Scenarijus Vertėjai pikis užduotis tiesiogiai klientams. Jie gali rašyti bet kuriame pramonės sektoriuje, kur jie turi patirties. Nors kiekvienas darbas turi minimalią kainą, rašytojai galite nustatyti savo tarifus.

Garantuotas mokėjimas penkias dienas po to, kai darbas yra priimami. Jei darbas yra atmetamas, rašytojai gali gauti dalinį mokėjimą.

Verblio

Su maždaug 1300 klientams visame 40 skirtingų pramonės šakų, Verblio pasiūlymų Vertėjai galimybę parašyti ir parduoti 300-3,000 žodžių turinio abonentų, remiantis jų kompetencijos srities. Rašytojų mokama už darbą, kuris yra parduodamas.

Nauja laisvai samdomų vertėjų dirbti mažiems projektams, kurie gali padidinti iki ilgesnių projektų. Pardavimo kokybišką turinį ir uždirbti penkių žvaigždučių nuomones apdovanos jus ilgiau projektų, kad jūs galite parašyti savo mėgstamų klientams kiekvieną mėnesį.

Konsus

Rašytojų su Konsus tiesiogiai dirbti su projekto vadovu, kuris tvarko visus ryšius su klientu. Tai palieka rašytojai laisvai rašyti, o ne praleisti laiką ieško darbo.

Svetainė pranešimų pastovus srautas projektų, iš kurių rinktis. Mokėjimo garantuoja laiku, net jei klientas moka vėlai arba visai ne.

zen turinys

Zen Turinio pasiūlymų raštu darbo vietų produktų aprašymai, DUK, skelbimo Kopijuoti, listicles, skaidres, straipsniai, dienoraščio, ir pirkti vadovus. Rašytojų dirbti pramonės, su kuriuo jie yra susipažinę, ir kiekvienas iš atliktų darbų dalis yra vertinami pagal kokybę.

Bendrovė džiaugiasi naujų Vertėjai ir žada padėti jiems augti savo įgūdžius. Geriausia praktika yra prieinama rašytojų Reguliariai seminarai.

Skyword

Rašytojų at Skyword atidaryti sąskaitą ir pateikti turinio pavyzdžius į jų kompetencijos srityse, taip pat socialinių paskyrų sąrašą. Kai jų portfelis yra baigtas, jie pasirinko rašyti dienoraščius, žiniasklaidos pranešimų, ir teminiai straipsniai jų kompetencijos srityse.

Prieiga prie gerų apmokamas straipsnių lemia portfelio stiprumo, todėl įsitikinkite, kad jūsų portfelis demonstruoja savo geriausius darbus, kai taikoma. Svetainė moka du kartus per mėnesį per PayPal naudoti patvirtintą darbo.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *