Kaip įjungti Dirbantis į karjerą

Posted on

Kaip įjungti Dirbantis į karjerą

Iš Dirbantis grožis yra tai, kad jūs galite padaryti jį dirbti su savo požiūriu. Jei jums tiesiog reikia šiek tiek papildomų pinigų, arba nori plėtoti įgūdžius naujame rajone, galite tai padaryti visą darbo laiką, be to, į savo įprastą, visą darbo laiką – ar jūs galite padaryti jį savo visą darbo dieną, su tiek kruopštaus planavimo ir sunkaus darbo daug, ir niekada nereikės vėl grįžti į kabina ūkyje. Štai kaip pradėti.

Kaip įjungti Dirbantis į karjerą

1. sušlapti kojas
Dauguma žmonių jums pasakys, kad planą prieš jums pradėti. Jei turite darbą, šiuo metu, aš siūlau kaip tik priešingai: prieš pradėdami galvoti apie tai, ką jūs norite, kad jūsų laisvas karjeros atrodyti, kad jūsų kojų šlapias atsižvelgiant keletą koncertų, o jūs vis dar dirba.

Yra du nauda tai daryti. Visų pirma, ji leidžia jums atidėti šiek tiek pinigų, prieš jums padaryti šuolis į dieninių Dirbantis. Jums reikia trijų iki šešių mėnesių pragyvenimo išlaidas, plius paleidimo išlaidas, kad būtų galima pradėti nuo savo laisvai samdomų vertėjų karjerą iš saugaus padėtį.

Antra, visa tai leidžia išbandyti įvairių tipų klientais ir darbo, ir dirbti Kinks prieš jums įsipareigoja jūsų darbo valandų į kažką urmu galbūt ne mėgautis mėnesį nuo dabar.

2. Padaryti planą
Sukūrę eksperimentavo su kelių skirtingų rūšių koncertų ir klientais ir turite idėją, ką norėtumėte dirbti, atėjo laikas padaryti planą. Net jei esate ne bando įtikinti investuotojus, rašyti verslo planą gali padėti išsiaiškinti savo tikslus ir suplanuoti grubus planas, ką sėkmės atrodo jums. Keletas klausimų, kuriuos reikia nepamiršti:

  • Kokios darbo jums patinka ir neapykanta?
  • Ką sėkmė atrodo jums?
  • Kiek pinigų jums reikia, kad būtų lūžio, norėdami sutaupyti pinigų, jausti, kaip jūs “tapo”?
  • Kas yra jūsų konkurencija, ir ką jie siūlo?
  • Ką siūlote, kad jūsų konkurencija ne?
  • Ką jūs norite, kad jūsų verslo atrodyti per kelis mėnesius nuo dabar, kitais metais ir po penkerių metų?
  • Norite darbuotojus tam tikru momentu, ar norite dirbti savo?
  • Ką norite, kad jūsų darbo diena atrodyti?

Nepamirškite planuoti apytikrius ketvirčio mokesčių; Williamas Perez siūlo vadovus įvertinant jų ir juos mokėti. Galų gale, jums taip pat reikia nuspręsti, ar norite įtraukti, bet jums nereikia, kad tą sprendimą prieš jums pradėti.

3. Nustatykite savo tarifus
Kita priežastis išbandyti Dirbantis, o jūs vis dar dirba darbdaviui yra turėti galimybę nustatyti savo tarifus – ir pakeičia jas. Jeigu esate kaip ir dauguma jaunieji laisvai samdomo darbo, jūs tikriausiai Paskirti už savo paslaugas iš pradžių. Jei ką nors bandymų koncertai prieš jums įsipareigoja Dirbantis visą darbo laiką, jūs turite galimybę padaryti šiuos klaidų, o jūs vis dar turite pastovių pajamų.

Geriausias būdas nustatyti savo tarifus yra išsiaiškinti, ką jūs darote už panašų darbą ne visą savo darbo laiką, ir sukurti valandinį atlygį. Nepamirškite įtraukti tokius dalykus kaip išmokas, nedarbingumo metu, ir raštinės reikmenų, kai jums padaryti jūsų skaičiavimus. Tada galite arba įkrauti savo klientams valandinis arba pagal projektą, po įvertinant, kiek valandų kiekvienas projektas užtruks.

4. Dėmesys jūsų idealus klientas
gana greitai, jūs pradėsite gauti daug įmonių ir asmenų, su kuriais dirbate geriausiai vaizdą. Jūsų idealus klientas bus geriausias mišinys tipo darbas, darbo stiliaus, planuoti ir darbo užmokesčio. Jūs galite, pavyzdžiui, atrasti, kad jums patinka dirbti su pradedantiesiems geriausių, nes Jūs vertinate dirba pažangiausius projektus ir nenorite 9 iki 5 darbo diena – ar jūs galite rasti, kad daugiau įsteigtos bendrovės yra finansiškai patikimas ir pakrypti link tų pildant savo klientų grafiko.

Tada ten kultūrinis kūrinys. Kiekvienas turi skirtingas vertybes ir lūkesčius bendradarbiais ir klientais. Gal norite dirbti su žmonėmis, kurie yra draugiški ir šilti, ar punktualus ir tikslus, ar pagarbiai savo ribas laiko atžvilgiu, arba bet koks šių derinys. Žinokite, kad ir ieškoti įmonių ir sąlyčio taškų, kad sutinka.

5. skatinti save
Gone yra dienų, kai jums reikia pirkti vietos laikraštyje reklamuoti savo naują verslą. Dabar, jums gali būti suteikta galimybė pradėti savo laisvai samdomų vertėjų karjerą, be išlaidų vieną vienišas bulvarinis, tiesiog touting savo paslaugas “Facebook”, LinkedIn “,” Tumblr, ir “Twitter”.

Svarbus dalykas yra būti pasirengę pasiekti. Kai jūs padaryti šuolį, pasakykite savo ryšius, kad jūs darote, kad. Jūs nustebsite, kiek verslas galite sukurti tiesiog parašėte savo įvairių socialinių tinklų ir leisti žmonės žino, kad jūs ieškote tam tikros rūšies darbą.

6. Projekto
Vertėjai reikia jungtis, siekiant nuolat gauti naują darbą, bet jie taip pat turi juos, siekiant sukurti bendruomeniškumo, kad biuro darbuotojai turi ir rangovai kartais trūksta jausmą. Geros naujienos yra tai, kad jums nereikia tapti kokteilių vakarėlyje asmuo ar išmokti mylėti mažą kalbėti tam, kad taptum ekspertų networker. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai būti patikimas, malonus dirbti, ir atvira susirasti naujų pažįstamų.

Vėlgi, socialinė žiniasklaida ėmėsi sunkaus darbo daug iš kalimo jungtis. Taip pat gera idėja pažvelgti į prisijungimo profesines asociacijas savo pramonę, jei dar neturite, siekiant išlaikyti ant viršaus naujienas ir tendencijas ir turėti priėjimą prie švietimo galimybes, kurios gali padėti jums patobulinti savo įgūdžius.

7. Laikykite savo akis ant baliaus
Galiausiai, svarbiausias dalykas, tai, siekiant padaryti Dirbantis sėkmė yra iš naujo įvertinti savo tikslus laikas nuo laiko. Jūs ne visada paspauskite jį iš parko pirmame įsibėgėjo, bet nereikia. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išlaikyti supasi.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *