Atsistatydinimas laiškai dėl asmeninių priežasčių

Posted on

 Atsistatydinimas laiškai dėl asmeninių priežasčių

Kai jūs paliekant savo darbą dėl asmeninių priežasčių, tai gali būti sunku žinoti, ką pasakyti savo viršininkui. Kai kuriais atvejais, jūs norite paaiškinti savo motyvus paliekant. Kitais atvejais, galbūt norėsite, kad jūsų paaiškinimą neaiški. Jūs negalite noriu pasidalinti detales, ypač jei jie nėra susiję su jūsų darbu.

Svarbu: Nesvarbu kodėl jūs atsistatydinantis, svarbu, kad jums reikia parašyti oficialų atsistatydinimo raštą savo darbdaviui, ir kad jūs suteikiate atitinkamą pranešimą, kai tik įmanoma.

Jūsų tikslas dabar yra palikti savo darbą ant aukšto dėmesį, kad galite laikyti savo bosą, kaip tinklo ryšį.

Žemiau rasite keletą patarimų, kaip rašyti atsistatydinimo raštą, kai jūs atsistatydinti dėl asmeninių priežasčių, taip pat du atsistatydinimo laiške pavyzdžių. Naudokite šiuos šablonus, siekiant padėti jums parašyti savo atsistatydinimo raštą.

Patarimai, kaip rašyti atsistatydinimo raštą dėl asmeninių priežasčių

Žemiau yra keletas patarimų nepamiršti rašant atsistatydinimo raštą dėl asmeninių priežasčių:

  • Pasikalbėkite su savo viršininku Pirma: Jei įmanoma, pasakykite savo viršininkui apie savo planą atsistatydinti asmeniškai, prieš jums pateikti savo oficialų verslo laišką. Tokiu būdu, jūs išvengsite blindsiding savo vadybininką. Jūs taip pat gali siųsti šį laišką žmogiškuosius išteklius.
  • Įtraukti paskutinio dienos data: Savo laiške nurodykite konkrečią datą jūs planuojate palikti darbą. Pabandykite įspėti bent prieš dvi savaites. Jei aplinkybės yra tokios, kad jūs negalite duoti, kad per daug dėmesio, suteikti kuo daugiau švino laiką, kaip jūs galite.
  • Laikykite savo Priežastys Trumpai: Jūs neturite eiti į smulkmenas, kaip savo priežastį palieka. Jūs galite tiesiog pasakyti: “Aš esu atsistatydinantis dėl asmeninių priežasčių”, arba “Aš esu atsistatydinantis dėl šeimos problema, kad reikalauja, kad visi mano laiko.” Jei norite eiti į išsamiau (pavyzdžiui, pasakyti, jūs paliekant būti namisėda tėvų, ar dėl šeimos liga), galite paaiškinti. Nesupraskite į piktžolių siūlo per daug specifiką ar per daug informacijos. Jūs norite, kad laišką trumpas ir dalykiška.
  • Likti teigiamas: Jums gali tekti kreiptis į savo darbdavį už ateityje rekomendacijos. Jūs netgi galite kreiptis dėl darbo ne tos pačios bendrovės kada nors. Todėl likti teigiamas, kai jūs kalbate apie savo patirtį įmonėje. Būti aišku, kad jūs atsistatydinantis dėl asmeninių priežasčių, o ne dėl to, nepasitenkinimas darbu ar organizacija.
  • Pasiūlyti Pagalba: Jei įmanoma, pasiūlyti savo pagalbą pereinamuoju laikotarpiu. Jums gali pasiūlyti mokyti naują darbuotoją ar padėti kokiu nors kitu būdu. Jei galite būti lankstus apie savo atostogas datos yra pasiūlymas pasilikti ilgiau, jei tai naudinga savo vadovu.
  • Užduokite klausimus: Jei turite kokių nors klausimų apie išmokas ar atostogų laiką išmokų, galite paprašyti juos savo laiške.
  • Sekite verslo laišką formatas: Įsitikinkite, kad laikytis tinkamos verslo laišką formatą savo laiške. Įtraukti antraštę su darbdavio pavadinimą ir adresą, datą ir savo vardą ir adresą.
  • Redaguoti ir Redaguoja: Jūs taip pat turėtumėte kruopščiai redaguojami laišką prieš jį išsiunčiant. Vėlgi, jums gali tekti prašyti rekomendacijos iš darbdavio, todėl norite, kad visi jūsų darbas turi būti poliruoti.
  • Siuntimas paštu: Jei jūs siunčiate savo laišką elektroniniu paštu, siųsti sau testinį pranešimą užtikrinti, kad jūsų pranešimas ateina per kaip suformatuotas. Nurodykite savo kontaktinę informaciją į savo parašą, o ne raidės viršuje. Sąrašas savo vardą ir savo laiške (atsistatydinimo) temos eilutėje paskirtį.

Atsistatydinimas raštas pavyzdys dėl asmeninių priežasčių

Tai atsistatydinimo raštą pavyzdys dėl asmeninių priežasčių.

Jessica Iskandar
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
jessica.iskandar@email.com

Rugpjūčio 1, 2018 m

Bruce Lee
Pardavimų direktorius
Atlanto Co
123 Verslo pl.
Verslo Miestas, NY 54321

Dear Mr Lee:

Rašau Jums pranešti, kad aš būsiu paliekant Atlanto Co per vieną mėnesį. Nors aš taip patiko dirbti su Jumis ir dirba įmonėje, asmeninių priežasčių būtina, kad aš palikti savo poziciją ir sutelkti dėmesį tobulinant savo padėtį namuose.

Mano galutinis dieną bus liepos 1-oji. Nepaisant to, palikti, aš labai vertiname galimybes jūs suteikė man per mano, kaip Prisijungę Pardavimų vadybininkas metu. Esu labai dėkinga visiems savo pagalbą kelyje.

Aš darysiu viską, būtinas siekiant užtikrinti sklandų perėjimą, kai aš pereiti. Turiu keletą komandos narius omenyje, kas aš manyti, būtų stiprūs kandidatai skatinimo mano poziciją, ar būčiau laimingas, padėti rasti išorinį pakeitimo procesą. Prašome nedvejodami turėti ryšį apie tai, ką aš galiu padaryti, siekiant padėti.

Dar kartą, ačiū labai už galimybę būti Atlanto Co dalis Tikiuosi, kad mes galime palaikyti ryšį, kaip verslo kolegomis, ir aš nekantriai laukiame darbo su jumis ateityje vėl turėtų galimybę prisistatyti. Labai ačiū už Jūsų supratimą.

Pagarbiai,

Jessica Iskandar (parašas sunku kopija raidė)

Jessica Iskandar (įvestas vardas ir pavardė)

Atsistatydinimas raštas Pavyzdys už asmeninių problemų

Jūsų vardas
Jūsų adresas
Jūsų Miestas, valstija Pašto kodas
Jūsų telefono numeris
Jūsų el

Data

Vardas
Antraštė
organizacija
Adresas
Miestas, valstija Pašto kodas

Mieli Mr./Ms. Pavardė:

Apgailestauju, kad Jums pranešti, kad aš būsiu paliekant Bolt Inc. dvi savaites. Dėl nenumatytų asmeninių problemų, aš esu nebegali įvykdyti savo įsipareigojimus, mano vaidmuo, ir aš manau, jis yra geriausių bendrovės interesams, kad aš atlaisvinti vietą.

Tikiuosi, kad mano išvežimas nebus sukelti jums ar Boltas Inc nepatogumus. Prašome nedvejodami turėti ryšį, jei jūs manote, kad yra koks nors būdas aš galiu padėti rasti pakaitalą, arba jei yra kas nors aš galiu padaryti, kad perėjimo sklandžiau.

Labai ačiū už supratimą. Nepaisant asmeninių bėdų aš, susijusius su, man patiko dirbti su jumis, ir aš vertinu savo laiką įmonėje. Tikiuosi, mes galėsime palaikyti ryšį, ir aš laukiu pamatyti, kaip Boltas Inc auga ir ateityje.

geriausia,

Jūsų parašas  (popierinę raidė)

Jūsų įvestą Vardas

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *