Nauja Darbo Skelbimas: pranešimą elektroniniu paštu, ir motyvacinis laiškas pavyzdžiai

Posted on

Nauja Darbo Skelbimas: pranešimą elektroniniu paštu, ir motyvacinis laiškas pavyzdžiai

Ar susijaudinęs apie naują darbą, kurį ką tik gavo pasamdytų ir norite apie tai pranešti visiems žinote? Taip pat turime profesionalią atsakomybę įspėti savo komandos narius ir / ar klientų šio didėjančios perkelti taip, kad jie turės laiko prisitaikyti. Štai geriausias būdas pasidalinti naujienas.

Laikas yra labai svarbus

Pirmiausia, nemini savo naują darbą, kol jūsų darbo pasiūlymas yra patvirtintas, turite pradžios datą, jūs pasirašė punktyras savo nuomos sutartį, ir tai daroma spręsti. Tai nėra gera idėja paskelbti nieko, kol jūs esate visiškai tikri, tai nutiks. Darbdaviai buvo žinoma, kad atsiimti darbo pasiūlymų, ar kažkas gali atsitikti, kai darbas neveikia.

Ką rašyti

Ką jūs sakote savo laiške arba elektroninio pašto pranešimą, priklauso nuo to, kas rašote, kad. Galite pasakyti savo bendradarbiais, kiek jums patiko dirbti su jais ir kiek jums praleisti juos, nors esate sužavėti savo naują poziciją.

Jūsų pranešimai klientams ir verslo kontaktų turėtų būti trumpas ir yra pagrindai – tai, kad esate juda ir kur jums gali būti pasiektas. Kai sakau savo ryšius, paminėti, kaip malonu jus turi būti pradedant naują darbą. Jei kuri nors iš jūsų kontaktų padėjo savo darbo paieškos, tai yra geras laikas jiems padėkoti už jų paramą.

Visais atvejais, išlaikyti savo pranešimą teigiamas, net jei jūs paliekant dėl ​​problemų darbe ar su kompanija tonas. Nėra auklėti nieko neigiamo apie savo išvykimo.

Apskritai, jūsų laiškas turėtų apimti šiuos faktus:

  • Jūs esate paliekant savo dabartinį darbą
  • Kai jūs paliekate
  • Kas savo naują poziciją bus
  • Paleidus naują darbą
  • Kiek jūs laukiame jūsų naują vaidmenį
  • Kaip palaikyti ryšį (Share siųsti, telefonas, “LinkedIn”, socialinės žiniasklaidos informacija)

Toliau bus konkretus asmeniui rašote į:

  • Ačiū už senose darbo galimybes
  • Jūs praleisti asmenį
  • Ačiū už užsitikrinti naują darbą padedant
  • Kaip jūsų perėjimas turės įtakos kliento santykius

Pristatymas skelbimas

Paštas arba “LinkedIn žinutė abu tinka Skelbdama padėties ar karjeros kaita. Tačiau, jei jūs norite padaryti daugiau oficialų pranešimą, apsvarstyti nusiuntus, atkreipkite dėmesį, ar kortelę su savo naujuoju kontaktinę informaciją.

Tai gera idėja, aptarti kaip reikia pasakyti, dabartinės įmonės klientus su savo vadovu, prieš siųsdami žinutę paskelbė būti tikri, jūs abu tame pačiame puslapyje. Ji taip pat užkerta kelią konfidencialumo klausimus, jei pasirašė sutartį. Jei pasirašė sutartį neatskleidimo (NDIF), kad įtraukti sąlygą, kad klientų sąrašai yra konfidencialūs ir jūsų darbdavio turtą, tada jums gali potencialiai atidaryti sau teisinių veiksmų turėtumėte sau bandyti kreiptis į dabartinį arba buvusį klientą informuoti juos savo karjeros pokyčius.

Nauja Darbo Skelbimas mail Pranešimas pavyzdys

Tema: Moving On – Jūsų vardas

Esu laimingas paskelbti, kad man bus prisijungti prie viešųjų ryšių departamento nacionalinių žiniasklaidos paslaugų sausio 3 d. Aš bus palikti savo poziciją Vakarų Rinkodara nuo gruodžio 16 d.

Esu dėkingas už keturių metų, praleistų dirbant Vakarų valstybių, ir ši nauja pozicija leis man sutelkti dėmesį į socialinės žiniasklaidos rinkodaros, kuri yra mano žinių sritis.

Liūdniausia dalis bus kiek aš pasiilgau tavęs kaip klientui. Tačiau tai Paguodos žinoti, kad mano kolega Barry Anderson perims savo sąskaitas, ir taip jums bus gerose rankose.

Labai ačiū už pasitikėjimą man su savo prekybos poreikius ir, jei aš kada nors būti naudinga jums ateityje, prašome leiskite man žinoti.

Pagarbiai,

Jūsų vardas
Jūsų telefono numeris
Jūsų elektroninio pašto adresas

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *