Skirtumas tarp skelbimų lentoje ir Search Engine

Posted on

 Skirtumas tarp skelbimų lentoje ir Search Engine


Tai gali būti painu pasakyti tarp darbo tarybos ir darbo paieškos skirtumą, bet ji protinga žinoti, kur darbo vietų sąrašai jums rasti internete yra tiekiamos iš. Paprastai į motyvacinį laišką, jūs paminėti kaip radote darbo komandiravimo. Paprasčiau tariant; darbas lenta yra svetainė, kuri pranešimų darbai tiekiamas darbdaviai, o darbo paieškos varikliai apibėgti interneto ir bendra darbo skelbimai iš darbo tarybų ir darbdavių interneto svetainėse.

Darbo tarybų

Su darbo tarybų, įmonės, kurios konkrečiai išvardytos savo atviras pozicijas ir dažnai priimti darbo prašymus tiesiogiai per darbo laive. Darbdaviai paprastai mokėti mokestį prie darbo laive į sąrašą darbą svetainėje – iš esmės, svetainė sandėlių vėl ir parduoda darbdaviai su jais susipažinti.

Monstras, didžiausias ir geriausiai žinomas darbas lenta, yra bendras lenta su siųstus visoje įvairių pramonės šakų. Iš tiesų  siūlo platesnę darbo vietų, įskaitant sutarčių pozicijas, darbo namuose galimybių, vasaros darbus, ir savanorišką darbą. CareerBuilder  yra orientuota daugiau žmonių, turintiems bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Kitos labiau specializuoti lentos sutelkti dėmesį į tam tikros pramonės šakos. Kauliukų , pavyzdžiui, yra viena iš pirmaujančių svetainę technologijų darbo vietų. Karjera bankas  ir  eFinancial Karjera  sutelkti dėmesį į finansų ir bankininkystės. Variety Karjera  pranešimų žiniasklaidos darbo vietų televizijos, radijo, ir gamyba. TalentZoo  apima reklamą ir rinkodarą.

Labai nišą orientuotas darbo dėmesys itin specifinių karjeros: stendas inžinierius būtų surasti darbą  Rigzone.com ; jei esate iš natūralios kalbos apdorojimas ekspertas,  NLPPeople.com  yra darbo vietoje jums.

Kitos nišą lentos prisitaikyti prie darbo rinkos, kaip pradinio lygio darbo vietų, vasaros darbus, ar stažuočių segmente.

Ieškoti Varikliai

Iš tiesų ir  SimplyHired  yra du iš populiariausių darbo paieškos, ir jie rinkti milijonus sąrašų jų platformų. (Iš tiesų yra ir darbo paieškos ir darbas lenta.)  LinkUp  ieško per mažos, vidutinės svetainių, ir dideli darbdavių neįtraukiant įvestį iš darbo tarybų.

Niche darbo paieškos varikliai, kaip  Žalioji Darbo banko  ar  JobsOnTheMenu , rinkti darbo iš įvairių pramonės ar karjeros konkrečias svetaines.

Lentos vs Search Engines

Rasite įvairesnių darbo skelbimų apie darbo paieškos, nes jie yra objektų, iš kelių šaltinių. Tačiau, jums taip pat gali tekti ieškoti per pasikartojančių įrašų ir įsitikinkite, kad laisvų darbo vietų yra vis dar prieinami.

Be to, orientacija į plačią darbo paieškos gali būti sunku. Jei ieškote didelė kompanija, galite gauti šimtus, ar net tūkstančius, iš rezultatų. Įrašyta parametrai, kaip antai vietos gali padėti susiaurinti rezultatus.

Jei radote galimybę per darbo laive, jums gali tekti užsiregistruoti šioje svetainėje, o kai kurie net reikalauja mokestį prisijungti. Jūs taip pat gali susidurti su spamo ir reklamos daug.

Išsami strategija

Be to, reikia nepamiršti, kad labai mažai nuomojasi atsitikti per darbo tarybų. Į straipsnį apie PBS , darbdaviai nurodė, kad tik 1,3 proc jų nuomojantis atėjo iš Monster ir 1,2 proc per CareerBuilder.

Norėdami padidinti savo darbo paiešką, naudoti abi darbo tarybų ir darbo paieškos kartu su svetainių įvairovė, nes nėra vieno svetainė ieško visas darbo skelbimai.

Negana to, nereikia apriboti savo darbo paiešką internete šaltinių. Dauguma nuomojantis ateiti per tinklus. Ne mažiau kaip 60 procentų visų darbo vietų yra rasti šį kelią, ir kai kurie šaltiniai nurodo dar didesnes statistiką.

Norėdami padidinti jūsų šansai rasti darbą, jums patinka ir gauti samdyti pozicijos, sukurti kelių Šakės strategiją, įskaitant nišą ir bendrųjų darbo paieškos ir darbo tarybų ir tinklų kūrimą.

Svarbiausia, nereikia išlaikyti savo darbo paiešką pagal savo skrybėlę (net jei jūsų dabartinis užimtumo padėtis reiškia, kad jūs turite būti diskrečiųjų ant socialinės žiniasklaidos ir darbe). Pasakykite visiems žinote, kad jūs ieškote. Tvarkaraštis kavos datos su kontaktais jums nemačiau, o ir atlikti vizitines korteles, jei jums paleisti į ryšį socialiai kurie galėjo vadovauti.

Įsteigti informacinius pokalbius su žmonėmis, kurie turi darbo norite, ir paprašykite jų, kaip jie gavo, kur jie yra šiandien.

Prisiminti: tikslas yra ne tik gauti samdyti. Tai, kad susirasti darbą, kad yra patenkinti, tuo darbdavys tai geras kultūros tinka, ir kad moka tinkamai už vaidmenį ir savo įgūdžius ir patirtį. Padaryti, kad įvyktų, jums reikia pasinaudoti visais ištekliais jūsų dispozicijoje – ne tik darbo tarybų ir paieškos varikliai.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *