8 priežastys Darbas namie – darbo namuose privalumai

Posted on

8 priežastys Darbas namie - darbo namuose privalumai

Darbas namuose turi tai pakilimų ir nuosmukių, tačiau dauguma iš mūsų privalumai nusveria darbo namuose trūkumus. Nors mūsų karjera, namų biuro konfigūracijos, ir vaikų priežiūros priemonės, gali labai skirtis, telecommuters motyvus dirbti namuose yra labiau suderintos.

Praleiskite daugiau laiko su savo vaikais

Darbas namuose leidžia būti savo vaikų kasdienybe visą dieną dalis; ne tik ryte, vakarais ir savaitgaliais. Galite pietų pertrauką su savo bamblys ir išgirsti visą dienos naujienas, kai jie gauna iš mokyklos namo. Darbas-namuose tėvai neturi neribotą laiką su savo vaikais, bet jie turi dažniau galimybes būti su savo vaikais.

Padidinti arba išlaikyti savo pajamas

Motinos, kurios liko karjerą kelti vaikai gali palengvinti jų sugrįžimą į darbo rinką, dirbant namuose. Darbas namuose gali reikšti atsižvelgiant į konsultavimo darbą arba pradėti savo verslą, o dar dirba rankos-ant, diena iš dienos auklėjimo stilių. Arba, dirbantys tėvai, kurie juda iš out-of-namų biurą nuotolinį gali išlaikyti savo pajamas, o praleidžia daugiau laiko namuose ir sutaupyti daug darbo vietų išlaidų.

Pasiduoti važinėti

Kai keliaujate į darbą, jūs nei darbo, nei leisti laiką su šeima. Darbas namuose pašalina tai laiko švaistymas palieka daugiau laiko tiek. Be to, ne tik yra jungiamas drag, tai brangu. Sutaupysite pinigus ant dujų, viešojo transporto išlaidos, ir / ar automobilio draudimo ir techninės priežiūros, dirbant namuose.

Lankstesnį darbo grafiką

Nors savarankiškai dirbantys žmonės dažnai naudojasi daugiau lankstumo nei nuotolinį darbuotojų, tiek paprastai padidėjo kontroliuoti savo tvarkaraščius. Daugelis, kurie dirba namuose rinktis valandas anksti ryte arba po vaikai nuėjo miegoti.

Įgyti kontrolės ir pasitenkinimo jausmą

Padaryti laiko sau, taip pat jūsų šeimai su laiku išgelbėti, dirbant namuose. Savarankiškai dirbančių asmenų, ypač įgyti kontroliuoti savo likimą, tačiau nuotolinį darbuotojų, kurie žongliruoti namo ir darbo įsipareigojimų efektyviau įgyti pusiausvyros jausmą jausmas. Plius pajamos iš darbo namuose gali padaryti skirtumą prabangai, kad galbūt kitaip atsisakyti.

Taupykite pinigus dėl vaikų priežiūros išlaidas (galbūt)

Tai nebūtinai taikoma visiems, tačiau kai kurie tėvai, kurie dirba namuose, priklausomai nuo jų darbo vietas ir savo vaikų amžiaus, gali užsidirbti pragyvenimui su daline arba be išorinio vaikų. Nustatyti, kiek vaikų ir kokio tipo vaikų jums reikia, tada dirbti, kad į savo biudžetą.

Pabėgti biure socialines dinamiką

Tai vienas gabalai abiem būdais. Kai kurie žmonės, pradėti dirbti namuose praleisti socialinius aspektus biure, o kiti jaučiasi nereikalingų susitikimų, socialiniai susibūrimai, ar neplanuotų pokalbiuose prie vandens aušintuvu ramiai sumažinti jų efektyvumą, toliau pratęsti laiką nuo šeimos.

Taupykite pinigus ant drabužių ir pietums

Ir nors tai tikrai nėra gera idėja dirbti savo PJS, ypač su vaikais visame, kas atrodo, kad jus kaip, pavyzdžiui, jums gali išleisti mažiau darbo drabužių, dirbant namuose. Nebent jums buvo pakavimo savo pietus (jei taip, tai vienas uždavinys išjungti savo sąrašą!), Suma, kurią išleidžiate pietums ir kavos pertraukėlės mažės.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *