Kaip įjungti Stažuotė į keletą Darbas

Posted on

Kaip įjungti Stažuotė į keletą Darbas

Daugelis darbdavių, kurie siūlo stažuotes padaryti kaip būdas išbandyti ir įdarbinti naujų visu etatu dirbančių darbuotojų. Nors stažuotės yra būdas studentams įgyti patirties ir sužinoti daugiau apie konkretų karjeros srityje interesų, jie taip pat yra būdas organizacijoms išbandyti asmenis ir nuspręsti, kaip gerai jie tilptų į bendrą kultūrą organizacijoje. Daugelis darbdavių naudoja savo stažuočių programas kaip poligonas už nuomos proceso ir sugeba taupyti pinigus savo įdarbinimo pastangas išbandyti naujus potencialius darbuotojus Prieš išplečiant faktinė darbo pasiūlymą.

Jei jus domina tekinimo Stažuotė į visą darbo laiką po baigimo, galite naudoti keletą konkrečių metodų padidinti jūsų šansai gauti samdyti.

Padaryti gerą įspūdį

Kaip intern ji yra jūsų pareiga parodyti savo vadovui ir kitiems organizacijos viduje, kad jūs turite ką ji mano, tiek asmeniškai ir profesionaliai, kad tilptų su verslo kultūrą. Atsižvelgiant laiko sužinoti apie organizacijos misiją ir ką ji vertina savo darbuotojus gali suteikti būtiną informaciją apie tai, kaip bendrovė identifikuoja ir apibrėžia sėkmę.

Plėtoti profesinius tikslus

Nustatant savo profesinius tikslus ir rasti pasitenkinimą stažuotę, kuri atitinka jūsų lūkesčius bus naudinga jūsų įgūdžių raidos ir ateities karjeros siekius nei priimti tik bet stažuotės, kad manimi galima. Stažuotės yra skirta parengti pareiškėjams ateities darbo ir karjeros, ir rasti stažuotę, kuri padės jums pasiekti savo profesinius tikslus, taip pat padėti jums būti labiau konkurencinga kandidatas į savo būsimas darbo paieškoje.

Sukurti tvirtus santykius su savo vadovu

Būtinai išlaikyti savo prižiūrėtoją neatsilikti nuo savo darbų ir pasiekimų tikrindami į dažnai ir todėl, kad jūs pateisinti lūkesčius. Kai jūs turite nustatyti savo darbo pareigas ir jums suprasti savo vadovo lūkesčius, sunkus darbas pademonstruoti savo asmeninę iniciatyvą ir savo sugebėjimu dirbti savarankiškai ir komandos dalis. Plėtoti profesinius ryšius kaip intern duos jums galvą paleisti kuriant profesionalų tinklą.

Sukurti tvirtą darbo etika

Steigimo norą gauti padaryti ne visos išlaidos darbą išlaikant teigiamą požiūrį suteikia darbdavys pasitikėjimą, kad jūs tapsite vertingas komandos narys, jei pasamdytas kaip darbuotojas.

Užbaigti Asignuotosios projektus laiku

Jei numatyta iššūkis su termino dėl projekto dirbate, įsitikinkite, kad apie savo vadovą ir paprašyti bet įvesties jis / ji gali teikti arba paprašyti pratęsti gauti projektą baigtas. Būkite tikri, kad jūs siūlote galiojantį priežastis, dėl projekto vėlavimo, kaip antai kitų nenumatytų problemų ar kitų darbo prioritetus, kad reikia spręsti prieš gauti konkretų projektą užbaigti laiku.

Visada laikykitės Įmonės Taisyklės ir nustatė gaires

Tapimą įmonių kultūra apima mokymosi nustatytą aprangos kodą korporacija. Tai taip pat reiškia, mokymosi laikas, skirtas ir kas tikimasi įsteigtiems pietų laikotarpius ir pertraukas. Paimkite savo laiko išmokti taisykles ir gaires tikimasi organizacijos prieš šokinėja ir jokių rimtų klaidų. Taip pat, patikrinkite įmonės politiką asmens laiškus, telefono skambučius ir interneto naudojimo, kad būtų išvengta nepatogios ir gėdingai situacijose.

Siekia gauti priežiūros ir kolegoms jūsų darbą

Bendraujant su darbdaviais savo darbo našumą suteiks galimybę Jums pagerinti ir padaryti būtinus pakeitimus, per savo stažuotės metu. Ši užduotis gali būti labai svarbus padėti jums pagerinti savo darbo rezultatus per paaiškinti vadovui lūkesčius. Problemos dažnai galima išvengti, kai lūkesčiai buvo atvirai bendravo ir visi yra tame pačiame puslapyje.

Spręsti Lengvas, pasikartojančias užduotis su entuziazmu

Darbdavys jums pasitiki baigti daugiau sunkias užduotis, kai jie pripažįsta savo gebėjimą įveikti mažų dalykų. Klausia papildomos ir sunkiau dirbti bus priimami palankiau darbdavio jei jūs prisiėmė atsakomybę už daugiau varginančių užduotis, kurių reikia padaryti darbą kasdien.

Nustatyti problemos šiuo metu nėra sprendžiamas organizacijos

Galite pasiūlyti savo supratimą apie problemas, nustatyti ir aptarti, kaip galite išspręsti šią problemą arba užpildykite kad per įmonės poreikį. Darbdaviai ieško žmonių, kurie gali galvoti out of the box ir rasti sprendimus prie esamų problemų, kurios valdymas negali būti dar nenustatytas arba spręsti. Būkite pasirengę pasiūlyti sprendimus, kad jūs manote, kad gali dirbti išspręsti konkrečią problemą ar situaciją.

Parengti pranešimą su bendradarbiais

Darbdaviai ieško asmenų, kurie gali gerai dirbti komandoje aplinkoje ir kurie turi tam tikrų privalumų, kurie bus įtraukti į bendrą pasiekimų grupės.

Rodyti iniciatyva

Iliustruojančius susidomėjimą kuriant naujas žinias ir įgūdžius, susijusius su pozicija bus padidinti darbdavio pasitikėjimą savo noru ir iniciatyva padaryti gerą darbą. Rodoma entuziazmą ir auką dalyvauti seminaruose ar seminaruose bus padidinti savo supratimą apie verslo ir padarys teigiamą įspūdį savo vadovu.

Klauskite papildomas darbas

Jei jūs neturite pakankamai nuveikti, būtinai pasitarkite su savo vadovu norėdami pamatyti, jei yra kokių nors papildomas darbas galite padaryti. Jei ne, patikrinkite, pamatyti, jei jūs galite padėti kitiems gauti savo darbą baigtas, kuri taip pat gali išmokyti jus, naujų įgūdžių procese.

Prisijunkite profesinė asociacija

Dalyvavimas profesinių asociacijų suteikia studentams puikią galimybę susitikti su žmonėmis, šiuo metu dirbančių šioje srityje. Per profesinių asociacijų, studentai taip pat sužinoti, kas profesiniuose žurnaluose žmonės srityje skaito, taip pat apie pradinio lygio laisvų darbo vietų, kurios gali būti šiuo metu ir kitose organizacijose.

Express Jūsų susidomėjimą dirbti bendrovėje

Iki pareikštų bendrovėje susidomėjimą, jūs pranešėte įmonės žino, kad manote, kad organizacijai vietą, kad jūs norėtumėte dirbti. Nors gali būti ne bet koks dabartinis pozicijų galima, leisdami savo vadovu žinoti, kad jums būtų suinteresuotas dirbti įmonėje, jums bus didesnė tikimybė, kad bus susisiekta kartą per pozicija atveria.

Tinklų yra apie santykių kūrimą. Kai jums sukurti stiprų tinklų grupė, jums bus sukurti geresnį jausmą, ką ji mano, kad sėkmingas ir sužinoti, kaip sukurti tinklą, kuris gali padėti jums įvykdyti savo karjeros tikslų. Atsižvelgdama globėją, kurį jūs gerbti padės padaryti stažuotės patirtis daug mažiau streso.

Globėjas taip pat suteiks jums su žmogumi, mokytis ir vietoje gauti atsakyti į jūsų klausimus. Ieškoti profesionalų globėją jūs pasitikite, ir nebijokite paprašyti, kad asmuo klausimus ir pasiūlymus dėl būdų, kaip galite pagerinti savo veiklos rezultatus ir padidinti savo esamą žinių lygį ir įgūdžius. Galite paklausti, ką ji mano, kad judėti lauke, tiek organizacijos ir konkretaus pramonės. Kai jūs sukurti tvirtą tinklą ir įgyti patirties savo srityje, jūs taip pat turėsite galimybę padėti naujų specialistų, kurie domisi įsibrovus į lauką.

Profesinės santykiai jums sukurti savo stažuotės patirties metu taip pat bus dalis jūsų profesinės tinklą žmonių, kurie gali patvirtinti, kad jūsų žinios ir gebėjimas daryti gerą darbą. Jūsų būsimi santykiai su jūsų tinklo turi būti puoselėjama ir toliau ilgą laiką po stažuotės jau baigėsi laikyti jį gyvas ir gerai.

Išreikškite savo dėkingi

Kai baigsite savo stažuotės, trumpas padėkos jums visada vertinama ir paliks teigiamą įspūdį darbdaviui. Jei grįžta į koledžą, būtinai palaikyti ryšį su savo vadovu ir kolegomis ir laiko teirautis apie galimus darbo vietų Jie tikisi ateityje.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *